BUDEXPERT.UA - портал про будівництво будинку та ремонт квартири www.budexpert.ua

1397
20.01.2016р.
Сучасні інновації: новинки

Модульна система природної вентиляції покрівлі

 

Іспанські вчені створили спеціальну модульну систему, що дає змогу організувати правильну і природну вентиляцію покрівлі та приміщень, розташованих на горищі. Проблема недостатнього видалення тепла, газів, вологи вирішується за допомогою нового винаходу, що складається з певної плоскої рами зі спеціальним перетином (форма, якої являє собою перевернуту букву U) і карниза з декількома отворами, що забезпечують подачу повітря. Карниз встановлюється навколо гребеня покрівлі, а рама використовується по всьому периметру даху. При з'єднанні системи з конструктивними елементами покрівлі, за рахунок усіченої поверхні - правильного перетину, створюються порожнини і канали для природної вентиляції. Перевагами новації є облаштування правильної вентиляції, надійність системи, енергоефективність і простота установлення (монтаж не потребує внесення змін у наявні конструкції, відповідно, до супутніх витрат).

 

Енергогенеруючий фасадний будівельний матеріал

 У Німеччині вчені розробили новий енергогенеруючий будівельний матеріал для фасадів, в основу якого властивості електрографічного бетону. Особливістю матеріалу є його структура, створена за принципом акумулятора: бетон слугуєелектродом, шарувата структура - збирачем енергії. Склад матеріалу: багатошарова структура складається з діоксиду титану, електроліту і графіту, поділяють шари - спеціальна органічна рідина і прозора фарба.

 

Скляні шпалери

Вчені прогресивних вузів Німеччини винайшли новий вид шпалер, що захищають стіни від руйнувань при землетрусі. Шпалери являють собою спеціальну панель, яка складається з високоміцних скляних волокон, щільно скріплених між собою. Кріплення скляних шпалер до поверхонь відбувається за допомогою клею, до складу якого входять вода і поліуретанові кульки.

 

Бетон з целюлозними нанокристалами

Американські вчені експериментальним чином виявили, що при додаванні нанокристалів целюлози (відходів паперової промисловості та сільського господарства) в бетон, його міцність збільшується на 30%. За рахунок використання матеріалу як добавки у бетон вдається зменшити зайві пори і порожнини штучного кам'яного будматеріалу, тобто домогтися більшої гідратації – зміцнення.

 https://tuexpert.com.ua/ua/sovremennye-innovacii-stroitelnoy-industrii

Теги та ключові фрази

Більше новин за тегами
  • модульна система


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку






      
Завантаження...