Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

6520
07.09.2010р. |
У Львові влада допомогла будівництву двох нелегальних асфальтних заводів
У Львові у районі Рясне незабаром має запрацювати відразу два екологічно небезпечні асфальтні заводи. Ці шкідливі заводи будують, ігноруючи думку львів’ян та з порушенням чинного законодавства України, повідомила прес-служба Бюро екологічних розслідувань.

"Чимало фактів свідчать про те, що місцева влада «дахує» незаконне будівництво. Адже, як вказують документи, погодження розміщення заводів та затвердження містобудівного обґрунтування (МО) заводу на вул. Т. Шевченка 323-337 у Львівській міській раді відбулось блискавичними темпами. 3 березня 2010 року було укладено договір купівлі-продажу з одеською фірмою «Пілігрим-Плюс», а вже 5 березня 2010 виконком Львівської міської ради затвердив МО. Будівництво заводу на цій ділянці здійснює ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», яке вже практично звело більшість передбачених споруд.

Окрім того, МО затвердили перш, аніж провели громадські слухання – що є порушенням прав львів’ян та законодавства України. Імітуючи демократичну процедуру, влада ввела громаду в оману провівши слухання проекту в травні, більше, ніж через два місяці після його затвердження", - йдеться у прес-релізі.

На думку мешканців такі дії чиновників можуть мати ознаки корупційних діянь, однак дивує і відсутність належної реакції на незаконне будівництво з боку правоохоронних та контролюючих органів, бо, попри відсутність усіх належних дозволів, експертиз, невиконання вимог погоджень та чинного законодавства, будівництво асфальтних установок не припиняється. Обидва заводи вже практично встановлені поруч один з одним (ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ЛКП «Шляхоремонтне підприємство Залізничного району»).

Якщо два асфальтні заводи таки будуть уведені у експлуатацію, за прогнозами фахівців, це стане суттєвим забруднюючим фактором у місті. Адже, за словами начальника архітектурно-планувальної майстерні №2 Державного інституту проектування міст “Містопроект”, керівника авторського колективу, що розробляє «Коригування генерального плану м. Львова», у нашому місті розвиток промисловості є недоцільним через особливості кліматичних умов: «У Львові ми маємо особливі кліматичні умови, що сприяють накопичуванню шкідливих речовин в атмосферному повітрі, а не їх розсіюванні». Такі кліматичні особливості в сукупності з переважаючими західними вітрами призведуть до значного погіршення якості повітря у місті".

Виробництво асфальтобетону є джерелами надходження в атмосферу таких шкідливих для здоров'я людини речовин, як диоксид сірки, оксиди азоту, оксида вуглецю, пилу, фенолу, сажі, формальдегіду, широкого спектру вуглеводнів, включаючи олефіни, парафіни, циклічні сполуки – бензол, бенз(а)пірен, толуол, ксилол, а також стирол, нафталін, спирти, дієни та інш, стверджують екологи.

Аргументуючи необхідність заводів для Євро-2012, міська влада, ніби, не помічає той факт, що ніхто не планує закриття заводів після чемпіонату. Міська рада закладає міну і в майбутній генплан, за який додеться розраховуватись не лише їх наступникам з бюджету міста, а й простим львів’янам – своїм здоров’ям, наголошують у Бюро екологічних розслідувань.

Зважаючи на потенційну загрозу нового будівництва та у випадку бездіяльності влади та контролюючих органів мешканці міста, які зібрали вже декілька тисяч підписів, готові піти на радикальні кроки щоби припинити незаконне будівництво шкідливих заводів та захистити здоров’я та майбутнє львів’ян.

