Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнеры
Опитування
Опитування

Полезен ли для Вас портал БудЭксперт?

Программа БудЭксперт
Программа БудЭксперт
БудЭксперт от 23.11.2013
Кредит на приобретение недвижимости на вторичном рынке, металлопластиковые окна и входные двери
БудЭксперт от 09.11.2013
Покупка жилья во Львове, кредит на энергосбережение, теплый пленочный пол
БудЭксперт от 26.10.2013
Программа ипотечного кредитования жилья, солнечные коллекторы
БудЭксперт от 12.10.2013
Кредит под залог имущества, утепление жилья экологически чистой фитоплитой из камыша
БудЭксперт от 28.09.2013
Ограничение наличных расчетов, теплоизоляция крыши минеральной ватой
БудЭксперт от 21.09.2013
Теплое жилье на рынке недвижимости, конденсационный газовый и твердотопливный котлы
Крыша - Кровельные материалы
Укладка металлочерепицы, утепление
Крыша - деревянная конструкция
Обработка древесины, кровельный пирог
Кирпич как строительный материал
Производство, технические характеристики
Рынок каминов
Топливо для каминов, обслуживание, дизайн
Металлопластиковые окна
Производство, выбор, эксплуатация
Брусчатка
Производство, укладка, дизайн
Солнечные коллекторы
Принцип действия, монтаж, обслуживание
Как установить бассейн собственноручно и только за час?
Установка и уход
Двери - визитная карточка помещения
Установка и уход
Утепление дома пенопластом
Эксплуатация и уход
Утепление зданий
Утеплительные материалы, технологии, виды утеплителей
Канализация частного дома
Описание, требования, монтаж
Автоматические гаражные ворота
Типы, конструкция, автоматика ворот
Электроинструменты
Дрели, лобзики, болгарки, перфораторы, шуруповерты
Кафельная плитка
Проверка качества, укладка, уход
Умный дом
Проектирование системы, управление, безопасность
Фильтры для воды
Виды фильтрации, разновидности, производители и цена
Водоотведение и хранение воды
Трубы, баки для воды
Мансардные окна
Конструкция, аксессуары, пользование
Натяжные потолки
Виды, монтаж, отделка, стоимость и уход
Выбор душевой кабины
Тип кабины, установка, уход
Выбор камина
Топки, облицовки, аксессуары, обслуживание
Последние новости
Последние новости
10-й Європейський тиждень сталої енергії 2019 у Миколаєві
05.06.2019р.

1 червня 2019 року у м. Миколаєві Представництво...

Нова розробка від TYTAN PROFESSIONAL - професійна монтажна піна ULTRA FAST 70 зі швидким застиганням
04.06.2019р.

Висока продуктивність, швидке використання (обрізка...

UKRCEMFOR 2019: нові технології, світовий досвід та сучасні рішення в цементній галузі
04.06.2019р.

В Києві відбулася VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR...

6741
23.07.2010р. |
Укладаємо ковролін
Необхідні матеріали й інструменти: ковролін, підкладка, рулетка, металева лінійка, спеціальний ніж або гострий будівельний різак, клей або двосторонній скотч.

Роблячи заміри перед купівлею ковроліну, обов’язково слід брати матеріал із запасом 5, а краще 10 см. Перед укладанням ковролін повинен відлежатися на гладкій, чистій поверхні підлоги по всій площі приміщення. Всі вигини і нерівності розгладжують, при цьому один бік покриття треба укласти впритул до однієї найрівнішої і найдовшої стіни.
Різні види килимових покриттів мають різну товщину. Вона може коливатися від 3–5 до 30–50 мм. Це залежить від товщини підкладки килимового покриття. Ріжуть покриття за допомогою ножа-зачіпки, перевіряючи точність відрізання через кожні 100 мм (щоб лінія згину збігалася з лінією відрізування).
Відрізаючи килимове покриття з петельним плетінням, потрібно бути дуже уважним. Один неправильний рух і покриття може розплестися аж до середини, а отже, зіпсується все полотно.
Первинна основа ковроліну слугує для початкової фіксації волокна. За видом розрізняють ткану і неткану первинні основи. Її виготовляють із поліпропілену або поліаміду.

