Закрити

  Authorisation

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
1630
05.02.2014р.
Індія будує найбільшу сонячну електростанцію на планеті

Індія має намір побудувати найпотужнішу на планеті сонячну електростанцію номінальною потужністю 4000 мегават

Потужність нової станції можна порівняти з чотирма повномасштабними ядерними реакторами. Фактично, індійський проект буде вдесятеро потужніший, ніж всі раніше представлені сонячні станції. Площа супер-станції складе 77 квадратних кілометрів.

У проекті об'єдналися відразу шість індійських держкомпаній, які створили спільне підприємство з статутним капіталом в 4,4 млрд. доларів, який буде інвестовано в станцію. Завершити будівництво потужності передбачається через сім років, а розташується станція поблизу солоного озера Самбхар, що на півночі країни.

Сонячна фотоелектрична станція повинна буде працювати не менше 25 років і, як очікується, щорічно даватиме близько 6,4 млрд. кВт/годин електрики. Влада Індії говорять, що станція дозволить скоротити викиди СО2 в атмосферу на 4 млн. тонн на рік. Відзначимо, що ще в 2010 році сумарна потужність індійських сонячних електростанцій становила всього 17,8 мегават, тоді як минулого року цей показник був збільшений до 2208 мегават. Згідно з раніше ухваленим урядовим планом, до 2022 року в країні працюватимуть сонячні станції сумарною потужністю в 20 гігават.

Влада країни говорить, що собівартість виробництва сонячної електроенергії в Індії за останні роки скоротилася з 17 рупій (30 центів) за 1 кВт/год до 7,5 рупій, проте влада в кінцевому підсумку мають намір іще знизити цей показник.

На сьогодні в Індії ведеться будівництво відразу декількох великих сонячних електростанцій, причому всі вони розкидані по різних частинах країни.


Джерело:espreso.tv




Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Add to bookmarks Підписатись Версія для друку






For using our materials link towww.buduemo.info (for internet sources with hyperlink) is obligatory.


© 2004—2010 BUDUEMO.INFO. All rights reserved.
Contact information
Advertisement


 RSS-канали порталу      Twitter     Facebook

Design & Development by "Brend-a"