A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: explode() expects parameter 3 to be long, string given

Filename: models/proposition_settings_model.php

Line Number: 34

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: in_array() expects parameter 2 to be array, null given

Filename: models/proposition_settings_model.php

Line Number: 42

– Ви обробляєте цією олією кожен елемент окремо чи вже готовий будинок? |
Закрити

 

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
?
– Ви обробляєте цією...
– Ви обробляєте цією...
04.01.2013р. | #1991

: 03.02.2013р.
08.06.2010
04.01.2013
: 4583 | : 3905
: 0

– Ви обробляєте цією олією кожен елемент окремо чи вже готовий будинок?
– Ви обробляєте цією олією кожен елемент окремо чи вже готовий будинок?

– Ми обробляємо як кожен елемент окремо, так і повністю складений будинок. Річ у тому, що для кращого захисту олією потрібно покривати всю поверхню колоди чи бруса, а зробити це у складеному вигляді неможливо. Тому в процесі монтажу ми обробляємо олією тільки ті частини колод, які контактують між собою (пази, чашки і верхня частина колоди).

Після монтажу будинок потрібно один або два рази обробити лляною олією: один раз – якщо планується додаткова обробка деревини морилкою чи лаком. Якщо ж додаткової обробки не буде, то тоді потрібно обробляти деревину олією двічі. При першому нанесенні однієї літри олії достатньо для обробки 7 м2 поверхні (з урахуванням обробки пазів), а при другому – 11 м2. За технологїєю, для кращого проникнення в деревину перед нанесенням олію потрібно нагріти до температури 45–50˚С, тоді вона проникає на глибину 3–4 мм. Термін висихання 12-24год. Памятаймо, що чим більше сохне олія тим краще для дерева!

Окрім екологічності, ще однією перевагою лляної олії є її вартість: вона дешевша від відомих хімічних антисептиків на 5 і більше гривень. Однак я вважаю, що визначальною є не на вартість лляної олії, а саме її екологічність, та природній єфєкт захисту.

– Пане Руслане, а для теплоізоляції будинку ви використовуєте тільки один вид льоноватину?

– Ні, льоноватин є двох видів і кожен використовують у певній конструкції. Так, для будинку із профільованого бруса чи оциліндрованої колоди використовують лляну паклю товщиною 2–2,5 мм, а для будинків побудованих у „дикому стилі” (вручну оброблені колоди чи бруси) потрібно використовувати паклю товщиною 8–11 мм. Це пов’язано з тим, що при ручній обробці між колодами чи брусами утворюються значно більші щілини ніж при механічній. Лляну паклю у вигляді стрічки, рулону і тюка ми постачаємо з Білорусії. Пакля у вигляді стрічки і рулону призначена для використання безпосередньо в процесі будівництва будинку. При правильному підбо

:
:
:
:




 27/02/2024
13922

Многие люди предпочитают жить в частном доме, а не в квартире многоэтажки, пусть даже просторной, пусть даже элитного класса. И это не удивительно, ведь жизнь в собственном доме куда...

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в онлайн-заходах з метою знайомства і налагодження контактів з потенційними українськими партнерами.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн тонн цементу, що свідчить про якість продукту і відповідну спроможність до конкурування на міжнародному ринку.