Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнеры
Опитування
Опитування

Полезен ли для Вас портал БудЭксперт?

Программа БудЭксперт
Программа БудЭксперт
БудЭксперт от 23.11.2013
Кредит на приобретение недвижимости на вторичном рынке, металлопластиковые окна и входные двери
БудЭксперт от 09.11.2013
Покупка жилья во Львове, кредит на энергосбережение, теплый пленочный пол
БудЭксперт от 26.10.2013
Программа ипотечного кредитования жилья, солнечные коллекторы
БудЭксперт от 12.10.2013
Кредит под залог имущества, утепление жилья экологически чистой фитоплитой из камыша
БудЭксперт от 28.09.2013
Ограничение наличных расчетов, теплоизоляция крыши минеральной ватой
БудЭксперт от 21.09.2013
Теплое жилье на рынке недвижимости, конденсационный газовый и твердотопливный котлы
Крыша - Кровельные материалы
Укладка металлочерепицы, утепление
Крыша - деревянная конструкция
Обработка древесины, кровельный пирог
Кирпич как строительный материал
Производство, технические характеристики
Рынок каминов
Топливо для каминов, обслуживание, дизайн
Металлопластиковые окна
Производство, выбор, эксплуатация
Брусчатка
Производство, укладка, дизайн
Солнечные коллекторы
Принцип действия, монтаж, обслуживание
Как установить бассейн собственноручно и только за час?
Установка и уход
Двери - визитная карточка помещения
Установка и уход
Утепление дома пенопластом
Эксплуатация и уход
Утепление зданий
Утеплительные материалы, технологии, виды утеплителей
Канализация частного дома
Описание, требования, монтаж
Автоматические гаражные ворота
Типы, конструкция, автоматика ворот
Электроинструменты
Дрели, лобзики, болгарки, перфораторы, шуруповерты
Кафельная плитка
Проверка качества, укладка, уход
Умный дом
Проектирование системы, управление, безопасность
Фильтры для воды
Виды фильтрации, разновидности, производители и цена
Водоотведение и хранение воды
Трубы, баки для воды
Мансардные окна
Конструкция, аксессуары, пользование
Натяжные потолки
Виды, монтаж, отделка, стоимость и уход
Выбор душевой кабины
Тип кабины, установка, уход
Выбор камина
Топки, облицовки, аксессуары, обслуживание
Последние новости
Последние новости
10-й Європейський тиждень сталої енергії 2019 у Миколаєві
05.06.2019р.

1 червня 2019 року у м. Миколаєві Представництво...

Нова розробка від TYTAN PROFESSIONAL - професійна монтажна піна ULTRA FAST 70 зі швидким застиганням
04.06.2019р.

Висока продуктивність, швидке використання (обрізка...

UKRCEMFOR 2019: нові технології, світовий досвід та сучасні рішення в цементній галузі
04.06.2019р.

В Києві відбулася VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR...

3016
09.06.2016р. |
Чому котли краще за все купувати влітку? Переходимо на альтернативне пальне

З першого червня попит на твердопаливні котли в Україні збільшився практично на 10%. У липні ці показники швидше за все зростуть ще на 17-20% та до кінця серпня будуть триматися на одному рівні. Такі цифри свідчать про те, що в Україні розпочалася пора ремонтів, а отже, одним із найбільш затребуваних товарів стали твердопаливні котли. Чому так відбувається, коли краще за все купувати котел, де знайти кращий та як обрати потрібний про це та багато іншого розповіли фахівці компанії «PALCHE», національного виробника твердопаливних котлів.

Літо – найтепліша та довгоочікувана пора року для більшості із нас. Саме на цей період часу українці здебільшого планують усі свої справи – відпустку, подорож із сім’єю, святкування визначних подій та ремонт. Останній пункт плану, хоча і стоїть в кінці, але частенько у переліку справ на першому місці. А сьогодні, в період постійного зростання цін, особливо на комунальні платежі, ремонт у оселях, в першу чергу, розпочинається саме із заміни старого газового котла на твердопаливний – найвигідніший спосіб опалення будинку.