 

Підготовка основи

Жодних особливих вимог до якості основи під ковролін не висувають. Основа повинна бути гладкою, рівною, сухою й очищеною, без пилу і жирних плям. Якщо на підлозі є нерівності або тріщини, необхідно заздалегідь вирівняти їх вирівнювальною сумішшю. Якщо передбачають укладання ковроліну на клей, поверхню ґрунтують.
Якщо ковролін укладають на паркетну або дощату підлогу, перевіряють стан паркету, вставляють відсутні планки і зміцнюють розхитані елементи дерев’яної підлоги, зашпакльовують тріщини. Поверхню старої підлоги обшивають панелями ДСП або фанерою товщиною 4–8 мм.
При укладанні ковроліну на керамічну плитку всі плитки, що відійшли, приклеюють, очищають поверхню від фарби, гіпсу, штукатурки тощо, заповнюють шви між плитками вирівнювальною сумішшю. Після висихання суміші поверхню зачищають наждачним папером та прибирають.
ковролін
Укладання підкладки


Підкладка – це матеріал, який підкладають під ковролін. Вона значно продовжує термін слугування килимового покриття. Підкладка послаблює тертя між підлогою і жорсткою підошвою і бере на себе частину навантаження від меблів. Крім того, використання підкладки підвищує комфортність і м’якість покриття. Якщо саме покриття занадто тонке, вона додатково ущільнює його.
При купівлі дешевого ковроліну на тонкій основі і з низьким ворсом за допомогою 10-міліметрової підкладки можна отримати рівень м’якості і теплоізоляції дорогого килимового покриття і при цьому заощадити кошти. Коли ковролін якісний і дорогий, підкладка вбереже покриття від передчасного зношування, беручи на себе значну частину навантаження.
Укласти ковролін можна п’ятьма способами, який обирають залежно від типу і площі приміщення, виду і ширини килимового покриття тощо.

Безклеєве настилання ковроліну

Це найпростіший і найпоширеніший спосіб. Застосовують у приміщеннях площею до 25 м2 за умови, що покриття складається із цільного полотна. Матеріал укладають так, аби його краї виступали над плінтусом на 5–10 см. Покриття розкочують по кімнаті та розрівнюють спеціальним валиком у напрямку від середини до стін. Кути ковроліну прорізають у формі букви V, обрізають покриття по периметру стін. Біля дверних прорізів покриття закріплюють металевою рейкою.

ковролін 

Кріплення на клей цілісного полотна ковроліну

Застосовують у великих приміщеннях. Полотно розгортають, вирівнюють валиком, прорізають кути і обрізають по периметру. Потім його складають навпіл і наносять на вільний простір на підлозі клей. Після того, як шар клею висохне протягом кількох хвилин, прикладають відігнуту частину матеріалу. Акуратно розгладжують килимове покриття валиком. Потім ту ж саму операцію повторюють із другою половиною ковроліну. Якщо кімната в плані зроблена правильно, то можна постаратися укласти покриття впритул до двох суміжних стін.
Кріплення на клей кількох полотен ковроліну
Розкроювання і розкладання матеріалу виконують так само, як і в двох попередніх випадках, але полотна потрібно укладати внапуск на 3–5 см. Спочатку клей наносять на 2/3 ширини полотна, починаючи від стіни, і приклеюють його. Те ж роблять із другою половиною.
Укладають не приклеєні частини ковроліну і прорізають відразу обидва полотна у місці стику. Потім ці частини покриття відгинають, наносять клей на підлогу, укладають полотна назад та розгладжують їх. Другий етап із прорізуванням і остаточним приклеюванням краще виконати на наступний день (клей може «потягнути» покриття).

Обов’язково слід укладати ковролін на клей у приміщеннях площею, що перевищує кілька сотень квадратних метрів. При цьому необхідно не помилитися з дозуванням клею – якщо його буде занадто багато, частки, що просочилися крізь ворс, можуть пошкодити килимове покриття.

