Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?
БудЕксперт від 23.11.2013 Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері |
БудЕксперт від 09.11.2013 Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога |
БудЕксперт від 26.10.2013 Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори |
БудЕксперт від 12.10.2013 Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету |
БудЕксперт від 28.09.2013 Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою |
БудЕксперт від 21.09.2013 Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли |
Дах - Покрівельні матеріали Укладання металочерепиці, утеплення |
Дах - дерев'яна конструкція Обробка деревини, покрівельний пиріг |
Цегла як будівельний матеріал Виробництво, технічні характеристики |
Ринок камінів Паливо для камінів, обслуговування, дизайн |
Металопластикові вікна Виробництво, вибір, експлуатація |
Бруківка Виробництво, укладання, дизайн |
Сонячні колектори Принцип дії, монтаж, обслуговування |
Як встановити басейн власноруч і лише за годину? Встановлення та догляд |
Двері – візитна картка помешкання Встановлення та догляд |
Утеплення будинку пінопластом Експлуатація та догляд |
Утеплення будівель Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів |
Каналізація приватного будинку Опис, вимоги, монтаж |
Автоматичні гаражні ворота Типи, конструкція, автоматика воріт |
Електроінструменти Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти |
Кахельна плитка Перевірка якості, укладка, догляд |
Розумний будинок Проектування системи, управління, безпека |
Фільтри для води Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна |
Водовідведення та зберігання води Труби, баки для води |
Мансардні вікна Конструкція, аксесуари, користування |
Натяжні стелі Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд |
Вибір душової кабіни Тип кабін, встановлення, догляд |
Вибір каміна Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування |
В Ірпені Київської області почали зводити перший у...
ВІМ-технології (будівельне інформаційне...
За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...
Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...
Простір, який спочатку пригнічував, реально перетворити в «острівок» затишку, якому позаздрить власник двоповерхових хоромів. Повірте: можна бути власником багатокімнатної квартири, а почуватись у ній незатишно, тоді як скромні володіння за бажання і грамотного підходу перевтілюються в домашній бастіон.
У статті ми зупинимось на найбільш важливих для облаштування однокімнатної квартири питаннях, розповімо, за допомогою яких нехитрих прийомів створити комфортний, функціональний і затишний для життя простір і чого уникати в оформленні інтер’єру однокімнатки.
Не побігаєш – не пообідаєш
Того, хто думає, що з меншою квартирою менше клопотів, змушені розчарувати. Тут швидше діє зворотний процес «менше – більше»: малогабаритна квартира потребує більше уваги, зусиль і винахідливості (це вам скаже кожен дизайнер). Але принаймні – не фінансових витрат. Для простішого сприйняття викладемо головні питання у вигляді інструкції з першочергових правил і заборон, про які повинен знати власник однокімнатної квартири:
1. Збільшення простору – через оптичні ілюзії чи об’єднання кухні з кімнатою. Якщо ви живете в однокімнатці, то перше питання, яке ви маєте вирішити і за потреби звертатись до нього насамперед знову під час оновлення інтер’єру, – як збільшити простір.
Допоможуть широкі вікна, правильне освітлення, натяжна і багаторівнева стеля, дзеркала (зокрема, навпроти вікон), прозорі скляні поверхні (наприклад, стіл), пастельні і холодні кольори. Там, де багато світла, – більше простору.
Під забороною темні та теплі насичені кольори, вони «з’їдають» простір, суттєво його звужують і здійснюють сильний вплив на психіку людини. Словом, не те, що потрібно в обмеженому квадратними метрами помешканні. Це не означає, що їх узагалі не можна використовувати: у декорі, як акценти і на невеликих площах – так, як фон – категорично ні.
Загалом, що стосується кольорової палітри, то в інтер’єрі повинно бути не більше 3-4 основних кольорів та їх відтінків.
Великий вибір барв можна знайти навіть у пастельній палітрі. Зокрема, радимо використовувати Śnieżka Mattlatex – стійку до миття матову латексну фарбу для інтер’єрів, яка підходить для покриття різних поверхонь усередині приміщень. Чи то з цементу, чи то з гіпсокартону, чи то з деревини або флізелінових шпалер – фарба Śnieżka Mattlatex забезпечить відмінне матове покриття для будь-якої з цих та інших поверхонь. Легке нанесення без розбризкування і стійкість до вологого прибирання – її найкращі технічні показники. Також продукт має екологічні переваги, оскільки внесений до реєстру екологічної продукції України.
