Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук
Пошук
17.06.2016р.

Як боротися з надмірною вологістю

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

10.05.2016р.

«Тепла» ініціатива держави, або Чому в Україні газові котли масово...

Все, що робить життя українців складнішим та дорожчим, змушує їх вчитися заощаджувати. На жаль, такого влучного вислову серед українських прислів'їв немає, але в реальному житті воно має шанс на існування. Стрімке зростання цін на блакитне паливо нарешті зробило чудо – громадяни масово почали відмовлятися від газу та переходити на альтернативні види палива.

02.03.2016р.

Ізоляційні матеріали на вибір: думки незалежного експерта

Зовнішнії огороджувальні конструкції (стіни, дах, перекриття, фундамент) не лише забезпечують міцність будинку, але й зменшують його тепловтрати. І дуже важливо, щоб у цих конструкціях не накопичувалась волога. Ефективність ізоляції залежить від того, як і де її встановлено і чи не порушено технологію монтажу. Збільшення повітропроникності будинку (інфільтрації) призводить до зростання конвективних потоків повітря і утворення конденсату в огороджувальних конструкціях. Як конвекція, так і конденсація суттєво зменшують ефективність ізоляції, тому доцільнішим є використання у конструкціях однорідного напи- люваного, а не плитного ізоляційного матеріалу. Утворені при напилюванні щільні однорідні структури знижують тепловтрати і конденсацію вологи.

При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.