Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнеры
Опитування
Опитування

Полезен ли для Вас портал БудЭксперт?

Программа БудЭксперт
Программа БудЭксперт
БудЭксперт от 23.11.2013
Кредит на приобретение недвижимости на вторичном рынке, металлопластиковые окна и входные двери
БудЭксперт от 09.11.2013
Покупка жилья во Львове, кредит на энергосбережение, теплый пленочный пол
БудЭксперт от 26.10.2013
Программа ипотечного кредитования жилья, солнечные коллекторы
БудЭксперт от 12.10.2013
Кредит под залог имущества, утепление жилья экологически чистой фитоплитой из камыша
БудЭксперт от 28.09.2013
Ограничение наличных расчетов, теплоизоляция крыши минеральной ватой
БудЭксперт от 21.09.2013
Теплое жилье на рынке недвижимости, конденсационный газовый и твердотопливный котлы
Крыша - Кровельные материалы
Укладка металлочерепицы, утепление
Крыша - деревянная конструкция
Обработка древесины, кровельный пирог
Кирпич как строительный материал
Производство, технические характеристики
Рынок каминов
Топливо для каминов, обслуживание, дизайн
Металлопластиковые окна
Производство, выбор, эксплуатация
Брусчатка
Производство, укладка, дизайн
Солнечные коллекторы
Принцип действия, монтаж, обслуживание
Как установить бассейн собственноручно и только за час?
Установка и уход
Двери - визитная карточка помещения
Установка и уход
Утепление дома пенопластом
Эксплуатация и уход
Утепление зданий
Утеплительные материалы, технологии, виды утеплителей
Канализация частного дома
Описание, требования, монтаж
Автоматические гаражные ворота
Типы, конструкция, автоматика ворот
Электроинструменты
Дрели, лобзики, болгарки, перфораторы, шуруповерты
Кафельная плитка
Проверка качества, укладка, уход
Умный дом
Проектирование системы, управление, безопасность
Фильтры для воды
Виды фильтрации, разновидности, производители и цена
Водоотведение и хранение воды
Трубы, баки для воды
Мансардные окна
Конструкция, аксессуары, пользование
Натяжные потолки
Виды, монтаж, отделка, стоимость и уход
Выбор душевой кабины
Тип кабины, установка, уход
Выбор камина
Топки, облицовки, аксессуары, обслуживание
Последние новости
Последние новости
10-й Європейський тиждень сталої енергії 2019 у Миколаєві
05.06.2019р.

1 червня 2019 року у м. Миколаєві Представництво...

Нова розробка від TYTAN PROFESSIONAL - професійна монтажна піна ULTRA FAST 70 зі швидким застиганням
04.06.2019р.

Висока продуктивність, швидке використання (обрізка...

UKRCEMFOR 2019: нові технології, світовий досвід та сучасні рішення в цементній галузі
04.06.2019р.

В Києві відбулася VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR...

2018
02.01.2018р. |
Як прикрасити й захистити вікна

Як захистити та закрити вікна від денного світла та сонця стає проблемою як для власників квартир, так і приватних котеджів, оскільки, зокрема, влітку у спекотну погоду вікна, розміщені з південного боку, створюють певний дискомфорт. Відтак рішення цієї проблеми полягає у використанні  спеціальних засобів, які користуються популярністю у власників помешкань.   Сучасний ринок пропонує велике різноманіття матеріалів та конструкцій як для захисту, так і для оформлення вікон.

Штори

Найпростішим та дієвим способом є використання штор із світлонепроникних тканин, наприклад, blackout fabrics (блекаут). Вони захищають приміщення та мешканців не лише від сонячних променів, але й від тепла з вулиці, зокрема, у спекотну літню пору. Таким чином, штори з такої тканини є не лише гарантованим захистом, але й чудовою окрасою віконної конструкції. 

Однак цей спосіб має недоліки:  у помешканні буде недостатньо світла й свіжого повітря.

