Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстраціюПартнери
«БудЕксперт» – це інформаційний портал про будівництво та ремонт. Тут можна знайти не лише свіжу та корисну інформацію про будівельні матеріали, технології та обладнання, а й необхідні вам товари, послуги, нових клієнтів та покупців.

«БудЕксперт» – це новини будівельної та споріднених галузей (архітектура, деревообробка, житлово-комунальне господарство тощо), а також потужний торговельний майданчик для усіх, кого цікавить будівництво та ремонт.

«БудЕксперт» також всеукраїнська будівельна газета, що видається у Львові, і складається з двох розділів ― національного та регіонального. 

Матеріали національного розділу відповідають на запитання, ЩО і ЯК виконувати у будівництві та ремонті. А регіонального – допомагають визначитись, ДЕ САМЕ купити потрібні товари або замовити послуги. Адже тут розміщується регіональна реклама та оголошення за рубриками.

Регіональні додатки «БудЕксперта» нині вже виходять на Львівщині, Рівненщині, Тернопільщині, Волині й Житомирщині. До 2015 року видання планує мати регіональних партнерів по всій Україні!

Портал «БудЕксперт» не повторює зміст газети, а розширює та доповнює його корисною інформацією у великому обсязі не лише у статтях, а й у фото- та відеоматеріалах, які готує професійна команда «БудЕксперта».Контакти:

Людмила Демчук, головний редактор газети  та порталу «БудЕксперт»

Тел.: (032) 244-59-41

         (098) 631-50-34

E-mail: redakcia@budekspert.com.ua

            demchuk18@gmail.com

З приводу реклами у газеті, оголошень, публікацій новин та статей:

Тел.: (032) 244-59-41, (063) 018-71-31

E-mail: redakcia@budekspert.com.uaЗ приводу інформаційних та рекламних послуг порталу:

Тел.: (032) 244-59-41

E-mail: web.budexpert@gmail.com

 

Ми знаходимось за адресою:
м. Львів, вул. Садова 2аПереглянути більшу мапу
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.