: 489 - |
: |
: |
Як ввести в експлуатацію приватний будинок, – роз’яснення Мінрегіону
У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надали роз’яснення про те, які кроки потрібно зробити для введення в експлуатацію приватного будинку. Відповідний алгоритм дій назвав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.
Які пакети документів необхідно подати і які нюанси слід врахувати...
Власне житло - мрія багатьох, але кожен обирає свій шлях для її здійснення. Хтось прагне якомога швидше стати власником оселі та вкладає гроші у вже готову нерухомість, а комусь до снаги організувати власний життєвий простір без історії попередніх господарів: інвестувати кошти у квадратні метри в новобудові або розпочати зведення власного будинку.
Старт програми «Велика термрмодернізація»: 5000 багатоквартирноих...
Кабінет міністрів схвалив проект закону, який дасть змогу системно й оперативно розвивати програму енергомодернізації в Україна. Рішення ухвалено на засіданні уряду 23 грудня 2021 року.
Будівельна галузь остаточно ожила. Що далі?
Після першого та найбільш «мертвого» локдауну пригальмувати довелося практично всьому бізнесу, і будівельний не став винятком. Перші кілька місяців через невизначеність та економічне «енергозбереження», все було в якомусь завислому стані. А далі рухи були надто обережними і загалом ситуація просувалася так-сяк – зі змінним успіхом, так би мовити.
Чим ризикує бізнес, який не знає будівельних норм України: коли буде...
Власник як малого, так і великого бізнесу будує свою роботу, відштовхуючись від комплексу факторів. Головніші з них – законодавство України та портрет цільового клієнта. І саме на цих етапах починаються проблеми, які згодом впливають на прибуток проєкту.
турецька компанія має намір збудувати бітумний завод на Львівщині
Як повідомили у прес-службі ЛОДА, компанія «Бета інжиніринг» розглядає Львівську область як локацію для будівництва заводу з виробництва бітуму.
ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЯ БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКІВ В УКРАЇНІ ДОПОМОЖЕ...
Програма триватиме близько 7-10 років та передбачатиме, що більшість з 180 тисяч багатоповерхівок, а також соціальних об’єктів в Україні будуть термомодернізовані.
ВЛАСНИКІВ САМОБУДІВ ЗОБОВ'ЯЖУТЬ ЗАПЛАТИТИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК
Власників будинків і споруд, які зведені на землях державної і комунальної власності, позбавлять можливості набувати права власності на такі будівлі.
Енергоефективність будівель — потужний рушій національної економіки
Урядом затверджено грантові Угоди з міжнародними фінансовими організаціями, які мають пришвидшити реалізацію спільного з Європейським інвестиційним банком проєкту «Енергоефективність громадських будівель». Співпраця дозволить термомодернізувати близько 1000 громадських будівель: дошкільні та середні навчальні заклади та заклади охорони здоров’я, а також об’єкти соціального, адміністративного і культурного призначення.
Видача містобудівних умов та обмежень тепер відбувається онлайн
Заяву на містобудівні умови й обмеження тепер можна подати онлайн. На порталі Дія з’явилась відповідна послуга в розділі «Земля, будівництво, нерухомість». Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Олександр Дудченко.