Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнеры
Опитування
Опитування

Полезен ли для Вас портал БудЭксперт?

Программа БудЭксперт
Программа БудЭксперт
БудЭксперт от 23.11.2013
Кредит на приобретение недвижимости на вторичном рынке, металлопластиковые окна и входные двери
БудЭксперт от 09.11.2013
Покупка жилья во Львове, кредит на энергосбережение, теплый пленочный пол
БудЭксперт от 26.10.2013
Программа ипотечного кредитования жилья, солнечные коллекторы
БудЭксперт от 12.10.2013
Кредит под залог имущества, утепление жилья экологически чистой фитоплитой из камыша
БудЭксперт от 28.09.2013
Ограничение наличных расчетов, теплоизоляция крыши минеральной ватой
БудЭксперт от 21.09.2013
Теплое жилье на рынке недвижимости, конденсационный газовый и твердотопливный котлы
Крыша - Кровельные материалы
Укладка металлочерепицы, утепление
Крыша - деревянная конструкция
Обработка древесины, кровельный пирог
Кирпич как строительный материал
Производство, технические характеристики
Рынок каминов
Топливо для каминов, обслуживание, дизайн
Металлопластиковые окна
Производство, выбор, эксплуатация
Брусчатка
Производство, укладка, дизайн
Солнечные коллекторы
Принцип действия, монтаж, обслуживание
Как установить бассейн собственноручно и только за час?
Установка и уход
Двери - визитная карточка помещения
Установка и уход
Утепление дома пенопластом
Эксплуатация и уход
Утепление зданий
Утеплительные материалы, технологии, виды утеплителей
Канализация частного дома
Описание, требования, монтаж
Автоматические гаражные ворота
Типы, конструкция, автоматика ворот
Электроинструменты
Дрели, лобзики, болгарки, перфораторы, шуруповерты
Кафельная плитка
Проверка качества, укладка, уход
Умный дом
Проектирование системы, управление, безопасность
Фильтры для воды
Виды фильтрации, разновидности, производители и цена
Водоотведение и хранение воды
Трубы, баки для воды
Мансардные окна
Конструкция, аксессуары, пользование
Натяжные потолки
Виды, монтаж, отделка, стоимость и уход
Выбор душевой кабины
Тип кабины, установка, уход
Выбор камина
Топки, облицовки, аксессуары, обслуживание
Последние новости
Последние новости
10-й Європейський тиждень сталої енергії 2019 у Миколаєві
05.06.2019р.

1 червня 2019 року у м. Миколаєві Представництво...

Нова розробка від TYTAN PROFESSIONAL - професійна монтажна піна ULTRA FAST 70 зі швидким застиганням
04.06.2019р.

Висока продуктивність, швидке використання (обрізка...

UKRCEMFOR 2019: нові технології, світовий досвід та сучасні рішення в цементній галузі
04.06.2019р.

В Києві відбулася VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR...

4391
10.05.2011р. |
Прозоре будівництво
 

Побутує думка, що скло – крихкий матеріал, а отже непридатний для створення таких конструкцій, як несучі стіни, дах, підлога, перекриття тощо. Звичніше бачити його в облаштуванні балконів і лоджій, міжкімнатних перегородок, зимових са-дів, французьких вікон, сходів та їх огороджень, атріумів.
Але сьогодні можна склити дуже великі поверхні. Практично прозорою може бути або одна стіна двоповерхового котеджу, або весь нижній поверх, або галерея – варіантів безліч. При цьому, завдяки енергозбережним склопакетам і системі профілів, конструкція зберігатиме тепло так само, як і звичайна стіна.
Для засклення використовують загартоване скло, яке при ударі не розбивається, а розтріскується на невеликі фрагменти діаметром до сантиметра. Фрагменти мають заокруглені краї й не можуть нашкодити здоров’ю людини (таку саму технологію застосовують при виготовленні лобового скла автомобілів).
Окрім загартованого скла, дуже популярний у будівництві триплекс – кілька стекол, склеєних за допомогою спеціального полімеру. Цей щільний матеріал, який має товщину приблизно 14 мм, може протистояти ударам, вибухам і навіть пострілам із вогнепальної зброї. При дуже потужному ударі триплекс не розбивається, а тріскається й утримується за допомогою полімеру. Ціна цього виду скла трохи вища, ніж загартованого, але при цьому й рівень безпеки кращий.
Французьке вікно, прозорий фасад
Так зване «французьке вікно» нині широко використовують і в міському, і в заміському домобудівництві. По суті, це скоріше двері або навіть ціла прозора стіна, яку можна відкривати як усередину, так і назовні. Зазвичай ця конструкція виводить у сад, маленький дворик або патіо. Таке вікно стирає межу між будинком і ландшафтом. Зберігаючи всі теплотехнічні властивості несучої стіни, французьке вікно дає змогу створювати й великі житлові простори, і малі форми (оригінальні балкони, веранди й улюблені всіма зимові сади).

