Закрити

  Authorisation

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
2536
16.05.2016р.
Україна на шляху до енергонезалежності переходить на альтернативні види палива

На сьогодні Україна хоч і розпочала свій шлях до енергонезалежності, проте, достатньо неефективно використовує наявні ресурси. Навіть сусідня Польща за показником енергоефективності у 6 разів перевершує Україну. Тож у найближчий час ми маємо це виправити. Про це на II Форумі енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель» заявив прем'єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН.

«Наше з вами завдання – стати повністю енергонезалежною державою. У нас достатньо власних ресурсів, достатньо наших можливостей, які дозволять нам бути абсолютно енергонезалежними, розвивати альтернативну енергетику, робити багато речей щодо заміни традиційних джерел енергії», - наголосив Володимир Гройсман.

У свою чергу, Голова Держенергоефективності Сергій САВЧУК підкреслив, що найбільш енергоємною в країні є сфера житлових будівель – 80% будинків потребують комплексної термомодернізації, що дозволить щорічно скорочувати близько 8 млрд. м3газу, а бюджетних установ – 800 млн. м3 газу.

«Завдяки впровадженню заходів з енергоефективності у будівлях та тепломережах можна зменшити використання газу для потреб опалення майже на 11 млрд. м3. Так, утеплюючи свої будинки та переходячи із газових котлів на твердопаливні – українці не лише заощаджуватимуть свій сімейний бюджет, але й бюджет усієї країни», - зауважив Сергій Савчук.

За словами вітчизняного виробника котлів директора компанії «Palche» Оксани БУГАЙЧУК, українці ще з минулого року почали масово переходити на альтернативні види палива та замінювати газові котли на твердопаливні. Найбільшим приводом до цього стала висока ціна на енергоносій, яка нещодавно зросла ще більше.

«Українці порахували і зрозуміли, що економити майже половину свого доходу це не лише приємно, але й вигідно. Тому і почали переходити на альтернативні види палива. Лише за останній сезон попит на твердопаливні котли зріс майже на 30-40%. Цього літа ми очікуємо ще більше покупців. За підрахунками, чи не кожен другий господар планує замінити свій газовий котел на твердопаливний», - каже Оксана Бугайчук.

Так, у рамках II Форуму енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель» було підписано 33 Меморандуми: 16 з керівництвом обласних державних адміністрацій та 17 з меріями міст.


Більше новин за тегами
  • енергонезалежність


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Add to bookmarks Підписатись Версія для друку






For using our materials link towww.buduemo.info (for internet sources with hyperlink) is obligatory.


© 2004—2010 BUDUEMO.INFO. All rights reserved.
Contact information
Advertisement


 RSS-канали порталу      Twitter     Facebook

Design & Development by "Brend-a"