Закрити

  Authorisation

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
7887
06.09.2010р. |
Монтуємо гіпсокартонні плити
Перед початком монтажу гіпсокартонних плит слід перевірити, чи правильно вони прикріплені до основи або металевої конструкції, відповідно до правил їх монтажу.

Перший етап

Для з’єднання гіпсокартонних плит слід використовувати самоклеючу стрічку із скловолокна. Насамперед стрічку слід приклеїти на шви плит.
У разі з’єднання плит з використанням паперової стрічки або флазеліну зі скловолокна важливо, щоб шпаклювальна маса мала відповідну консистенцію. З цією метою рекомендують розбавлення шпаклівки «АКРИЛ-ПУТЦ ФІНІШ», додаючи приблизно 5% чистої води. Таким чином, приготовану масу наносимо на шви гіпсокартонних плит, пам’ятаючи про те, щоб накладений шар не був надто тонким.

 

гіпсокартон

 

Другий етап

Після з’єднання плит стрічкою слід нанести на неї тонкий шар шпаклювальної маси АКРИЛ-ПУТЦ СТАРТ, а після того, як вона висохне, – наступний ширший шар, аж до цілковитого втоплення сітки.
Другий етап (для паперової стрічки)
Приклеїти паперову стрічку на шпаклювальну масу і притиснути її шпателем таким чином, щоб витиснути надмір шпаклівки з-під стрічки. Потрібно зважати на те, щоб при виконанні цих робіт стрічка не розірвалася. Для отримання кращого ковзання рекомендують при притисканні шпателя нанести на нього невелику кількість  маси. Важливо, щоб стрічка  була втоплена  у шпаклювальній масі.

гіпсокартон
Третій етап

Після висихання нанесених шарів, при використанні ширшого шпателя, можна нанести наступний шар АКРИЛ-ПУТЦ ФІНІШ, так, щоб паперова стрічка була повністю покрита шпаклівкою. Цю дію повторюємо, наносячи шпаклівку щораз ширшими смужками. При з’єднанні гіпсокартонних плит з використанням паперової стрічки або флазеліну слід нанести 3 шари шпаклювальної маси.
гіпсокартон
Четвертий етап

Після висихання шпаклівку слід відшліфувати за допомогою шліфувального паперу або сітки. Рекомендована грануляція матеріалу для стирання: 100–150. Перед нанесенням грунтувальної фарби, відшліфовану основу слід повністю очистити від пилу.
гіпсокартон

П’ятий етап

Для контролю за виконаними роботами слід спрямувати джерело світла (ліхтарик, лампу) паралельно до стіни. Це дасть можливість побачити можливі нерівності і погано відшліфовані місця.
гіпсокартон

За матеріалами газети "БудЕксперт"
www.budekspert.com.ua

вартість гіпсокартону, Шпаклівка "aкрил путц" як знею працювати, Монтуєм пластикові вікна, ціна за монтаж стелі із гіпсокартону 2014 рік, ціни на гіпсокартонні конструкції 2014року, ціна гіпсокартонних плит, чи монтують гіпсокартон зимою, транспортування гіпсокартонних плит, гі псокартонні плити, гіпсокартон львів ціни


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Add to bookmarks Підписатись Версія для друку




Інші статті
06.05.2020р.

ЦВІЛЬ У ПОМЕШКАННІ – РЕАЛЬНІ ЗАГРОЗИ

Останніми роками широких масштабів набула проблема ураження покрівельних, стінових і підлогових конструкцій, укладених за багатошаровою технологією із застосуванням комплексу паро-, гідро- і теплоізоляційних матеріалів.

11.08.2017р.

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Утеплення окремих квартир з боку фасаду багатоповерхових житлових будинків, крім недовгострокового позитивного ефекту для мешканців цієї квартири, має низку істотних недоліків, що не дають можливості рекомендувати такий тип утеплення для масового застосування.

01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

For using our materials link towww.buduemo.info (for internet sources with hyperlink) is obligatory.


© 2004—2010 BUDUEMO.INFO. All rights reserved.
Contact information
Advertisement


 RSS-канали порталу      Twitter     Facebook

Design & Development by "Brend-a"