Закрити

  Authorisation

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
3790
27.10.2016р. |
Як самостійно замінити тріснуту керамічну плитку

Керамічну плитку широко використовують як оздоблювальний матеріал.
З плином часу на керамічній плитці з'являються тріщини, які не лише погіршують зовнішній вигляд приміщення, але й викликають бруд, вологу на стінах, що

може призвести до виникнення цвілі, грибків.

 

 Як зняти плитку без пошкодження та замінити на нову

 

Підготовчий етап

На підлогу слід укласти шматок поліетиленової плівки, приготувати захисні засоби: окуляри, рукавички, респіратор або марлеву маску.
Ділянки, що прилягають до пошкодженої плитки, рекомендовано попередньо захистити. Для цього на плитку наклеюють ізоляційну малярську стрічку або скотч.


Послідовність видалення старої плитки

Ремонт тріснутої плитки починається з обстеження ділянки. Насамперед, треба переконатися, що під плиткою немає електричних проводів або труб водопроводу або опалення.

Робота з демонтажу починається з видалення затірки з усіх країв тріснутої плитки. Це можна зробити вручну, а можна скористатися електроінструментом. Наприклад, кутошліфувальною машинкою. Слід пам’ятати, що користування болгаркою супроводжується утворенням великої кількості пилу.

При ручному способі видалення затірки найкраще використовувати шпатель, викрутку, стамеску, гострий шевський ніж. Та й без надфіля вам не обійтися.
Для того щоб довідатися, як замінити ушкоджену плитку, досить дотримувати акуратності.

 

Виколупування швів

Видаляємо затирку (фугу). Гострим ножем проводять надріз по лінії шва. Шпателем або стамескою забирають стару затирку від країв до лінії розрізу.  Шматочки матеріалу, що залишилися, зачищають надфілем.
До речі, затирку можна видалити й хімічним способом, але для цього треба знати, з якого матеріалу її вироблено.

Видаливши затирку, можна приступати до демонтажу самої плитки
У тріснутій плитці треба просвердлити десяток отворів, рівномірно розподіливши їх по всій поверхні. Це дає змогу зняти напруги у плитці й не ушкодити сусідні.

 

Видалення клею

За допомогою молотка й зубила акуратно видаляють усі шматки тріснутої плитки. Для цього рекомендують використовувати молоток вагою до 200 г і гостро заточене зубило. Кут заточення зубила повинен становити не більше 60º. Удари молотка повинні бути м'які, без акценту.
Слід намагатися видаляти плитку невеликими шматочками, не допускаючи розтріскування розташованої поруч плитки.

 

Заміна тріснутої плитки

Слід взяти нову плитку, прикласти її на підготовлене місце, перевірити за допомогою будівельного рівня або лінійки. Якщо плитка лягає нерівно, слід усунути виступаючі місця або виїмки, що перешкоджають приляганню плитки до стіни.

Укладання плитки

Перед укладанням нової плитки поверхню слід пропилососити і обробити акриловою ґрунтовкою. Підігнавши нову плитку по місцю, слід нанести клей. Для цього обираємо  сухі суміші.
Клей на плитку варто наносити зубчастим шпателем. Плитку з нанесеним клеєм прикладають до стіни й легко притискають. У простір між стиками вкладають пластикові хрестики. Вирівнювання плитки найкраще проводити за допомогою натиснення або гумового молотка.

Заміна тріснутої плитки завершується нанесенням затирки й видалення слідів клею.

У домашніх умовах приклеїти розламану плитку можна практично будь-яким видом герметика. Важливо пам'ятати, що акриловий герметик не можна застосовувати, коли плитка контактує з водою, а от силіконові герметики чудово підходять для приклеювання плитки. До цього способу часто вдаються при локальному ремонті керамічної плитки Ефективний варіант – рідкі цвяхи

 

http://sdelalremont.ru/samyj-prostoj-sposob-zameny-tresnuvshej-keramicheskoj-plitki.html


Більше статей за тегами
  • зубчастий шпатель
  • видалення клею


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Add to bookmarks Підписатись Версія для друку




Інші статті
20.01.2022р.

Современное покрытие для пола должно быть прочным, долговечным, влагостойким, простым в монтаже, иметь невысокую цену и украшать любой интерьер. Кварц виниловый ламинат или СПС ламинат с замковым соединением — модная и популярная новинка на рынке Украины.

17.04.2023р.

Мистецтво вибору – паркетна дошка чи набірний паркет?

Як кажуть, у будь-якому жарті є частка жарту. Тому будь-хто, хто стикався з будівництвом нового будинку або робив ремонт у своїй квартирі, обов'язково ставив собі питання - який матеріал вибрати для покриття для підлоги: паркетну дошку або набірний паркет?

27.11.2018р.

Выбор комфортного пола для дома

Приняв решение начать ремонт, возникает вопрос о напольном покрытии. Чаще всего останавливается выбор на самых распространенных вариантах: линолеум, керамика и ковровое покрытие. Так поступает большинство людей, и мало кто интересуется характеристикой покрытий и их свойствами. То есть человек останавливает свой выбор на том к чему привык. А ведь материал покрытия пола играет немаловажную роль, особенно в жилом помещении. Стоит учитывать не только его износоустойчивость, но и безопасность.

18.07.2017р.

Ламінат проти паркету. Хто кого?

Фахівці рекомендують робити ремонт в приміщенні за певним алгоритмом. Якщо дотримуватися правил, то укладання підлоги має стати одним із завершальних етапів. Отже, у вас буде достатньо часу, аби остаточно визначитися, якому покриттю віддати перевагу: ламінату чи паркету.

For using our materials link towww.buduemo.info (for internet sources with hyperlink) is obligatory.


© 2004—2010 BUDUEMO.INFO. All rights reserved.
Contact information
Advertisement


 RSS-канали порталу      Twitter     Facebook

Design & Development by "Brend-a"