«Здавалося б, влітку логічніше всього говорити про кондиціонери та подорожі на море, а не про опалювальні котли, але погодьтеся, найчастіше саме влітку багато українців розпочинають будівництво дачі, заміського будинку чи ремонт. Адже, відповідно до погодних умов – це найкраща пора для проведення внутрішніх робіт. За останній час, у 6-ти із 10 випадків, приводом для ремонту у приватних будинках стала саме заміна газового котла на твердопаливний, спричинена різким подорожчанням блакитного енергоносія. Тому, починаючи уже з червня, громадяни все активніше купують котли на альтернативних видах палива. Попит на такі агрегати лише за останні 1,5-2 роки зріс щонайменше у п'ять разів. За статистикою продажів, пік активності в Україні розпочнеться з середини червня і триватиме до кінця липня. За цей період виробники твердопаливних котлів продадуть найбільшу частину свого обладнання», – розповідає фахівець з енергоефективності, директор компанії «PALCHE» Оксана БУГАЙЧУК.

За її словами, котел – це найбільш необхідна і дорога складова системи опалення, тому його придбання – особливо відповідальна місія для господарів. Правильно підібраний прилад повинен не тільки забезпечити теплом і комфортом будинок, але і бути економічним.

«Сьогоднішній ринок твердопаливних котлів характеризується великим асортиментом. Якщо кілька років тому вибору практично не було, то тепер просто очі розбігаються від різних моделей, модифікацій тощо. Сучасні котли мають високу якість та ефективність, адже вони працюють не тільки на дровах, а й на тирсі, пелетах, соломі, пресованих брикетах, вугіллі та інших видах твердого палива. Великою популярністю користуються котли тривалого горіння, які також представлені у нашому асортименті. Встановлювати собі в оселю такий котел необхідно влітку, бажано в липні-серпні, щоб була можливість його перевірити та провести додаткові внутрішні роботи. Затягувати придбання та установку котла до осені не варто, адже через різку зміну погодних умов в Україні холодна погода може застати вас та вашу родину зненацька, розпочинати опалювальний сезон доведеться раніше», – говорить директор компанії «PALCHE» Оксана БУГАЙЧУК.

Відповідно до порад спеціалістів, перш ніж купувати котел у свій будинок, варто спочатку з’ясувати, які основні помилки роблять більшість людей при виборі твердопаливного котла, та враховуючи їх досвід, купувати і самому. Перше, на що кожен українець звертає увагу, – це ціна на котел. Зазвичай, вартість такого приладу немаленька, але варто знати, що інколи, економлячи на покупці, ви в майбутньому можете витратити набагато більше коштів на ремонт та придбання додаткового оснащення. У даному випадку кошти  повністю окупаються за 2-3 роки.

Другою помилкою під час вибору твердопаливного котла довготривалого горіння є те, що люди, перед тим як купити котел, не обдумують, який тип палива буде для них найвигіднішим. І буває, що можуть вибрати котел,  який потребує паливо із вологістю не більше 20-25%, а заправляють його більш вологим паливом. І після цього виникають питання: «Чому котел недостатньо нагрівається? Чому котел вийшов з ладу?». «Окрім того, однією із основних помилок українців при купівлі котла є неправильний розрахунок його потужності. Цей пункт, в першу чергу, залежить від опалювальної площі та рівня тепловіддачі вашого дому. Тобто, якщо у вас старі вікна та двері, які пропускають холод у приміщення, вам доведеться купити котел більшої потужності або ж спочатку купити нові вікна та утеплити двері. Варто запам’ятати просту математику: 10 «квадратів» житла обігріє 1 кВт потужності твердопаливного котла. На будинок площею 150 м2варто купувати котел не менше ніж на 15 кВт. Найкраще підійде котел потужністю 17-19 кВт, щоб обладнання не працювало постійно на знос»,  – радить Оксана Бугайчук.

