Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстраціюПартнери
Пакети для роботи на порталі
коротка характеристика


Пакети дадуть змогу швидше та легше контактувати з вашою компанією, краще представити продукцію на сторінках порталу, зроблять компанію добре помітною для відвідувачів.

Переглянути характеристику в pdf-версії


Оберіть пакет, що краще підійде для вашої компанії:

_________________________________________________________________________________________

 

Елітний пакет

 

800 грн/рік

Елітний пакет надає найбільше можливостей для роботи компанії на сайті. Компанія має доступ до контактів всіх інших компаній, а також її контакти є відкритими для всіх відвідувачів порталу. 

Крім того, для Елітних учасників є доступними деякі інші функції, що значно полегшують роботу на порталі. Наприклад, послуга автопоновлення пропозицій: ви можете розмістити весь перелік своєї продукції на порталі та обрати пропозиції, які слід автоматично поновлювати. Система буде слідкувати за тим, щоб вони постійно були вгорі списку пропозицій та відображались активними.

Замовити цей пакет

________________________________________________________________________________________


Бізнес пакет

000 грн/рік

Бізнес пакет робить відкритими ваші телефони для Елітних та Бізнес учасників. Всі користувачі і потенційні клієнти зможуть написати вам повідомлення. Поновлювати пропозиції потрібно самостійно.

Замовити цей пакет

_________________________________________________________________________________________


Базовий пакет

безкоштовно

Надається для тестування можливостей порталу після реєстрації.

Базові учасники вносяться до «Каталогу учасників». З даним пакетом ви можете розміщувати свої пропозиції та відповідати на пропозиції інших компаній, але будете мати обмежений доступ до контактної інформації інших компаній. Ваші контакти є закритими.

_________________________________________________________________________________________При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.