Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнеры
Опитування
Опитування

Полезен ли для Вас портал БудЭксперт?

Программа БудЭксперт
Программа БудЭксперт
БудЭксперт от 23.11.2013
Кредит на приобретение недвижимости на вторичном рынке, металлопластиковые окна и входные двери
БудЭксперт от 09.11.2013
Покупка жилья во Львове, кредит на энергосбережение, теплый пленочный пол
БудЭксперт от 26.10.2013
Программа ипотечного кредитования жилья, солнечные коллекторы
БудЭксперт от 12.10.2013
Кредит под залог имущества, утепление жилья экологически чистой фитоплитой из камыша
БудЭксперт от 28.09.2013
Ограничение наличных расчетов, теплоизоляция крыши минеральной ватой
БудЭксперт от 21.09.2013
Теплое жилье на рынке недвижимости, конденсационный газовый и твердотопливный котлы
Крыша - Кровельные материалы
Укладка металлочерепицы, утепление
Крыша - деревянная конструкция
Обработка древесины, кровельный пирог
Кирпич как строительный материал
Производство, технические характеристики
Рынок каминов
Топливо для каминов, обслуживание, дизайн
Металлопластиковые окна
Производство, выбор, эксплуатация
Брусчатка
Производство, укладка, дизайн
Солнечные коллекторы
Принцип действия, монтаж, обслуживание
Как установить бассейн собственноручно и только за час?
Установка и уход
Двери - визитная карточка помещения
Установка и уход
Утепление дома пенопластом
Эксплуатация и уход
Утепление зданий
Утеплительные материалы, технологии, виды утеплителей
Канализация частного дома
Описание, требования, монтаж
Автоматические гаражные ворота
Типы, конструкция, автоматика ворот
Электроинструменты
Дрели, лобзики, болгарки, перфораторы, шуруповерты
Кафельная плитка
Проверка качества, укладка, уход
Умный дом
Проектирование системы, управление, безопасность
Фильтры для воды
Виды фильтрации, разновидности, производители и цена
Водоотведение и хранение воды
Трубы, баки для воды
Мансардные окна
Конструкция, аксессуары, пользование
Натяжные потолки
Виды, монтаж, отделка, стоимость и уход
Выбор душевой кабины
Тип кабины, установка, уход
Выбор камина
Топки, облицовки, аксессуары, обслуживание
Последние новости
Последние новости
10-й Європейський тиждень сталої енергії 2019 у Миколаєві
05.06.2019р.

1 червня 2019 року у м. Миколаєві Представництво...

Нова розробка від TYTAN PROFESSIONAL - професійна монтажна піна ULTRA FAST 70 зі швидким застиганням
04.06.2019р.

Висока продуктивність, швидке використання (обрізка...

UKRCEMFOR 2019: нові технології, світовий досвід та сучасні рішення в цементній галузі
04.06.2019р.

В Києві відбулася VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR...

897
12.08.2020р. |
Настінна полиця


Без цієї маленької деталі інтер’єру – як без рук. А де ще зберігати милі серцю дрібнички на кшталт рамок із сімейними фотографіями чи сувенірів з подорожей, щоб і свої очі порадувати, і гостям показати? Може поличка виконувати й значно серйозніші завдання: зберігати книги чи речі, які потрібно тримати у недосяжності від усюдисущих дитячих ручок. І це далеко не повний перелік її корисних функцій.

Отже, поличка – річ в домі необхідна. Тепер постало питання, де її взяти? Можна, звичайно, піти в магазин і купити, але зробити поличку не так складно, як здається, та й обійдеться це значно дешевше. Окрім того, чим зроблена власноруч полиця не предмет гордості для господаря дому?

Для виготовлення настінної полиці використаємо натуральну деревину. По-перше, це екологічно чистий природній матеріал із неповторною текстурою, фактурою та різноманіттям відтінків. По-друге, він простий і легкий в обробці.

Нам знадобляться дошки з масиву товщиною 16-20 мм. Вони повинні бути рівними, сухими, без тріщин, пустот і плісняви. Зробимо найпростіший варіант полиці – прямокутний, а якщо навики і досвід домашнього майстра дають змогу, конструкцію можна ускладнити і зробити цікавішою.