У далеке минуле відійшли часи, коли модно було завішувати вікна. Масивні гардини з щільними портьєрами, тюлеві фіранки, каскади, кисті, бахрома - все це було модним ще буквально кілька років тому. Спочатку зникли килими, якими не тільки застеляли підлоги, але і вішали на стіни, тепер ось прийшла черга позбавлятися від захаращення вікон. Звичайно ж, на вікнах повинні бути якісь штори, які вдень будуть захищати від прямих сонячних променів, а ввечері - приховувати від сторонніх поглядів.

Відтак компаніями -виробниками віконних аксесуарів розроблені досить ефективні варіанти захисту вікон, серед яких  унікальні рулонні штори, які вважають оптимальнимваріантом як для сучасної міської квартири, так і приватного будинку. На відміну від фіранок і портьєр, які поглинають  частину сонячного світла, рулонні штори легко відкрити і наповнити кімнату природним світлом.

Вони бувають декількох видів: повністю непрозорі, з світловідображаючим ефектом тканини і напівпрозорі (вони можуть пропускати розсіяне світло в залежності від типу використовуваної тканини, виду і шару просочення матерії пропускна можливість варіюється в діапазоні 25-75%).

Штори рулонного типу виготовляють із спеціальних тканин, які покривають  просочуальними засобами, завдяки яким вироби мають чудові брудо- і пиловідштовхувальні характеристики, не вбирають вологу, добре тримають форму, не вигоряють. Вони прості й легкі у догляді: їх не потрібно прати, достатньо періодично пилососити та протирати вологою ганчіркою. У випадку плям –  достатньо використати мильний розчин.

Пристрій штор рулонного типу досить простий: це тонка щільна тканина, яка згортається в рулон на спеціальний стрижень. Вгорі вікна встановлюють кронштейни, які й утримують даний стрижень. Щоб відкрити або закрити (розгорнути або згорнути) штори, досить потягнути за довгий ланцюжок.

Жалюзі

Жалюзі вже давно стали звичним елементом інтер'єру у приватних помешканнях  та офісах. Вони, як правило, зручні, практичні і чудово виконують свої функції - захист приміщень та мешканців від сонячного і місячного світла.

Сучасний ринок пропонує безліч різних видів жалюзі.

Найбільш відомимими й поширеними є горизонтальні жалюзі. Вважається, що цей тип жалюзі більш органічно вписується у дизайн офісних і робочих приміщень. Вони несприятливі до вологи, холоду, спеки. Такі жалюзі зручно регулювати. Істотним недоліком таких жалюзі є те, що при виході з ладу однієї ламелі непридатною стає уся система.

Велику популярність набувають вертикальні жалюзі, в яких ламелі розташовані перпендикулярно до стелі й підлоги. Завдяки зручному механізму регулювання, ламелі можуть обертатися на 360°, що дає змогу створити найкращий ступінь освітленості у приміщенні. За допомогою спеціального шнура такі жалюзі можна розсовувати, як штори.

Жалюзі-плісе – це, по суті, плісирована тканина, яка за допомогою регулювального шнура може збиратися, як гармошка. Цей тип жалюзі надійно охороняє приміщення від потрапляння світлових променів ззовні. Окрім того, такі жалюзі дуже зручно прати і сушити.

Широким попитом користуються й рулонні жалюзі, які складаються з накрученого на спеціальний ролик шматка перфорованої тканини. Регулюючи ці жалюзі, можна домогтися різного ступеня освітленості кімнати. Як правило, вони не мнуться і відштовхують пил.

Найкрасивішими є мультифактурні жалюзі, які є одним із видів вертикальних жалюзі, на яких тканинні шари настеляють один на одний, утворюючи при цьому яскраві  візерунки.

Щоб не розчаруватися при виборі жалюзі, необхідно пам'ятати кілька простих правил:

-         для невеликих за площею кімнат краще придбати жалюзі світлих тонів, а для більших приміщень – конструкції з темними ламелями;

-         горизонтальні жалюзі розміщують  трохи вище підвіконня, а вертикальні повинні розташовуватися на висоті більше 5 см від рівня підлоги;

-         жалюзі повинні органічно вписуватися в інтер'єр приміщення, тому вибір тканини, кольори, розмір бажано довірити професійному дизайнерові;

-         необхідно відразу ж перевірити справність регулювального механізму, ламелі повинні повертатися рівно і плавно, без скрипів;

-         слід взяти до уваги, в який бік будуть повертатися ламелі, щоб вже готове жалюзі не заважало відчиняти вікна. Можливо, на кожну віконну стулку доведеться вішати окреме жалюзі.

