Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстраціюПартнери
Реклама на порталі

 

Портал «БудЕксперт» - це мультимедійний інформаційно-рекламний майданчик зі свіжими новинами, корисною практичною інформацією та діловими пропозиціями для всіх, хто будує, ремонтує житло чи професійно працює на ринку будівельних та архітектурних послуг.

Прагнете донести інформацію про свої товари та послуги до клієнтів?
Тоді реклама на порталі «БудЕксперт» — саме те, що вам потрібно!

Ми пропонуємо широкий спектр рекламних можливостей:


 • Банерна реклама на порталі допоможе продавати більше та швидше! Місця, можливості та вартість можна переглянути в pdf-версії.
 •  

 • Комерційні статті. Приміром, якщо ви випустили чи продаєте товар-новинку на ринку - ми підготуємо про це тематичну інформацію, де буде все, що потрібно, аби ваш товар придбали якнайшвидше і якнайбільше - фото, вартість, споживчі властивості, інформація про виробника, контактні телефони та навіть відео!

  Дізнатися детальніше про комерційні новини та статті

 •  

 • Пакети для роботи на порталі — «Базовий» та «Елітний» (переглянути pdf-версію).
 •  

 • Анонси подій. Бажаєте запросити потенційних клієнтів на конференцію чи виставку? Ми розповімо про вашу майбутню подію в рубриці «Виставки» та «Події».
 •  

 • Новини. Свіжі новини вашої фірми, які ви прагнете донести до споживачів та партнерів, знайдуть гідне відображення у тематичній добірці «Новини компаній».

  Зверніть увагу: публікація матеріалу без контактних даних та рекламного тексту у цьому розділі – безкоштовна!

 

Як мультимедійний портал, ми пропонуємо не лише текстову інформацію, а й фото та відео. І це також слугуватиме вашому бізнесу! Рекламні відеоролики для інтернету, відеозвернення керівництва фірми до клієнтів та партнерів, актуальне інтерв'ю з експертом галузі - все це ми залюбки відзнімемо, змонтуємо, звичайно ж, узгодимо з вами - і розмістимо на порталі!

А якщо ви прагнете поділитись своїм практичним досвідом із якнайширшою зацікавленою аудиторією - тоді спеціально для вас ми відзнімемо відеотренінг від вашої фірми!


Реклама в газеті

"БудЕксперт" -  всеукраїнська газета, яка містить статті, рекламно-інформаційні блоки та систематизовані за рубриками приватні та комерційні оголошення про сучасні будівельні матеріали, технології та обладнання. Видається у Львові. Періодичність - раз на два місяці. Передплатний індекс - 01625.  Прайс за посиланням.Замовити послуги порталу
Виникли запитання? Телефонуйте або пишіть адміністрації порталу:  

Тел.: +38 (032) 244-59-41

E-mail: web.budexpert@gmail.com
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.