Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

4509
13.03.2015р. |
Формування кластеру енергоефективності та відновлювальної енергетики на Львівщині

В умовах енергетичної кризи, значного подорожчання традиційних видів палива, зростання комунальних платежів в Україні, і на Львівщині зокрема, значно збільшилась кількість осіб та організацій, які зацікавились реалізацією практичних проектів у сфері відновлювальної енергетики. Таким чином, зявились хороші передумови для формування і розвитку нових сегментів ринку.

 

Базову основу для формування нового кластеру заклав міжнародний проект FARADAY (http://www.pl-by-ua.rescluster.eu/index.php/uk/), який отримав фінансову підтримку Європейського Союзу у рамках програми транскордонної співпраці «Польща-Білорусь-Україна» і діє з 01 жовтня 2013 до 31 березня 2015 року на території Львівщини і Підкарпатського воєводства Республіка Польща.

Цілі і заходи проекту повністю відповідають першому пріоритетному завданню регіональної програми інноваційного розвитку Львівської області, а саме: просуванню та впровадженню енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєнню альтернативних та відновлювальних джерел енергії, а  також запровадженню екологічно безпечних виробництв.

 

ПроектFARADAY надає методичну, теоретичну та практичну допомогу щодо використання відновлювальних джерел  енергії (ВДЕ). У рамках цього проекту можна отримати практичні знання щодо використання енергії сонця та вітру, зокрема, на прикладі інсталяції сонячної фотоелектричної станції, встановленої на даху Львівського центру науки, інновацій та інформатизації (пр. В. Чорновола, 57). Установка діє з березня 2014 і має потужність до 2 кВт енергії від сонця і до 500 Вт від вітру. Результативність установки можна моніторити за посиланням http://mail.cstei.lviv.ua, а підсумкові значення отриманої енергії за певний період у базі знань проекту. Для входження у базу знань слід зареєструватись на сайті проекту FARADAY.

 

За підтримки проекту FARADAY мешканець приміського села Солонка Роман Баб’ячок став першим українцем, який продає державі електроенергію від приватної сонячної станції (https://www.facebook.com/solarlviv).

 

Важливим джерелом аналітичної інформації для потенційних інвесторів є аналіз потенціалу відновлювальних джерел енергії у контексті транскордонного співробітництва Польща – Україна. Аналіз здійснено на основі проведених опитувань та досліджень природного потенціалу ВДЕ. У ньому вміщено пропозиції щодо збільшення використання відновлювальної енергії на території дії проекту.

В проекті FARADAY підготовлено «Практичний посібник розвитку відновлювальних джерел енергії з прикладами добрих практик». Цей посібник слугуватиме практичним порадником для тих, хто захоче на практиці реалізувати різні види установок відновлювальної енергетики.  Доступ до електронної версії посібника можна отримати через входження у базу знань проекту.

 

У контексті сучасних технологій будівництва велике зацікавлення проявили українські учасники проекту до концепції «Розумного Екологічного мікрорайону 2020», яка розробляється  польським партнером проекту FARADAY кластером «Підкарпатська еконергетика». (http://ieo2020.pl/).  Концептуальна ідея польських партнерів зараз уже пернебуває на стадії опрацювання технологічних деталей, і поляки раді бачити у ролі партнерів українські фірми та науково-дослідні інституції.

Для розвитку виробничо-технічного потенціалу регіону та підтримки формування нових інноваційних ніш для ведення бізнесу за підтримки проекту FARADAY формується кластер енергоефективності та відновлювальної енергетики на Львівщині.

Одна з основних цілей ініціаторів створення кластера полягає у досягненні кращої виробничої кооперації між суб’єктами підприємницької діяльності з метою надання кращих послуг клієнтам; підвищення професійного рівня персоналу фірм; швидшого впровадження технологічних новинок; розвиток співпраці бізнесу з наукою; підвищення обізнаності потенційних клієнтів з можливостями відновлювальної енергетики; забезпечення необхідної якості послуг для клієнтів; залучення додаткових фінансових ресурсів для розвитку сектору відновлювальної енергетики Львівщини.

 

Більше інформації про кластер та про проект FARADAY Ви можете отримати у консультаційному пункті за адресою:

м. Львів, пр. В.Чорновола 57, офіс 810

тел.: (050) 9292396

е-mail: kul.ivan@gmail.com

Про індивідуальну зустріч рекомендуємо попередньо домовитись по телефону або електронною поштою.

Команда проекту FARADAY запрошує бажаючих  до участі у підсумковій конференції «Екоенергетика Львівщини – шлях до енергонезалежності» 

Мета конференції – представити результати проекту FARADAY, проаналізувати перспективні проекти і напрямки розвитку відновлювальної енергетики (ВДЕ) на Львівщині, поширити успішний досвід у реалізації проектів у сфері ВДЕ, представити напрямки діяльності нового кластеру енергоефективності та ВДЕ, обговорити наявні перешкоди розвитку ВДЕ на Львівщині та в Україні.  

До участі у конференції запрошені також представники інших проектів та ініціатив, які передбачають практичні рішення у сфері енергоефективності та ВДЕ.  

Конференція проходитиме 26 березня 2015 року у Львові у готелі «Львів» за адресою: просп. В.Чорновола, 7.

Для участі слід зареєструватись за посиланням: http://cstei.lviv.ua/ua/item/974

 

 

Теги та ключові фрази
роман баб'ячок, карпатський кластер відновлюваної енергії


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
18.08.2020р.

В условиях постоянного роста цен на коммунальные услуги вопросы экономии стоят остро. Расскажем, что можно сделать для сокращения затрат на отопление в зимнее время года.

29.09.2022р.

Чи потрібно робити проект по опаленню перед будівництвом?

Для створення комфортних мікрокліматичних умов в холодний період року, необхідно, передбачати систему опалення в будь-якому будинку. Перед початком будівництва виникає питання опалення будинку та вибору системи опалення. Для комфортного функціонування будинку необхідно виконати проект системи опалення.

05.11.2020р.

Оновлюємо вигляд батарей

Є «народна прикмета»: пожовкле листя вкрило алеї – пора оновлювати батареї. І справді – кращої нагоди може вже й не бути. Якщо на радіаторі хоча б трохи десь проступила іржа, відлущилася фарба, потріскалося чи пожовтіло покриття – не баріться й перефарбуйте його негайно.

04.05.2020р.

Экономное и комфортное отопление: как выбрать

Сегодня частный дом можно обогреть различными способами. Среди них наиболее выделяются с применением твердотопливных котлов и тепловых насосов. В данном обзоре мы попробуем подробнее рассмотреть какой из данных вариантов отопления частного дома является более эффективным. Какой из двух возможных вариантов окажется экономичнее? Если вы еще не решили, какой из них предпочесть, давайте сравним их особенности. Чтобы сделать правильный выбор, необходимо учесть достоинства и недостатки каждого из вариантов. Для принятия правильного решения необходимо учесть цену покупки, эксплуатационные расходы, удобство эксплуатации и многие другие факторы.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.