: 489 - |
: |
: |
Вже вкотре місто Львів приваблює до себе не тільки туристів на цікаві культурні та розважальні заходи, але й збирає ділове коло професіоналів та осередок малого та середнього бізнесу. Таким професійним майданчиком є Осінній Будівельний форум , який відбудеться 03-06 жовтня 2018 року у Виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» за адресою: м.Львів, вул.Щирецька, 36. E рамках Форуму проходить три взаємодоповнюючі події: XXXVIII Міжнародна виставка «БудЕКСПО-Осінь», XII Спеціалізована виставка «ОПАЛЕННЯ» та XII Спеціалізована виставка «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА».
В Украине обвалился рынок кирпича
За 4 месяца 2018 года реализация кирпича украинскими предприятиями по сравнению с аналогичным периодом прошлого года упала более чем на 50%. Традиционно в весенний период в Украине наблюдался определенный дефицит кирпича. Но в этом году впервые за много лет на складах производителей кирпича фиксируются остатки продукции. Это отражается на загруженности кирпичных заводов.
Active House Days в Україні: Світовий досвід проектування та будівництва...
23-24 червня в Мистецькому Арсеналі відбудеться Active House Days — подія, яка презентує світові рішення та нові підходи до проектування і будівництва енергоефективних будівель. Active House Days — це нетворкінг з більш ніж 1 000 спеціалістів зі всієї України. В межах заходу також пройде виставка Active House Best Projects, де відвідувачі зможуть побачити найкращі реалізації та проекти будівель епохи сталого розвитку.
Ще десятиліття назад вважалося науковою фантастикою, але сьогодні вже втілюються в життя нові технології, які дозволяють бетону згинатися під тиском, перетворювати енергію сонця в електрику і навіть виліковувати себе. Дослідники з Університету Бінгемтона в штаті Нью-Йорк, США працювали над тим, щоб просочити бетон спорами гриба, щоб створити матеріал для самовідновлення.
УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПЕРЕЛІК БУДІВЕЛЬ, ЯКІ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ОБОВ’ЯЗКОВІЙ...
На виконання імплементації закону «Про енергетичну ефективність будівель» уряд затвердив перелік будівель, які не підлягають обов'язковій сертифікації енергоефективності. Це будівлі промислового і сільськогосподарського призначення, об'єкти енергетики, транспорту, зв'язку та оборони, складські приміщення. Варто зауважити, що за бажанням власника зазначених об'єктів, він може отримати відповідний сертифікат і здійснювати заходи з енергоефективності.
Міжнародна виставка «ДЕРЕВООБРОБКА»
Друга половина травня – це період, який у кожного представника деревообробної промисловості зазначений в календарі та зарезервований для відвідування міста Львів.
На Львівщині побудували нову сонячну електростанцію
10 травня в смт.Щирець Пустомитівського району Львівської області відбулося урочисте відкриття наземної сонячної електростанції ТОВ «Енергетична компанія «Сонячне поле» потужністю 2 МВт.
ХІV загальноукраїнська науково-практична конференція у...
З 4 по 8 червня 2018 р. у м. Івано-Франківськ відбудеться ХІV загальноукраїнська науково-практична конференція: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій. Управління вартістю життєвого циклу об’єктів – 2018» До участі запрошуються керівники і фахівці організацій будівельної і житлово-комунальної галузі, замовники, інвестори, проектанти.
Вийшов у світ другий номер газети "БудЕксперт" (30 квітня 2018 року)
Газету «БудЕксперт» можна придбати у кіосках преси та супермаркетах Західної України, а також передплатити у будь-якому відділенні «Укрпошти». Передплатний індекс 01625
Вчені розробили надійний біоцемент з бактерій
Технологія, розроблена фахівцями Федеральної політехнічної школи Лозанни, сприяє зміцненню піщаного або гравійного грунту за допомогою бактерій і ланцюжка хімічних реакцій. Велика частина придатної для будівництва землі в містах вже використовується. Частина, що залишилася часто потребує зміцнення грунту для мінімізації ризику пошкодження будівель. Зазвичай для цього застосовують заливання бетоном або створення глибокого фундаменту, але ці методи часто виявляються непрактичними і руйнівними для навколишнього середовища. Дослідники EPFL винайшли органічний, простий у використанні та дешевий розчин, до складу якого входять бактерії та сечовина. Ці дві субстанції вступають в реакцію і створюють кристали кальциту, які міцно пов'язують частки гравію або піску.