Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Тепла підлога - то вчорашній день
19.12.2024р.

Як норвежці опалюють будинки та ходять вдома...

В Ірпені почали будувати перше в країні житло за 3D-технологією
05.12.2024р.

В Ірпені Київської області почали зводити перший у...

Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

2941
24.06.2019р. |
Дерев’яна огорожа в саду

Дощ, вітер, сонце й сніг – чого тільки не доводиться витримувати садовій огорожі і мати при цьому пристойний вигляд. Досягти цього – непросто, але немає нічого неможливого, особливо, якщо озброїтися якісними засобами для опорядження!

Отож, місія – встановити новий паркан у саду. Садові огорожі виглядають доволі красиво та водночас захищають плоди праці дбайливих садівників – квіти, плодові та декоративні деревця, надаючи садам та квітникам завершеного та ефектного вигляду. І перед кожним парканом стоїть спецзавдання – він має слугувати довго, виглядати гарно і якомога довше не піддаватися впливу атмосферних факторів.

Кінцевий вигляд дерев’яного паркану залежатиме від естетичних вподобань власника. Проте у будь-якому разі для його виготовлення знадобляться дерев’яні чи металеві стовпці, які встановлюємо і вкопуємо на відстані 2–2,5 м один від одного на глибину не менше 30 см. На кожен стовпчик вгорі і внизу прикручуємо саморізами бруси. Між стовпчиками зверху і знизу прокладаємо поперечки і пригвинчуємо їх з двох сторін за допомогою саморізів або цвяхів. Відтак до підготованої основи прибиваємо штахети, які можна придбати вже готовими або зробити самотужки із обрізної дошки.

Унаслідок механічної обробки в штахетах або інших елементах огорожі можуть утворитися невеличкі виїмки. Щоб їх усунути, використаємо високоякісну акрилову ШПАКЛІВКУ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ТМ VIDARON, яка містить скипидар для дуже хорошої адгезії шпаклювальної маси з деревиною й спеціально підготовлене кварцове борошно, що надає шпаклівці необхідної міцності та полегшує подальшу обробку. Завдяки цим речовинам нанесений шар шпаклівки не тріскає під час висихання і його легко шліфувати і полірувати.

Важливий момент – колір шпаклівки потрібно підбирати під вид деревини, з якої виготовлений паркан, щоб зашпакльовані місця були непомітними. Зробити це легко, адже ТМ VIDARON пропонує дванадцять готових до використання кольорів цього засобу. Тож з якої б деревини ви б не вирішили зробити паркан – вільхи, сосни або дуба – знайти відповідну шпаклівку, щоб замаскувати недоліки, можна без проблем.

Декілька хитрощів нанесення шпаклівки неодмінно стануть у пригоді: перед тим, як нанести засіб, ретельно його перемішуємо, а нерівності і виїмки у деревині очищаємо від бруду та пилу. Якщо ж пошкодження глибокі, то доведеться нанести кілька шарів шпаклівки, кожен раз перед нанесенням чергового шару очікуючи, поки висохне попередній. Відтак, коли висохне останній шар, шліфуємо зашпакльовані місця, очищуємо поверхню майбутньої огорожі від пилу та наносимо шар безбарвного ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНОГО ІМПРЕГНАТУ ТМ VIDARON, який виконає роль ґрунтовки і ефективно захистить деревину паркана від біокорозії.

Через 24 години після нанесення захисно-декоративного імпрегнату шліфуємо елементи нашого паркану шліфувальним папером, очищуємо від пилу та приступаємо до нанесення ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНОГО ЛАКОБЕЙЦУ ТМ VIDARON, який підкреслить текстуру деревини та утворить міцне й еластичне покриття з гарантією 6 років. Лакобейц можна використати як прозорий, так і один із 14 кольорів.

Технологія нанесення засобу доволі проста: перед нанесенням лакобейц ретельно перемішуємо до досягнення однорідної консистенції, відтак пензликом рівномірно розподіляємо засіб по поверхні огорожі та даємо висохнути. Через 12 годин виконуємо міжшарове шліфування абразивним папером зернистістю 320 і наносимо ще один шар лакобейцу. Знову чекаємо орієнтовно 12 годин до його повного висихання, шліфуємо і наносимо третій, останній, шар лакобейцу. Стільки шарів засобу необхідно для того, щоб досягти найкращого декоративного ефекту та максимальних експлуатаційних характеристик покриття паркану, відтак наша огорожа милуватиме око і господарю, і його гостям протягом тривалого часу і жодна негода не завдасть шкоди, опорядженому таким чином паркану.

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
20.01.2022р.

Современное покрытие для пола должно быть прочным, долговечным, влагостойким, простым в монтаже, иметь невысокую цену и украшать любой интерьер. Кварц виниловый ламинат или СПС ламинат с замковым соединением — модная и популярная новинка на рынке Украины.

17.04.2023р.

Мистецтво вибору – паркетна дошка чи набірний паркет?

Як кажуть, у будь-якому жарті є частка жарту. Тому будь-хто, хто стикався з будівництвом нового будинку або робив ремонт у своїй квартирі, обов'язково ставив собі питання - який матеріал вибрати для покриття для підлоги: паркетну дошку або набірний паркет?

27.11.2018р.

Выбор комфортного пола для дома

Приняв решение начать ремонт, возникает вопрос о напольном покрытии. Чаще всего останавливается выбор на самых распространенных вариантах: линолеум, керамика и ковровое покрытие. Так поступает большинство людей, и мало кто интересуется характеристикой покрытий и их свойствами. То есть человек останавливает свой выбор на том к чему привык. А ведь материал покрытия пола играет немаловажную роль, особенно в жилом помещении. Стоит учитывать не только его износоустойчивость, но и безопасность.

18.07.2017р.

Ламінат проти паркету. Хто кого?

Фахівці рекомендують робити ремонт в приміщенні за певним алгоритмом. Якщо дотримуватися правил, то укладання підлоги має стати одним із завершальних етапів. Отже, у вас буде достатньо часу, аби остаточно визначитися, якому покриттю віддати перевагу: ламінату чи паркету.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.