 

Найголовніші моменти, на які варто звернути увагу купуючи твердопаливний котел:

1-   співвідношення ціни та якості;

2-   відповідний вид палива для спалювання у котлі;

3-   об’єм камери згоряння;

4-   тривалість горіння на одній загрузці;

5-   частота та тривалість чистки котла;

6-   задимленість від палива (для приватних будинків дуже важливо);

7-   наявність офіційних магазинів та представництв.

Ясно, що в такому різноманітті котлів покупцеві розібратися доволі складно. Тому спеціалісти радять, по-перше, не купувати котел самостійно, а звертатися до спеціаліста. Тільки з його допомогою можна краще підібрати котел індивідуально і таким чином правильно вирішити проблему опалення. Очевидним є те, що на ринку сьогодні представлено багато неякісної продукції. Тому краще звертатися до фірм – офіційних дилерів виробників котлів. У такому випадку надається гарантія, продавець несе відповідальність.

«Наша компанія займається виготовленням твердопаливних котлів низькотемпературного типу для обігрівання житлових, сільськогосподарських і виробничих приміщень. Офіційніпредставництва «PALCHE» є у 4 містах: Одесі, Луцьку, Івано-Франківську та Любліні (Польща). Окрім продажу агрегатів, ми надаємо клієнту усі необхідні консультації та послуги з транспортування. Насправді, для людей це дуже необхідно, адже котел – це не парасолька від дощу, яку у разі чого можна замінити або взагалі викинути. Ми надаємо покупцеві 4 роки гарантії, відмінну якість та головне – комфорт і тепло у оселі», – зазначає фахівець з енергоефективності Оксана Бугайчук.

На думку спеціалістів, ринок твердопаливних котлів і в подальшому буде зростати. Сьогодні із 100% українських домогосподарств 35% вже встановили твердопаливні котли. За прогнозами, на кінець 2016 року ця цифра зросте до 45-50%. Новий сплеск на ринку очікується уже в наступному 2017 році. Тоді цифра кількості українців, які перейдуть на альтернативні види палива, може досягти рекордної позначки – 54-60%, тим самим, зменшивши споживання газу в Україні майже наполовину. 

Теги и ключевые фразы
на що звернути увагу при купівлі твердопаливного котла, на що варто звернути увагу при купівлі б/у газового котла?
Більше статей за тегами
  • котли на дрова
  • альтернативне опалення
  • заміна газового котла


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати




Інші статті
18.08.2020р.

В условиях постоянного роста цен на коммунальные услуги вопросы экономии стоят остро. Расскажем, что можно сделать для сокращения затрат на отопление в зимнее время года.

29.09.2022р.

Чи потрібно робити проект по опаленню перед будівництвом?

Для створення комфортних мікрокліматичних умов в холодний період року, необхідно, передбачати систему опалення в будь-якому будинку. Перед початком будівництва виникає питання опалення будинку та вибору системи опалення. Для комфортного функціонування будинку необхідно виконати проект системи опалення.

05.11.2020р.

Оновлюємо вигляд батарей

Є «народна прикмета»: пожовкле листя вкрило алеї – пора оновлювати батареї. І справді – кращої нагоди може вже й не бути. Якщо на радіаторі хоча б трохи десь проступила іржа, відлущилася фарба, потріскалося чи пожовтіло покриття – не баріться й перефарбуйте його негайно.

04.05.2020р.

Экономное и комфортное отопление: как выбрать

Сегодня частный дом можно обогреть различными способами. Среди них наиболее выделяются с применением твердотопливных котлов и тепловых насосов. В данном обзоре мы попробуем подробнее рассмотреть какой из данных вариантов отопления частного дома является более эффективным. Какой из двух возможных вариантов окажется экономичнее? Если вы еще не решили, какой из них предпочесть, давайте сравним их особенности. Чтобы сделать правильный выбор, необходимо учесть достоинства и недостатки каждого из вариантов. Для принятия правильного решения необходимо учесть цену покупки, эксплуатационные расходы, удобство эксплуатации и многие другие факторы.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.budexpert.ua (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.