 

Ролети

Для захисту приміщення з вулиці використовують  ролети, які, по суті,  за своєю конструкцією  нічим не відрізняються  від жалюзі – принцип їхньої роботи однаковий. Єдина відмінність  – це спосіб встановлення, тип управління й матеріал виготовлення.

  Матеріали

Ролети  виготовляють із алюмінію, сталі, пластику й дерева. Для надійного захисту віконних отворів,  без сумніву, краще зупинити свій вибір на сталевих ролетах. Алюмінієві також за своїми характеристиками міцності не поступаються металевим ролетам. Навпаки, завдяки інертності алюмінію до впливу вологи, вони слугують довше, а спеціальна конструкція ламелей дає змогу їм добре  протистояти злому. Пластикові ролети відносять до класу декоративних виробів – вони добре протистоять виключно сонячним променям і шуму з вулиці. Те ж саме стосується й дерев’яних ролет, які найчастіше застосовуються для декорування будинків зі зруба.

  Спосіб установлення

Усі захисні ролети за способом установлення поділяють на два типи – вбудовують у отвір й накладні. За усіма характеристиками варто виділити вбудовувані – вони найменше піддаються впливу агресивних природних факторів  та найкраще протистоять злому. 

 Спосіб управління

 За типом приводу  управління усі захисні ролети для вікон поділяют на п’ять видів:

стрічкові інерційні; редукторно-шнурові; кордовий воротковий привід; пружинно-інерційний; автоматичний привід.

Коли мова йде про вибір ролет для дому, то, без сумніву, перевагу краще віддати автоматичним ролетам, розуміючи, що їх встановлюють не на один рік, і щоразу відчиняти й зачиняти їх вручну важко й некомфортно.

Якісні та красиві засоби захисту вікон запитуйте

 у компаніі

СОНТІ ЛТД

(032) 233-13-60; (067)374-61-40

М. Львів, вул. Моринецька,7 

Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати




Інші статті
07.12.2020р.

В процессе обустройства собственного жилья, очень важно помнить и о помещениях в вашем доме с особым назначением. Вы уже наверное догадались, что речь о ванной комнате и санузле. Данные помещения отличается повышенной влажностью и температурой. двери для ванной следует выбирать учитывая много факторов, в том числе стоит помнить о том, что данное помещение довольно часто используют, поэтому дверное полотно будут часто задействовать.

31.03.2020р.

Як підібрати вхідні та міжкімнатні двері по дизайну

Наскільки важливими в інтер’єрі вашого помешкання є двері? Просто зараз оцініть, чи подобається вам їхній вигляд, чи підкреслюють вони настрій, який панує у тій чи іншій кімнаті, чи достатньо вони функціональні та практичні. Якщо ваша оцінка вам не сподобалася, а, уявивши кімнату без дверей, ви подумали, що так вона матиме кращий вигляд, не поспішайте повністю відмовитися від них (особливо, якщо це вхід у житло). Вам просто потрібні інші двері.

25.10.2018р.

Папа Карло или Пан Ясень – какие межкомнатные двери лучше

Межкомнатные двери – важная конструктивная часть интерьера. Полотна способны не только дополнять стилистику, но и выделяться из общей гаммы, становясь ярким акцентом в комнате. Выбирая двери в помещение, хочется, чтобы они были не только стильными, но и долговечными.

11.10.2018р.

Ворота Hörmann на страже имущества украинцев

В 1999 г. в Украине появилось представительство известного немецкого концерна Hörmann. Тогда застройщики и владельцы недвижимости узнали, что такое безупречное качество и продуманный дизайн.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.budexpert.ua (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.