Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнеры
Опитування
Опитування

Полезен ли для Вас портал БудЭксперт?

Программа БудЭксперт
Программа БудЭксперт
БудЭксперт от 23.11.2013
Кредит на приобретение недвижимости на вторичном рынке, металлопластиковые окна и входные двери
БудЭксперт от 09.11.2013
Покупка жилья во Львове, кредит на энергосбережение, теплый пленочный пол
БудЭксперт от 26.10.2013
Программа ипотечного кредитования жилья, солнечные коллекторы
БудЭксперт от 12.10.2013
Кредит под залог имущества, утепление жилья экологически чистой фитоплитой из камыша
БудЭксперт от 28.09.2013
Ограничение наличных расчетов, теплоизоляция крыши минеральной ватой
БудЭксперт от 21.09.2013
Теплое жилье на рынке недвижимости, конденсационный газовый и твердотопливный котлы
Крыша - Кровельные материалы
Укладка металлочерепицы, утепление
Крыша - деревянная конструкция
Обработка древесины, кровельный пирог
Кирпич как строительный материал
Производство, технические характеристики
Рынок каминов
Топливо для каминов, обслуживание, дизайн
Металлопластиковые окна
Производство, выбор, эксплуатация
Брусчатка
Производство, укладка, дизайн
Солнечные коллекторы
Принцип действия, монтаж, обслуживание
Как установить бассейн собственноручно и только за час?
Установка и уход
Двери - визитная карточка помещения
Установка и уход
Утепление дома пенопластом
Эксплуатация и уход
Утепление зданий
Утеплительные материалы, технологии, виды утеплителей
Канализация частного дома
Описание, требования, монтаж
Автоматические гаражные ворота
Типы, конструкция, автоматика ворот
Электроинструменты
Дрели, лобзики, болгарки, перфораторы, шуруповерты
Кафельная плитка
Проверка качества, укладка, уход
Умный дом
Проектирование системы, управление, безопасность
Фильтры для воды
Виды фильтрации, разновидности, производители и цена
Водоотведение и хранение воды
Трубы, баки для воды
Мансардные окна
Конструкция, аксессуары, пользование
Натяжные потолки
Виды, монтаж, отделка, стоимость и уход
Выбор душевой кабины
Тип кабины, установка, уход
Выбор камина
Топки, облицовки, аксессуары, обслуживание
Последние новости
Последние новости
10-й Європейський тиждень сталої енергії 2019 у Миколаєві
05.06.2019р.

1 червня 2019 року у м. Миколаєві Представництво...

Нова розробка від TYTAN PROFESSIONAL - професійна монтажна піна ULTRA FAST 70 зі швидким застиганням
04.06.2019р.

Висока продуктивність, швидке використання (обрізка...

UKRCEMFOR 2019: нові технології, світовий досвід та сучасні рішення в цементній галузі
04.06.2019р.

В Києві відбулася VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR...

6609
07.09.2010р. |
У Львові влада допомогла будівництву двох нелегальних асфальтних заводів
У Львові у районі Рясне незабаром має запрацювати відразу два екологічно небезпечні асфальтні заводи. Ці шкідливі заводи будують, ігноруючи думку львів’ян та з порушенням чинного законодавства України, повідомила прес-служба Бюро екологічних розслідувань.

"Чимало фактів свідчать про те, що місцева влада «дахує» незаконне будівництво. Адже, як вказують документи, погодження розміщення заводів та затвердження містобудівного обґрунтування (МО) заводу на вул. Т. Шевченка 323-337 у Львівській міській раді відбулось блискавичними темпами. 3 березня 2010 року було укладено договір купівлі-продажу з одеською фірмою «Пілігрим-Плюс», а вже 5 березня 2010 виконком Львівської міської ради затвердив МО. Будівництво заводу на цій ділянці здійснює ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», яке вже практично звело більшість передбачених споруд.

Окрім того, МО затвердили перш, аніж провели громадські слухання – що є порушенням прав львів’ян та законодавства України. Імітуючи демократичну процедуру, влада ввела громаду в оману провівши слухання проекту в травні, більше, ніж через два місяці після його затвердження", - йдеться у прес-релізі.

На думку мешканців такі дії чиновників можуть мати ознаки корупційних діянь, однак дивує і відсутність належної реакції на незаконне будівництво з боку правоохоронних та контролюючих органів, бо, попри відсутність усіх належних дозволів, експертиз, невиконання вимог погоджень та чинного законодавства, будівництво асфальтних установок не припиняється. Обидва заводи вже практично встановлені поруч один з одним (ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ЛКП «Шляхоремонтне підприємство Залізничного району»).

Якщо два асфальтні заводи таки будуть уведені у експлуатацію, за прогнозами фахівців, це стане суттєвим забруднюючим фактором у місті. Адже, за словами начальника архітектурно-планувальної майстерні №2 Державного інституту проектування міст “Містопроект”, керівника авторського колективу, що розробляє «Коригування генерального плану м. Львова», у нашому місті розвиток промисловості є недоцільним через особливості кліматичних умов: «У Львові ми маємо особливі кліматичні умови, що сприяють накопичуванню шкідливих речовин в атмосферному повітрі, а не їх розсіюванні». Такі кліматичні особливості в сукупності з переважаючими західними вітрами призведуть до значного погіршення якості повітря у місті".

Виробництво асфальтобетону є джерелами надходження в атмосферу таких шкідливих для здоров'я людини речовин, як диоксид сірки, оксиди азоту, оксида вуглецю, пилу, фенолу, сажі, формальдегіду, широкого спектру вуглеводнів, включаючи олефіни, парафіни, циклічні сполуки – бензол, бенз(а)пірен, толуол, ксилол, а також стирол, нафталін, спирти, дієни та інш, стверджують екологи.

