Полезен ли для Вас портал БудЭксперт?
БудЭксперт от 23.11.2013 Кредит на приобретение недвижимости на вторичном рынке, металлопластиковые окна и входные двери |
БудЭксперт от 09.11.2013 Покупка жилья во Львове, кредит на энергосбережение, теплый пленочный пол |
БудЭксперт от 26.10.2013 Программа ипотечного кредитования жилья, солнечные коллекторы |
БудЭксперт от 12.10.2013 Кредит под залог имущества, утепление жилья экологически чистой фитоплитой из камыша |
БудЭксперт от 28.09.2013 Ограничение наличных расчетов, теплоизоляция крыши минеральной ватой |
БудЭксперт от 21.09.2013 Теплое жилье на рынке недвижимости, конденсационный газовый и твердотопливный котлы |
Крыша - Кровельные материалы Укладка металлочерепицы, утепление |
Крыша - деревянная конструкция Обработка древесины, кровельный пирог |
Кирпич как строительный материал Производство, технические характеристики |
Рынок каминов Топливо для каминов, обслуживание, дизайн |
Металлопластиковые окна Производство, выбор, эксплуатация |
Брусчатка Производство, укладка, дизайн |
Солнечные коллекторы Принцип действия, монтаж, обслуживание |
Как установить бассейн собственноручно и только за час? Установка и уход |
Двери - визитная карточка помещения Установка и уход |
Утепление дома пенопластом Эксплуатация и уход |
Утепление зданий Утеплительные материалы, технологии, виды утеплителей |
Канализация частного дома Описание, требования, монтаж |
Автоматические гаражные ворота Типы, конструкция, автоматика ворот |
Электроинструменты Дрели, лобзики, болгарки, перфораторы, шуруповерты |
Кафельная плитка Проверка качества, укладка, уход |
Умный дом Проектирование системы, управление, безопасность |
Фильтры для воды Виды фильтрации, разновидности, производители и цена |
Водоотведение и хранение воды Трубы, баки для воды |
Мансардные окна Конструкция, аксессуары, пользование |
Натяжные потолки Виды, монтаж, отделка, стоимость и уход |
Выбор душевой кабины Тип кабины, установка, уход |
Выбор камина Топки, облицовки, аксессуары, обслуживание |
Сучасний будинок – це не тільки комфортне та...
Сучасне суспільство перетворилося на «Покоління...
1 червня 2019 року у м. Миколаєві Представництво...
Висока продуктивність, швидке використання (обрізка...
В Києві відбулася VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR...
Централізована газова котельня чи індивідуальне джерело пари?
Питання на сьогодні майже риторичне. Парогенератори та парові котли необхідні майже у всіх сферах промисловості, транспорту і сільського господарства. Дотепер у промисловості найчастіше застосовували газові парові котли, рідше – котли на рідкому і твердому паливі.
Як правило, всі підприємства використовують пару, яку вони отримують від централізованих котелень. Потужність цих котелень перевищує об’єм пари, необхідної для підтримання технологічного процесу.
Один із способів економії енергоносія – наближення до споживача енергогенеруючих і енергопереробних джерел тепла, а єдино вірним вибором обладнання у цьому випадку є електропарогенератори. Електропарогенератор (АПГ-Э) – компактний, повністю автоматизований, екологічно чистий прилад, який забезпечує одержання водяної пари заданих параметрів із необхідною температурою і тиском. Особливістю АПГ-Э є багатотрубна конструкція циркуляційного типу, що виробляє суху насичену пару в діапазоні тиску від 0 до 20 бар.
Електропарогенератори АПГ-Э призначені для виробництва насиченої пари до 1000 кг/год із робочим тиском 20 атм і температурою до 235°С, електропарогенератори АПГ-Э-У
(парозволожувачі), призначені для виробництва вологої пари продуктивністю до 20 кг/год із тиском 0,7 атм (лазні, в тому числі й турецькі прасувальні преси тощо), є альтернативою традиційним системам паропостачання, газовим паровим котлам, котлам на рідкому і твердому паливі.
Можливість роботи парогенератора як в автоматичному, так і в ручному режимі дає змогу з високою точністю підтримувати й контролювати задані параметри. Завдяки особливостям конструкції АПГ-Э досягають максимального наближення теплоносія до об’єкта споживання пари, швидкий вихід агрегата на заданий режим роботи (10–15 хв), високий ККД (93–95%).
Весь процес керування й контролю здійснюється мікропроцесорним прист-
роєм, сумісним із комп’ютер-ними системами керування технологічними процесами і виведенням параметрів на індикаційне табло.
