Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Тепла підлога - то вчорашній день
19.12.2024р.

Як норвежці опалюють будинки та ходять вдома...

В Ірпені почали будувати перше в країні житло за 3D-технологією
05.12.2024р.

В Ірпені Київської області почали зводити перший у...

Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

449
02.08.2022р. |
Час, гроші, Built-to-Suit: як бізнесу отримати ідеальну нерухомість


Купити нерухомість чи взятися за будівництво самостійно? Раніше в українських підприємців були лише ці два варіанти. Але зараз є третій  отримати ідеальний обєкт саме для свого бізнесу, не витрачаючи свій час та нерви на будівництво

Таку можливість дає Built-to-Suit – відома на Заході послуга для покупців комерційної нерухомості,що стала доступна і в Україні. Про особливості Built-to-Suit, якому бізнесу варто замислитись про такий об’єкт та в чому його переваги – розповідаємо в нашому матеріалі.

Що таке Built-to-Suit

Більшість об’єктів комерційної нерухомості проєктуються як універсальні. За словами керівника департаменту концептології львівського девелопера Alterra Group Геннадія Гриненка, приблизно 80% їхніх клієнтів потребують саме стандартизованих приміщень.

Однак інші 20% мають нетипові бізнес-процеси, тож універсальні рішення їм не підходять. Таким компаніям Alterra Group і пропонує послугу Built-to-Suit – будівництво комерційної нерухомості з нуля одразу під замовника або врахування його побажань на етапі будівництва. Це можуть бути офіси та склади, але найчастіше йдеться про виробничі приміщення.

«Виробництво у 90% має свою специфіку. І його ефективність значно вища, коли приміщення побудоване під цей виробничий процес. Так само є специфічні складські формати зберігання продукції», – розповідає Геннадій Гриненко.

Він також додає, що такі об’єкти можна і купувати, і орендувати. Все залежить від можливостей і цілей клієнта.

Built-to-Suit: як це працює

Починається будівництво об’єктів Built-to-Suit з максимального занурення у бізнес-клієнта, аби якнайкраще зрозуміти його потреби і задачі. Геннадій Гриненко як приклад наводить кейс «Омеги» – одного з найбільших дистриб’юторів автозапчастин в Україні. Компанії потрібні були 16 тис. кв. м. складів у Львові. Але питання було не лише у площі – приміщення мало відповідати певним вимогам. Свій вибір «Омега» зупинила на логістичному хабі PORT від Alterra Group.

Спеціалісти компанії спочатку зібрали базові дані – потрібну висоту приміщення, скільки людей там будуть працювати, якого обсягу вантажі зберігатимуться на складі, кількість і тип вантажного транспорту.

«Далі ми зробили кілька відеоконференцій зі складів «Омеги» в інших регіонах, аби побачити, як відбуваються всі процеси. Всю цю інформацію наша команда проаналізувала і вже підготувала готове рішення об'єкта, який відповідає їхнім вимогам компанії на 100%», – розповів Геннадій Гриненко.

Для дистриб’ютора інженери, зокрема, спроєктували склад із двома зонами – для товарів у палетах та зберігання легкозаймистих речовин. У кожної свої система пожежогасіння і кількість докових воріт. Ще змінили висоту складу з 8 до 12 м, тому що компанія використовує професійну вантажну техніку і висотні стелажі.

Окрім того, у PORT є ще одна перевага – резиденти хабу можуть не думати про охорону, прибирання, благоустрій чи ремонт. Усі клопоти щодо обслуговування приміщень бере на себе управляюча компанія.

Щодо локації, Alterra Group пропонує кілька варіантів. Можна обрати ділянку у вже існуючому проєкті, або ж окрему, серед вже перевірених та відібраних девелопером. Юристи компанії допомагають придбати землю, після чого стартують всі роботи. На фініші замовник отримує ідеальну для свого бізнесу нерухомість.

Альтернатива Built-to-Suit… є?

Альтернатива Built-to-Suit: купити об’єкт і перебудувати під власні потреби чи звести новий з нуля. Але, зазначає керівник департаменту концептології Alterra Group, питання тут в ціні.

«Обидва ці варіанти вимагають чимало часу. Підприємцю доведеться самому знайти локацію та купити її, знайти проєктну компанію, підрядників, укласти всі необхідні угоди, пройти всі тендери та далі все одно доведеться бути залученим у всі процеси», – каже Геннадій Гриненко.

За його даними, самостійне будівництво може збільшити строки зведення на півроку-рік. Вартість буде така ж, як Built-to-Suit, але часто виходить навіть вищою. При цьому гарантії результату немає.

«Наприклад, клієнт хоче, щоб об’єкт слугував 50 років, а підрядник вибрав матеріали, у яких термін придатності 20 років. І підприємець може цього не зрозуміти через брак знань та досвіду. Однак лише він несе відповідальність за витрачені кошти та за якість об’єкта», – зазначає Геннадій Гриненко.

І наголошує, що, крім грошей, нервів, часу та якості нерухомості, ще більшою втратою для підприємця може стати недоотримана вигода. Адже замість розвивати власний бізнес, він займався тендерами, проблемами з документами чи вивченням марок бетону.

«В першу чергу підприємець має оцінити вартість свого часу. Built-to-Suit – це будівництво об'єкта «під ключ». Ми беремо на себе всі процеси, гарантуємо дотримання строків та якість. Замовник надає одного представника, з яким ми ведемо комунікацію. Сам він між тим присвячує всю увагу своїй справі», – наголошує Геннадій Гриненко.


https://zaxid.net/news/



Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
20.01.2022р.

Современное покрытие для пола должно быть прочным, долговечным, влагостойким, простым в монтаже, иметь невысокую цену и украшать любой интерьер. Кварц виниловый ламинат или СПС ламинат с замковым соединением — модная и популярная новинка на рынке Украины.

17.04.2023р.

Мистецтво вибору – паркетна дошка чи набірний паркет?

Як кажуть, у будь-якому жарті є частка жарту. Тому будь-хто, хто стикався з будівництвом нового будинку або робив ремонт у своїй квартирі, обов'язково ставив собі питання - який матеріал вибрати для покриття для підлоги: паркетну дошку або набірний паркет?

27.11.2018р.

Выбор комфортного пола для дома

Приняв решение начать ремонт, возникает вопрос о напольном покрытии. Чаще всего останавливается выбор на самых распространенных вариантах: линолеум, керамика и ковровое покрытие. Так поступает большинство людей, и мало кто интересуется характеристикой покрытий и их свойствами. То есть человек останавливает свой выбор на том к чему привык. А ведь материал покрытия пола играет немаловажную роль, особенно в жилом помещении. Стоит учитывать не только его износоустойчивость, но и безопасность.

18.07.2017р.

Ламінат проти паркету. Хто кого?

Фахівці рекомендують робити ремонт в приміщенні за певним алгоритмом. Якщо дотримуватися правил, то укладання підлоги має стати одним із завершальних етапів. Отже, у вас буде достатньо часу, аби остаточно визначитися, якому покриттю віддати перевагу: ламінату чи паркету.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.