Аргументуючи необхідність заводів для Євро-2012, міська влада, ніби, не помічає той факт, що ніхто не планує закриття заводів після чемпіонату. Міська рада закладає міну і в майбутній генплан, за який додеться розраховуватись не лише їх наступникам з бюджету міста, а й простим львів’янам – своїм здоров’ям, наголошують у Бюро екологічних розслідувань.

Зважаючи на потенційну загрозу нового будівництва та у випадку бездіяльності влади та контролюючих органів мешканці міста, які зібрали вже декілька тисяч підписів, готові піти на радикальні кроки щоби припинити незаконне будівництво шкідливих заводів та захистити здоров’я та майбутнє львів’ян.

Хронологія погоджень по будівництву заводу ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл»
02.03.2010р.
– міська рада провела земельний аукціон, на якому продано цю земельну ділянку за 6,96 млн.грн. Переможцем торгів стало ТзОВ «Пілігрим – Плюс».
03.03.2010р.
– між зазначеним підприємством та Львівською міською радою укладено договір купівлі-продажу земельної ділянки.
– завдання на розроблення проекту МО.
– Наказ № 46 Департаменту містобудування про дозвіл на корегування МО для розміщення асфальтного заводу.
04.03.2010р.
– листом №5-2142/2401 на звернення ТзОВ «Пілігрим –Плюс» управлінням архітектури погоджено містобудівне обґрунтування розміщення виробничої бази з виготовлення компонентів для ремонту та будівництва автомобільних доріг на вул.Шевченка, 323-337 в промзоні «Рясне-2».
– листом №13/1/1368 містобудівне обґрунтування погоджено головним управлінням МНС України у Львівській області.
05.03.2010р.
– листом №11-1217 містобудівне обґрунтування погоджено Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Львівській області.
– листом №590/01 містобудівне обґрунтування погоджено головним державним санітарним лікарем м.Львова з визначенням санітарної класифікації асфальтної установки до І-го класу з СЗЗ-1000м та потужністю 210 тон асфальтобетонну в годину. (з зауваженнями, що МО підлягає доопрацюванню)
– отримано висновок комплексної державної експертизи №14-00330-10 по містобудівній документації. ( філія ДП Спеціалізована державна експертна організація – центральна служба Державної будівельної експертизи у Львівській області “Львівдержбудекспертиза”)
– рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради №243 затверджено містобудівне обґрунтування і містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки на проектування та будівництво ТзОВ «Пілігрим-Плюс» виробничої бази з виготовлення компонентів для ремонту та будівництва автомобільних доріг на вул.Шевченка,323-337 в промзоні «Рясне-2».
02.04.2010р.
– інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) у Львівській області видала дозвіл на виконання підготовчих робіт №1/165-10 ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» до будівництва виробничої бази з виготовлення компонентів для ремонту та будівництва автомобільних доріг на вул.. Шевченка, 323-337 промзона «Рясне-2»
28.05.2010р.
– проведено громадські слухання проекту містобудівного обґрунтування розміщення виробничої бази з виготовлення компонентів для ремонту та будівництва автомобільних доріг на вул. Шевченка, 323-337 в промзоні «Рясне-2». (Були подані зауваження представників громадськості про неможливість розміщення заводу на вказаній ділянці).
27.08.2010р.
- дозвіл на виконання підготовчих робіт було скасовано Наказом інспекції ДАБК у Львівській області №9-С/Д
01.09.2010р
– видано припис інспекцією ДАБК у Львівській області №1ш/57-ю про зобов’язання припинити виконання підготовчих робіт на вул.Шевченка 323-337 промзона «Рясне-2».

 

daily.lviv.ua

Теги и ключевые фразы
Чи шкідливий асфальтний завод на екологію львів онур фейсбук, Чи шкідливий асфальтний завод на екологію фейсбук, асфальтний завод львів, бетон онур, котли для асфальтних заводів, Робота на Завод у Львові, БЕТОННІ ЗАВОДИ У ЛЬВОВІ, бетонний завод львів, http, вул шевченка,323 львів індекс ТзОВ ОНУР


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати




Інші статті
18.08.2020р.

В условиях постоянного роста цен на коммунальные услуги вопросы экономии стоят остро. Расскажем, что можно сделать для сокращения затрат на отопление в зимнее время года.

29.09.2022р.

Чи потрібно робити проект по опаленню перед будівництвом?

Для створення комфортних мікрокліматичних умов в холодний період року, необхідно, передбачати систему опалення в будь-якому будинку. Перед початком будівництва виникає питання опалення будинку та вибору системи опалення. Для комфортного функціонування будинку необхідно виконати проект системи опалення.

05.11.2020р.

Оновлюємо вигляд батарей

Є «народна прикмета»: пожовкле листя вкрило алеї – пора оновлювати батареї. І справді – кращої нагоди може вже й не бути. Якщо на радіаторі хоча б трохи десь проступила іржа, відлущилася фарба, потріскалося чи пожовтіло покриття – не баріться й перефарбуйте його негайно.

04.05.2020р.

Экономное и комфортное отопление: как выбрать

Сегодня частный дом можно обогреть различными способами. Среди них наиболее выделяются с применением твердотопливных котлов и тепловых насосов. В данном обзоре мы попробуем подробнее рассмотреть какой из данных вариантов отопления частного дома является более эффективным. Какой из двух возможных вариантов окажется экономичнее? Если вы еще не решили, какой из них предпочесть, давайте сравним их особенности. Чтобы сделать правильный выбор, необходимо учесть достоинства и недостатки каждого из вариантов. Для принятия правильного решения необходимо учесть цену покупки, эксплуатационные расходы, удобство эксплуатации и многие другие факторы.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.budexpert.ua (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.