На відміну від газових, електродних та індукційних парогенераторів, для установлення електропарогенераторів не потрібне спеціальне приміщення. Електропарогенератори за-хищені пожежобезпечним термоізоляційним кожухом, мають невеликі габаритні розміри та безпечні в обслуговуванні.
Із подорожчанням газу електрика в опаленні й виробництві пари стає дедалі актуальнішою.
Завдяки модульній конфігурації підвищується гнучкість регулювання продуктивності й потужності агрегата, що обслуговує кілька об’єктів. Від’єднуючи за необхідності модулі, можна скорочувати споживання електроенергії та досягати оптимального режиму мобільність керування технологічним процесом.
АПГ-Э не підлягає реєстрації в органах котлонагляду. Тимчасові витрати на обслуговування та ремонт електричних парових котлів суттєво менші порівняно з газовими паровими котлами, що є значною перевагою при використанні пари у безперервному технологічному процесі.
Досвід роботи й застосування АПГ-Э у різних сферах свідчить, що, крім перелічених вище переваг, завдяки цьому обладнанню, більше ніж удвічі, зменшуються експлуатаційні витрати порівняно з котлами, які працюють на традиційних видах палива (газ, мазут тощо).
Сфера застосування АПГ-Э – виробництво будівельних матеріалів; харчова промисловість; деревообробна і паперова галузь; загальнопромислове застосування; нафтогазова промисловість.
Переваги електропарогенераторів:
можливість встановлення безпосередньо біля споживача пари, що виключає тепловитрати при передаванні пари від газової котельні. Економічний ефект при використанні автономного електропарогенератора за-
мість централізованого пароспоживання сягає до 200 %;
автоматика та мік-ропроцесорний блок управління дають змогу з високою точністю підтримувати задані параметри, забезпечувати робочий і черговий режими без участі оператора;
регулювання споживаної потужності, контроль та індикацію багатьох параметрів, кілька ступенів захисту (електронна, гідравлічна, механічна);
можливість гнучкої зміни режиму роботи;
швидкість виходу електропарогенератора на робочий режим (10-20 хв) і висока точність підтримання температури й тиску у заданому режимі;
час, витрачений на обслуговування і ремонт електропарогенераторів, набагато менший, ніж на газові парові котли, що є суттєвою перевагою при використанні пари у безперервному технологічному процесі;
експлуатаційні витрати, якщо враховувати різницю у вартості газу й електроенергії за 1 кг пари/год приблизно однакові через відсутність витрат на допоміжне обладнання та обслуговуючий персонал, а також через відсутність втрат у мережах при наближенні джерела отримання пари до технологічного обладнання. Нічні тарифи на електроенергію у багато разів збільшують ефективність електропарогенераторів;
автономні електропарогенератори забезпечують повну незалежність від постачальників пари;
при комплектації парогенератора насосною станцією робочий тиск і рівень води в парогенераторі підтримується автоматично;
можуть працювати на непідготовленій воді (при дотриманні додаткових вимог із обслуговування);
працюють як у замкненій системі парозабезпечення, так і в системах вільного виходу конденсату.
Додаткову інформацію Ви можете одержати у Інформаційно-технічному центрі теплотехнічного устаткування ТзОВ «ЕлектроГал» (м. Львів).
За матеріалами газети "БудЕксперт"
www.budekspert.com.ua
Добавить в закладки | Підписатись | Версия для печати |
Самые востребованные виды каминов на рынке
Многие домовладельцы при формировании обстановки дома задумываются о размещении камина. Этот элемент интерьера производит неизгладимое впечатление на гостей, а также служит источником умиротворения хозяев. Горящий огонь оказывает успокаивающее и расслабляющее действие, поэтому мало кто откажется посидеть возле камина с чашечкой чая. Поэтому стоит знать существующие виды – камины представлены в продаже в широком ассортименте.
Укладання каміна з цегли власноруч
Навіть людині, дуже далекій від будівництва, при необхідності під силу укласти камін або піч нескладної форми. Важливо тільки знати, які інструменти і матеріали слід використовувати, який приготувати розчин для кладки, а також яку будівельну цеглу застосуватиі. Братися за роботу без цієї інформації просто не має сенсу.
Камін: як встановити і де розмістити
Ще з давнини вогонь у будинку пов’язували зі сімейним затишком. Він не лише зігрівав дім, а й серця багатьох поколінь. У наш час заміський будинок чи екстравагантну квартиру неможливо уявити без каміна – сучасного елемента інтер’єру. Облаштування каміна у будинку – справа не з легких. Хоча процес встановлення не трудомісткий, але клопотів із погодженням відповідної документації не уникнути.