Для виготовлення каркаса конструкції застосовують алюмінієві, пластикові та сталеві профілі, а також деревину (як звичайну, так і клеєну). Найпопулярніші – алюмінієві системи, адже алюміній легкий, міцний та не піддається корозії. Що ж до пожежної безпеки, то він, безумовно, кращий за пластик і дерево, що, проте, не виключає широкого застосування цих матеріалів. Дерев’яні клеєні конструкції мають високу несучу здатність, міцні й пластичні, тому їх частіше використовують при будівництві окремо споруджених великих зимових садів, оранжерей і французьких вікон на два-три поверхи.
Фахівці звертають увагу на те, що будь-яка рама (незалежно від того, з якого матеріалу вона виготовлена) має бути сконструйована таким чином, аби основні навантаження припадали не на скляні елементи, а на прилеглі конструкції і фундамент.
Ці ідеї знайшли втілення в сучасній фахверковій архітектурі. Дерев’яний каркас із рідкорозташованими стійками дає змогу створювати широкі засклені поверхні від підлоги до стелі. При цьому великий винос даху й балкони дають тінь у спекотні літні дні і, навпаки, не заважають надходженню сонячних променів у будинок восени, узимку й навесні, коли сонце не піднімається високо над обрієм.
Завдяки енергоефективним склопакетам, сучасним утеплювачам, використанню сонячної енергії, ці будинки споживають мало тепла.

Переваги:
можливість побудувати будинок меншої площі за рахунок використання прилеглої ділянки землі, яка становитиме частину житлового простору будинку;
висока стійкість до впливу навколишнього середовища і різких перепадів температури в поєднанні з хорошою фільтрацією повітря й водонепроникністю;
можливість установлення як «теплих» систем, які витримують мінусову температуру повітря зовні будинку (до –40°С), так і «холодних» розсувних систем-перегородок;
додаткова опція – метео блок, який керує зовнішньою маркізою й кватирками, відчиняє або зачиняє їх частково або повністю, залежно від кліматичних і атмосферних коливань (застосовують у зимових садах).

Перегородки
Скляні перегородки вирізняє висока естетичність, довговічність, надійність і комфортність, простота в обслуговуванні і догляді. Вони прекрасно вписуються в будь-який стиль та інтер’єр, доречні як у житловому, так й офісному приміщенні.
При спорудженні перегородок використовують загартоване скло, зрідка – триплекс. Товщина такого скла сягає 12 мм, максимальна висота – 5 м.
Монтаж перегородок здійснюють за короткий термін, що забезпечує чистоту в приміщенні. Скло встановлюють у профіль, який кріплять до підлоги та стелі на самонарізи. Є й інший варіант – за допомогою точкових конекторів. Для цього попередньо в склі перед загартуванням роблять отвори.
Вертикальні зазори між скляними екранами мінімальні (1–2 мм), які за необхідності заповнюють високоякісним силіконовим герметиком.
Перегородки зі скла набагато дешевші за конструкції із традиційних матеріалів. До того ж, окрім функціональності, завдяки широким можливостям дизайну вони стають окрасою інтер’єру. Перегородки можна виготовити незвичної форми – вигнутої або хвилеподібної. Найчастіше на скляні двері або офісні перегородки наносять логотип компанії (наприклад, методом шовкографії). Цікавими видами оздоблення скла є матування, перенесення на скло будь-якого рисунка, у тому числі й фотографії. Використання лазерного гравірування також дає змогу наносити на поверхню скляних перегородок фотозображення.

