Закрити

  Authorisation

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
3721
02.11.2016р. |
ЯК ЗНЯТИ СТАРУ ШПАКЛІВКУ

Ремонтні роботи – водночас приємне йклопітке заняття. З одного боку, це відчуття оновлення квартири й душевний підйом. А з іншого – гори сміття і купа «брудної» роботи.

Найважчим для будь-якого косметичного ремонту є підготовчий етап, коли доводиться позбавлятися від старої фарби і шпаклівки під нею.

Послідовність робіт

Попередньо проведіть візуальний огляд. Визначте вік і товщину покриття, якість його нанесення. Від цих параметрів буде залежати необхідний для демонтажу набір інструментів і загальна тривалість робіт.

Підготуйте«робоче місце». Оскільки передбачається проведення «брудних» робіт з можливістю механічного пошкодження підлогового покриття, тому його необхідно застелити  поліетиленовою плівкою абоподвійним шаром старих газет чи паперу.

Залежно від товщини шару шпаклівки  (та кількості цих шарів) обирають інструмент. Один тонкий шар можна видалити за допомогою пульверизатора та спеціального розчину (про його склад – нижче). А ось на старий грубий шар розчин доведеться наносити широким пензлем або непотрібною ганчіркою.

Для приготування «спеціального» розчину необхідні такі інгредієнти: гаряча (близько 60 градусів) чиста вода і картопляний крохмаль. Останній потрібно розводити з розрахунку дві столові ложки на літр води.

Після цього розчин зливають у пульверизатор або відокремлюють його порцію уневелику банку для подальшого нанесення пензлем. Змочувати поверхню потрібно доти, поки шпаклівка не стане достатньо пухкою. Після розпилювання потрібно зачекати біля 15-ти  хвилин для остаточного поглинання.

Після відстоювання основний пласт настінного покриття без зусиль віддаляється шпателем. Однак окремі стійкі ділянки доведеться обробляти за допомогою зубила і молотка.

При роботі слід дотримуватися техніки безпеки. Слід захистити дихальні шляхи респіратором, руки бавовнянимирукавичками, а очі – окулярами. При роботі на висоті слід використати драбину.

Після відділення основного пласту і стійких ділянок, слід прошліфувати поверхні спочатку наждачним папером крупної зернистості, потім шліфувальною сіткою. Для зручностіпроведення цих робіт слід використовувати спеціальний тримач.

Після завершення процесу шліфування всі оброблювані поверхні необхідно промити теплою водою.

http://rem-bud.in.ua/poradi/yak-znyati-staru-shpaklivku.html

 

як зняти стару шпаклівку
Більше статей за тегами
  • стара шпаклівка
  • тонкий шар


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Add to bookmarks Підписатись Версія для друку




Інші статті
06.05.2020р.

ЦВІЛЬ У ПОМЕШКАННІ – РЕАЛЬНІ ЗАГРОЗИ

Останніми роками широких масштабів набула проблема ураження покрівельних, стінових і підлогових конструкцій, укладених за багатошаровою технологією із застосуванням комплексу паро-, гідро- і теплоізоляційних матеріалів.

11.08.2017р.

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Утеплення окремих квартир з боку фасаду багатоповерхових житлових будинків, крім недовгострокового позитивного ефекту для мешканців цієї квартири, має низку істотних недоліків, що не дають можливості рекомендувати такий тип утеплення для масового застосування.

01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

For using our materials link towww.buduemo.info (for internet sources with hyperlink) is obligatory.


© 2004—2010 BUDUEMO.INFO. All rights reserved.
Contact information
Advertisement


 RSS-канали порталу      Twitter     Facebook

Design & Development by "Brend-a"