ковролін 

Стретчинг

Цей вид настилання ґрунтується на такій властивості текстильних покриттів, як еластичність. Такий спосіб є оптимальним для будинку, квартири і невеликих офісних приміщень. Хоча на перший погляд він здається простим, укласти ковролін таким чином можуть тільки професійні майстри. Килимове покриття натягають під кутом на вузькі рейки з шипами, які закріплені по периметру стін. При цьому враховують їхню можливу кривизну, для чого потрібно передбачити припуски.

Ковролін кріплять на шипи рейки однієї стіни, потім – протилежної. Після закінчення робіт надлишки ковроліну обрізають, рейки при цьому повинні опинитися під плінтусом. Щоб готове покриття стало м’якшим і теплішим, під нього настилають повсть або спінений поліуретан. Краї біля стін закривають плінтусом (він може бути безпосередньо з килимового матеріалу).

ковролін 

Укладання ковроліну на двосторонній скотч

Це один із найпоширеніших способів укладання ковроліну, він дуже зручний, але недовговічний (укладений на скотч ковролін протримається близько трьох років). Такий спосіб дуже дешевий і вимагає мінімуму матеріалів: скотчу і стрічки для склеювання килимів. Ковролін укладають на скотч там, де міняти ковролін доводиться часто, а у зв’язку з великими навантаженнями без проклеювання обійтися не можна. Як правило, це офіси, кінотеатри, магазини та інші громадські приміщення. Крім того, такий тип настилання найдоцільніший, коли ковролін потрібно укласти на короткий термін, наприклад, в залі, де буде проведена презентація або виставка.

Технологія настилання така ж, як і при укладанні ковроліну на клей, лише роль клею виконує скотч, а кріплення виконують тільки по периметру і в місцях стиків.
Перед настиланням покриття наклеюють двосторонній скотч по площині всієї кімнати і по її периметру, залишивши захисний папір на верхній поверхні скотча. Розкроюють, вирівнюють та настеляють ковролін як при безклеєвому укладанні. Відгинають одну половину покриття і складають її на іншу половину, видаляють захисний папір з двостороннього скотча на тій частині підлоги, де немає покриття, і знову розстеляють покриття, розтягуючи його в напрямку до стін і розгладжуючи. Те ж роблять з іншою половиною покриття. Підганяють кути, зарізають ковролін вздовж стін та прибивають плінтус. 

За матеріалами газети "БудЕксперт"
www.budekspert.com.ua

Теги и ключевые фразы
https, утеплювач під ковролін, розцінки на укладання ковраліну, ковролін львів ціни, настилання ковролину цена, ковралін укладка львів, БУдівельний матеріал ковролін, монтаж ковролін тернопіль, ковралін, монтаж кавроліна ціна львів


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати




Інші статті
19.11.2020р.

Актуальный ламинат: как оформить квартиру по последней интерьерной...

Ламинат уверенно держится в лидерах ТОП по популярности покрытий для пола. Такой спрос побуждает производителей постоянно соревноваться в инновациях, создании актуальных расцветок, текстур, совершенствовании существующих технологий. Какой цвет и фактура ламината наиболее популярны в 2020-21 годах? Читайте в нашем обзоре.

27.11.2018р.

Выбор комфортного пола для дома

Приняв решение начать ремонт, возникает вопрос о напольном покрытии. Чаще всего останавливается выбор на самых распространенных вариантах: линолеум, керамика и ковровое покрытие. Так поступает большинство людей, и мало кто интересуется характеристикой покрытий и их свойствами. То есть человек останавливает свой выбор на том к чему привык. А ведь материал покрытия пола играет немаловажную роль, особенно в жилом помещении. Стоит учитывать не только его износоустойчивость, но и безопасность.

05.03.2018р.

Ремонт ламината своими руками

В настоящее время одним из самых популярных напольных материалов является ламинат. Кроме привлекательного внешнего вида, этот материал имеет отличные прочностные характеристики, долговечен и прост в монтаже. Однако, как и любое напольное покрытие, нуждается в тщательном уходе и бережной эксплуатации.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.budexpert.ua (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.