Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстраціюПартнери
Вимоги щодо розміщення новин або
комерційних статей на порталі 


Новини компанії

Всім учасникам нашого порталу ми надаємо змогу безкоштовно публікувати свої новини та прес-релізи. Проте ми залишаємо за собою право не розміщувати новин та прес-релізів, які не відповідають правилам:

  1. Інформація повинна бути тематичною та стосуватися будівельної галузі.
  2. Інформація повинна бути актуальною, не застарілою.
  3. Інформація не повинна носити явного рекламного характеру. Якщо ви пропонуєте продукцію для продажу, ефективніше буде розмістити пропозицію на «Торговому майданчику».
  4. Інформаційне повідомлення повинно мати таку структуру:
  • Заголовок – стислий та інформативний (відображає суть повідомлення).
  • Анотація або перший абзац – суть того, що написано нижче. У цьому абзаці повинні бути відповіді на основні питання: хто, що, коли, де, чому, як.
  • Основний текст – відповіді на ті самі питання, але більш широко. Тут можна подати цифри, факти, якщо потрібно – коментарі.
Скориставшись платним розміщенням, ви також зможете:
  • Додати контакти компанії.
  • Виділити новину серед інших.
  • Розмістити посилання на новину на головній сторінці.


Якщо ви зацікавилися, телефонуйте або пишіть за поданими нижче контактами.


Комерційні статті

На порталі розміщено багато статей, і всі вони містяться у розділі «Статті». Кожна стаття належить до певного підрозділу, таким чином користувач може легко знайти статті тієї тематики, яка його цікавить.

Ви хочете, щоб користувачі, яких цікавить певна тематика, бачили і вашу статтю?

Зателефонуйте або напишіть адміністрації порталу, вкажіть тематику статті та побажання і ми підготуємо про це тематичну інформацію, де буде все, що потрібно - фото, вартість, споживчі властивості, інформація про виробника, контактні телефони та навіть відео!

Щоб ознайомити користувачів порталу зі своєю компанією та діяльністю, закликаємо вас бути активнішими та не забувати, що правильно написаний прес-реліз та опублікована стаття допоможуть більш широко прорекламувати вашу компанію.

Свої матеріали та пропозиції надсилайте на адресу budexpertlv@gmail.com або demchuk18@gmail.com. Надсилаючи інформацію, обов’язково вкажіть контактні номери телефонів та контактну особу. Можливо у нас виникнуть якісь запитання, зауваження, уточнення щодо поданої інформації.Контактні дані:

Тел.: (098) 631-50-34

E-mail: web.budexpert@gmail.com

Skype: web.budexpertРеклама на порталі

Пакети для роботи на порталі

Замовити послуги порталуПри використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.