2. Ергономічність в однокімнатці. Забудьте також про великогабаритні меблі, які не мають додаткового застосування. У пріоритеті у вас повинні бути компактні та функціональні меблі (ліжко-диван, у якому до того ж можна зберігати речі, комод із висувною прасувальною дошкою тощо). Правильно вибрати меблі – це чи найголовніше для того, хто хоче з розумом розпорядитися кожним сантиметром у своєму домі. Якщо ви вирішили облаштувати помешкання як сучасну смарт-квартиру (інакше кажучи, міні-квартиру), вам може знадобитися допомога спеціалістів у виборі меблів, адже їх доведеться замовляти індивідуально.
До слова, не потрібно переобтяжувати кімнату зайвими меблями лише з міркувань оформлення дизайну. Також вибираємо меблі, на яких встановлені (чи можна встановити) дзеркала та які оснащені висувними дверцятами (якщо йдеться про шафу) – так вони «не забиратимуть» простір. Розкладні меблі також вітаються, зокрема кухонний стіл. Звичайний стіл можна замінити барною стійкою, а плиту з чотирма конфорками – на три. Для кухні вибираємо вбудовану техніку та меблі.
3. Система зберігання речей. Для меблів підшукайте простір, який не використовується, щоб максимально позбутись так званих «мертвих» зон. Зберігати речі можна як у широких і високих шафах, так і у вбудованих відділах м’яких меблів, про що ми вже частково сказали вище. Не забуваємо і про передпокій, де для цього діла теж знайдеться місце.
4. Зонування квартири. У гру вступають світло, меблі, перегородки, матеріали, колір тощо. Та перш ніж ділити квартиру на зони, треба врахувати, скільки людей і хто проживає в помешканні. Наприклад, для одного мешканця можна облаштувати домашнє робоче місце.
В оформленні робочої зони рекомендуємо використовувати Śnieżka Platinium® Magic – фарбу, яка володіє властивістю створювати ефект шкільної дошки на звичайній поверхні стіни. Фарба має дуже високу стійкість до багаторазового миття і стирання. Нею також можна пофарбувати частину стіни в кухні, таким способом додавши родзинку в оформлення кухонного інтер’єру.
З іншого боку, якщо власник квартири майже ніколи не працює вдома, то робочий куточок буде непрактичним. Спальне місце від вітальні зі столом і телевізором чи від робочої зони можна відгородити книжковим стелажем та іншими предметами умеблювання, також підійдуть штори, ширми чи тонкі перегородки. Якщо ви об’єднали кухню з кімнатою, то ці дві умовні кімнати може розділити барна стійка. Зонування за допомогою перегородок і меблів можна комбінувати з іншими способами.
Дотримуватись вищенаведених основоположних правил – це ще не все. Намагаючись поєднати все необхідне у маленькому просторі, не переобтяжте його зайвими речами чи декором. Насамкінець – уникайте безладу. Так, це іноді буває не просто, але ми у вас віримо.
Контакти прес-служби:
м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1а
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: press.releases@sniezka.ua
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Современное покрытие для пола должно быть прочным, долговечным, влагостойким, простым в монтаже, иметь невысокую цену и украшать любой интерьер. Кварц виниловый ламинат или СПС ламинат с замковым соединением — модная и популярная новинка на рынке Украины.
Мистецтво вибору – паркетна дошка чи набірний паркет?
Як кажуть, у будь-якому жарті є частка жарту. Тому будь-хто, хто стикався з будівництвом нового будинку або робив ремонт у своїй квартирі, обов'язково ставив собі питання - який матеріал вибрати для покриття для підлоги: паркетну дошку або набірний паркет?
Выбор комфортного пола для дома
Приняв решение начать ремонт, возникает вопрос о напольном покрытии. Чаще всего останавливается выбор на самых распространенных вариантах: линолеум, керамика и ковровое покрытие. Так поступает большинство людей, и мало кто интересуется характеристикой покрытий и их свойствами. То есть человек останавливает свой выбор на том к чему привык. А ведь материал покрытия пола играет немаловажную роль, особенно в жилом помещении. Стоит учитывать не только его износоустойчивость, но и безопасность.
Ламінат проти паркету. Хто кого?
Фахівці рекомендують робити ремонт в приміщенні за певним алгоритмом. Якщо дотримуватися правил, то укладання підлоги має стати одним із завершальних етапів. Отже, у вас буде достатньо часу, аби остаточно визначитися, якому покриттю віддати перевагу: ламінату чи паркету.