Хронологія погоджень по будівництву заводу ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл»
02.03.2010р.
– міська рада провела земельний аукціон, на якому продано цю земельну ділянку за 6,96 млн.грн. Переможцем торгів стало ТзОВ «Пілігрим – Плюс».
03.03.2010р.
– між зазначеним підприємством та Львівською міською радою укладено договір купівлі-продажу земельної ділянки.
– завдання на розроблення проекту МО.
– Наказ № 46 Департаменту містобудування про дозвіл на корегування МО для розміщення асфальтного заводу.
04.03.2010р.
– листом №5-2142/2401 на звернення ТзОВ «Пілігрим –Плюс» управлінням архітектури погоджено містобудівне обґрунтування розміщення виробничої бази з виготовлення компонентів для ремонту та будівництва автомобільних доріг на вул.Шевченка, 323-337 в промзоні «Рясне-2».
– листом №13/1/1368 містобудівне обґрунтування погоджено головним управлінням МНС України у Львівській області.
05.03.2010р.
– листом №11-1217 містобудівне обґрунтування погоджено Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Львівській області.
– листом №590/01 містобудівне обґрунтування погоджено головним державним санітарним лікарем м.Львова з визначенням санітарної класифікації асфальтної установки до І-го класу з СЗЗ-1000м та потужністю 210 тон асфальтобетонну в годину. (з зауваженнями, що МО підлягає доопрацюванню)
– отримано висновок комплексної державної експертизи №14-00330-10 по містобудівній документації. ( філія ДП Спеціалізована державна експертна організація – центральна служба Державної будівельної експертизи у Львівській області “Львівдержбудекспертиза”)
– рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради №243 затверджено містобудівне обґрунтування і містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки на проектування та будівництво ТзОВ «Пілігрим-Плюс» виробничої бази з виготовлення компонентів для ремонту та будівництва автомобільних доріг на вул.Шевченка,323-337 в промзоні «Рясне-2».
02.04.2010р.
– інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) у Львівській області видала дозвіл на виконання підготовчих робіт №1/165-10 ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» до будівництва виробничої бази з виготовлення компонентів для ремонту та будівництва автомобільних доріг на вул.. Шевченка, 323-337 промзона «Рясне-2»
28.05.2010р.
– проведено громадські слухання проекту містобудівного обґрунтування розміщення виробничої бази з виготовлення компонентів для ремонту та будівництва автомобільних доріг на вул. Шевченка, 323-337 в промзоні «Рясне-2». (Були подані зауваження представників громадськості про неможливість розміщення заводу на вказаній ділянці).
27.08.2010р.
- дозвіл на виконання підготовчих робіт було скасовано Наказом інспекції ДАБК у Львівській області №9-С/Д
01.09.2010р
– видано припис інспекцією ДАБК у Львівській області №1ш/57-ю про зобов’язання припинити виконання підготовчих робіт на вул.Шевченка 323-337 промзона «Рясне-2».

 

daily.lviv.ua

Теги та ключові фрази
Чи шкідливий асфальтний завод на екологію львів онур фейсбук, Чи шкідливий асфальтний завод на екологію фейсбук, асфальтний завод львів, бетон онур, котли для асфальтних заводів, Робота на Завод у Львові, БЕТОННІ ЗАВОДИ У ЛЬВОВІ, бетонний завод львів, http, вул шевченка,323 львів індекс ТзОВ ОНУР


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
18.08.2020р.

В условиях постоянного роста цен на коммунальные услуги вопросы экономии стоят остро. Расскажем, что можно сделать для сокращения затрат на отопление в зимнее время года.

29.09.2022р.

Чи потрібно робити проект по опаленню перед будівництвом?

Для створення комфортних мікрокліматичних умов в холодний період року, необхідно, передбачати систему опалення в будь-якому будинку. Перед початком будівництва виникає питання опалення будинку та вибору системи опалення. Для комфортного функціонування будинку необхідно виконати проект системи опалення.

05.11.2020р.

Оновлюємо вигляд батарей

Є «народна прикмета»: пожовкле листя вкрило алеї – пора оновлювати батареї. І справді – кращої нагоди може вже й не бути. Якщо на радіаторі хоча б трохи десь проступила іржа, відлущилася фарба, потріскалося чи пожовтіло покриття – не баріться й перефарбуйте його негайно.

04.05.2020р.

Экономное и комфортное отопление: как выбрать

Сегодня частный дом можно обогреть различными способами. Среди них наиболее выделяются с применением твердотопливных котлов и тепловых насосов. В данном обзоре мы попробуем подробнее рассмотреть какой из данных вариантов отопления частного дома является более эффективным. Какой из двух возможных вариантов окажется экономичнее? Если вы еще не решили, какой из них предпочесть, давайте сравним их особенности. Чтобы сделать правильный выбор, необходимо учесть достоинства и недостатки каждого из вариантов. Для принятия правильного решения необходимо учесть цену покупки, эксплуатационные расходы, удобство эксплуатации и многие другие факторы.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.