Спочатку визначаємося із розмірами. Вони залежатимуть від того, що ви плануєте зберігати на поличці. Відтак за допомогою електролобзика розпилюємо дошки на дві довгі заготовки і дві короткі. Шліфуємо їх з усіх боків вздовж волокон деревини спершу шліфувальним папером зернистістю від 60 до 120 залежно від стану поверхні, а завершуємо шліфування зернистістю 220. Очищаємо наші заготовки від пилу, поліруємо – і отримуємо підготовлену поверхню для нанесення безбарвного ІМПРЕГНАТ-ҐРУНТУ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ТМ VIDARON. Його важливо нанести для того, щоб захистити нашу поличку від синяви, комах-шкідників та грибків, що викликають розкладання деревини. Засіб також стане грунтівкою для фінішного покриття – так і термін експлуатації покриття підвищиться, і сам фінішний засіб краще ляже.

Перед нанесенням перемішуємо ІМПРЕГНАТ-ҐРУНТ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ до однорідної консистенції і за допомогою пензля наносимо один шар засобу. Надлишок розтираємо сухим пензлем. Після цих маніпуляцій залишаємо оброблену поверхню на 24 години для висихання, а по завершенні цього часу шліфуємо її наждачним папером зернистістю 320, щоб розгладити підняті волокна деревини та отримати гладку поверхню для нанесення ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНОГО ЛАКОБЕЙЦУ ТМ VIDARON.

ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНИЙ ЛАКОБЕЙЦ ТМ VIDARON підкреслить текстуру деревини та утворить міцне й еластичне глянцеве лакове покриття, стійке до подряпин та стирання. Залежно від того, чи ви бажаєте лише підкреслити природну красу деревини полички, чи змінити її відтінок, можна використати безбарвний (прозорий) варіант Лакобейцу чи вибрати один із 14 готових до застосування кольорів: сосни, горіха, тика, каліфорнійської секвої, королівського палісандра тощо.

Технологія нанесення Лакобейцу доволі проста. Перед нанесенням засіб потрібно ретельно перемішати до однорідної консистенції. Відтак беремо пензлик і наносимо шар Лакобейцу, рівномірно розподіляючи його по поверхні деталей полички. Даємо йому висохнути щонайменше 12 годин.

Оскільки для досягнення найкращого декоративного ефекту та максимальних експлуатаційних характеристик на поверхню елементів полички слід нанести три шари ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНОГО ЛАКОБЕЙЦУ ТМ VIDARON, то, коли висохне перший шар засобу, шліфуємо поверхню шліфувальним папером зернистістю 320, щоб видалити деревний ворс, який піднявся внаслідок зволоження, знепилюємо її і наносимо другий шар лакобейцу таким же чином, як і перший. Даємо йому висохнути теж 12 годин і наносимо третій, останній, шар засобу, виконавши попередньо міжшарове шліфування і знепилення.

Коли висохне останній шар лакобейцу, за допомогою саморізів збираємо поличку. На торцях її бокових стінок закріплюємо кронштейни, а в стіні просвердлюємо отвори під дюбелі, вставляємо саморізи і закручуємо так, щоб вони виступали на 5 мм. Зачіпаємо кронштейни на кріплення та вішаємо поличку. Залишилося тільки розставити дорогі серцю речі – і хай вони милують око вам і вашим гостям!

 

Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами
  • полка2
  • деревина
  • ґрунт для обробки деревини


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати




Інші статті
20.01.2022р.

Современное покрытие для пола должно быть прочным, долговечным, влагостойким, простым в монтаже, иметь невысокую цену и украшать любой интерьер. Кварц виниловый ламинат или СПС ламинат с замковым соединением — модная и популярная новинка на рынке Украины.

17.04.2023р.

Мистецтво вибору – паркетна дошка чи набірний паркет?

Як кажуть, у будь-якому жарті є частка жарту. Тому будь-хто, хто стикався з будівництвом нового будинку або робив ремонт у своїй квартирі, обов'язково ставив собі питання - який матеріал вибрати для покриття для підлоги: паркетну дошку або набірний паркет?

27.11.2018р.

Выбор комфортного пола для дома

Приняв решение начать ремонт, возникает вопрос о напольном покрытии. Чаще всего останавливается выбор на самых распространенных вариантах: линолеум, керамика и ковровое покрытие. Так поступает большинство людей, и мало кто интересуется характеристикой покрытий и их свойствами. То есть человек останавливает свой выбор на том к чему привык. А ведь материал покрытия пола играет немаловажную роль, особенно в жилом помещении. Стоит учитывать не только его износоустойчивость, но и безопасность.

18.07.2017р.

Ламінат проти паркету. Хто кого?

Фахівці рекомендують робити ремонт в приміщенні за певним алгоритмом. Якщо дотримуватися правил, то укладання підлоги має стати одним із завершальних етапів. Отже, у вас буде достатньо часу, аби остаточно визначитися, якому покриттю віддати перевагу: ламінату чи паркету.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.budexpert.ua (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.