Перегородки-трансформери – один із найцікавіших та оригінальніших елементів інтер’єру й ефективних інструментів для керування простором: розділяють і поєднують приміщення, перетворюючи дві переговорні кімнати в одну, відокремлюючи від конференц-залу невелику переговорну зону. Основа перегородки – напрямна рейка, закріплена на стелі (несе на собі все навантаження). Підлога залишається практично недоторканою (на неї ставлять тільки відповідні частини замків, які фіксують полотна в нерухомому положенні).
Є системи перегородок-трансформерів з одно- або двокамерним склопакетом. Вони мають підвищену звуко- і теплоізоляцію й можуть бути використані навіть на вулиці.
Перекриття і стеля
Останнім часом дизайнери частіше вдаються до створення скляних панелей перекриття у поверхових перекриттях для того, аби світло проникало не тільки на верхній поверх, а й в усі рівні будинку. Однак існує безліч проблем, пов’язаних з установленням скляної стелі. Насамперед, це вага конструкції. Оскільки скло прозоре, воно створює хибну думку про його легкість (доросла людина ледь підніме 12-міліметрове багатошарове скло площею 1 м2).
Таким чином, при бажанні встановити скляну стелю необхідно бути впевненим, що будинок витримає таке навантаження. Для установлення скляних перекриттів використовують багатошарове загартоване скло.
Найчастіше скляну стелю роблять підвісною. Залежно від використовуваного скла (дзеркального або матового), розрізняють дзеркальні та матові стелі. Перевагою матового скла є його здатність чудово розсіювати світло від точкових або люмінесцентних джерел, що може створити чудові світлові й візуальні ефекти та м’яке світіння.
Елементи скляних стель кріплять за допомогою гвинтів або декоративних штапиків і планок. Вітражні художні стелі виготовляють шляхом нанесення фотодруку на спеціальну плівку, яку потім приклеюють на скло.

Ольга Бочко.





Теги и ключевые фразы
диривяні будинки, прозора стіна, невеличкі виранди, СТІКЛЯНІ ВЕРАНДИ, віранда тунель зі скла, ДИРИВЯНІ СХОДИ, енергоефективність будинків зі стікляними стінами, виранди, фото дизайну вiранди у будинкц, фото пртстройок віранд
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати




Інші статті
18.08.2020р.

В условиях постоянного роста цен на коммунальные услуги вопросы экономии стоят остро. Расскажем, что можно сделать для сокращения затрат на отопление в зимнее время года.

29.09.2022р.

Чи потрібно робити проект по опаленню перед будівництвом?

Для створення комфортних мікрокліматичних умов в холодний період року, необхідно, передбачати систему опалення в будь-якому будинку. Перед початком будівництва виникає питання опалення будинку та вибору системи опалення. Для комфортного функціонування будинку необхідно виконати проект системи опалення.

05.11.2020р.

Оновлюємо вигляд батарей

Є «народна прикмета»: пожовкле листя вкрило алеї – пора оновлювати батареї. І справді – кращої нагоди може вже й не бути. Якщо на радіаторі хоча б трохи десь проступила іржа, відлущилася фарба, потріскалося чи пожовтіло покриття – не баріться й перефарбуйте його негайно.

04.05.2020р.

Экономное и комфортное отопление: как выбрать

Сегодня частный дом можно обогреть различными способами. Среди них наиболее выделяются с применением твердотопливных котлов и тепловых насосов. В данном обзоре мы попробуем подробнее рассмотреть какой из данных вариантов отопления частного дома является более эффективным. Какой из двух возможных вариантов окажется экономичнее? Если вы еще не решили, какой из них предпочесть, давайте сравним их особенности. Чтобы сделать правильный выбор, необходимо учесть достоинства и недостатки каждого из вариантов. Для принятия правильного решения необходимо учесть цену покупки, эксплуатационные расходы, удобство эксплуатации и многие другие факторы.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.budexpert.ua (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.