Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

312
19.06.2024р. |
Як вибрати ідеальні меблі для вітальні і не допустити помилок: поради щодо створення стильного та функціонального інтер'єру

Мало хто заперечуватиме, що вітальня – центральна зона будь-якого будинку, яка є візитівкою її власників. Саме тому дуже важливо зробити правильний вибір меблів для цієї кімнати. Ми намагатимемося допомогти вам не припуститися помилки при оформленні, що вбереже вас від зайвої витрати часу та грошей.





Простір планування

При створенні будь-якого інтер'єру дуже важливо максимально спланувати як виглядатиме ваша вітальня. Для цього потрібно врахувати всі нюанси, особливо наголосивши на меблях, які «гратимуть головну скрипку» у створенні незабутнього дизайну кімнати для прийому гостей. 

mebli-dlya-vitalni-i-ne-dopustiti-pomilok.png

Для цього вже на етапі замовлення меблів важливо врахувати розміри, форми та функціональність усіх предметів, як вони впишуться у простір вашої кімнати. Адже не зробивши таких розрахунків, це може коштувати вам дуже дорого, якщо диван або шафа просто не зможуть поміститися у вітальні. Щоб уникнути такої помилки, необхідно не тільки виміряти параметри кімнати та визначити розміри меблів, а й створити план розташування ключових предметів. 

У процесі такого планування не забувайте про кілька правил: 

  1. Не можна притискати меблі до стін. Краще залишити достатньо місця навколо, щоб ви та ваші друзі чи домочадці могли вільно пересуватися по кімнаті. Хоча багато хто звик до того, що всі меблі розставляються впритул до стін і центр кімнати залишається вільним, з погляду дизайну це неправильне рішення. В ідеалі можна зробити диван центром, буквально поставивши його на середину кімнати у складі композиції із крісел, пуфів та журнального столика. 

mebli-dlya-vitalni-i-ne-dopustiti-pomilok_3JcZApe.png

2. Щоб меблі у вітальні гармонійно поєднувалися з розмірами кімнати, краще зовсім уникати надто громіздких предметів, які займають багато місця, та блокують проходи. 

3. Якщо вітальня поєднана з кухнею у квартирі-студії, саме меблі можуть стати відмінним роздільником кухонної зони та простору для відпочинку.

mebli-dlya-vitalni-i-ne-dopustiti-pomilok_F88mQb2.png

  1. 4. Обирайте багатофункціональні меблі. Особливо це стосується невеликих приміщень, де важливим є кожен метр. Наприклад, в диван можна вбудувати короб для білизни, так само як і порожнисті пуфи можна використовувати як для сидіння, так і для зберігання. Також стіл краще вибрати розкладний, тоді при необхідності його можна легко зібрати.

5. Намагайтеся використовувати вбудовані меблі, які найкраще виготовити на замовлення під ваші розміри вимоги. Зокрема, можна зробити сидіння або лежання біля вікна із додатковими місцями зберігання. 

mebli-dlya-vitalni-i-ne-dopustiti-pomilok_PBsGjYm.png

Акцент на меблі

Для створення комфортної атмосфери у вітальні, необхідно в цій кімнаті розмістити меблі, які дозволять зручно спілкуватися та проводити час як у колі домочадців, так і компаній друзів. Тому саме у вітальні на перший план виходить наявність меблів та її дизайну. Наприклад, щоб кілька людей змогли провести час і зручно розмістилися у вас у гостях, одного дивана мало, навіть якщо він кутовий. Хоч як крути, але найкраще спілкуватися, коли співрозмовники розташовані обличчям один до одного. Тому в просторих вітальні добре вписуються парні дивани, розташовані один навпроти іншого. Ще один безпрограшний варіант – центральне розташування дивана та пари крісел навпроти. Якщо місця небагато, замість другого дивана чи крісел можна використовувати пару пуфів. Крім цих предметів меблів, не варто забувати та про журнальні та кавові столики. Адже саме вони допомагають з комфортом провести час, а найчастіше й прикрасити інтер'єр. 

mebli-dlya-vitalni-i-ne-dopustiti-pomilok_DWFc9HH.png

У гонитві за функціональністю та комфортом, вибираючи меблі для вітальні, обов'язково потрібно пам'ятати про дизайн. Адже гармонійне поєднання всіх елементів створює неповторний візуальний шик цієї кімнати. Для цього професійні дизайнери радять у вітальні зробити одну акцентну стіну або бік, де будуть розташовані незвичайні предмети інтер'єру, які приковують погляди. Це може бути як гарний камін, так і унікальний диван чи кавовий столик оригінальної форми, чи забарвлення. Розставивши такі акценти, ви зможете уникнути поширеної помилки при облаштуванні віталень, коли кімната сприймається невиразною, викликаючи відчуття нудьги та однотипності. 

А щоб знайти унікальний диван або інший предмет меблів, який ідеально впишеться в дизайн вашої вітальні, найкраще відвідати спеціалізовані магазини. Наприклад, у Києві – це торгові центри меблів та інтер'єру «Аракс», де можна в комфортній атмосфері розглянути виставки різноманітних дизайнерських меблів на будь-який смак та достаток. Адже саме тут в одному місці представлені найкращі меблеві магазини найкращих вітчизняних та міжнародних брендів.

Додати яскравості

Ще одним способом для створення чудових вражень від перебування у вітальні є освітлення. На жаль, деякі припускаються помилки, упускаючи з уваги саме даний пункт оформлення вітальні. І тоді навіть найрозкішніша кімната може бути зіпсована поганим освітленням. Пов'язано це з тим, що власники будинку іноді зупиняються на проводці верхнього світла. Але саме у вітальні освітлення має бути багаторівневим. Саме тоді всі архітектурні та дизайнерські особливості вітальні будуть виділені від підлоги до стелі, а дизайнерські меблі виграшно виглядатимуть, приковуючи до себе погляди гостей.

mebli-dlya-vitalni-i-ne-dopustiti-pomilok_sUBjU7Z.png

Тому, щоб правильно висвітлити кімнату для прийому гостей, можна, крім основного верхнього світла, використовуйте торшери, лампи для підлоги та бра. Дані прилади допоможуть вам висвітлити якусь конкретну зону, виділивши її на перший план у разі потреби. Ще одне відмінне рішення для вітальні – це димерні вимикачі, які дозволяють регулювати інтенсивність освітлення, створюючи затишну та розслаблену атмосферу. 

Тим самим, передбачивши широкий спектр освітлювальних можливостей, ви розширите сприйняття інтер'єру, створюючи позитивні емоції від вашої вітальні. Що своєю чергою, разом з дизайном меблів у вітальні допоможе вам комфортно проводити час у колі рідних або друзів.

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • вітальня3
  • центральна зона
  • оформлення
  • введіть кілька літер


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
04.06.2020р.

Мінрегіон розробив та оприлюднив новий законопроект про реновації застарілого житла «Про внесення змін до Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду».

30.11.2023р.

Новітні технології у будівництві - майбутнє будівельноі галузі

Незважаючи на технічний прогрес, будівельні компанії нерідко покладаються на електронні таблиці, ручне введення даних і оформлення документів. Низькі ІТ-бюджети і брак часу на навчання призводять до ускладнень при впровадженні нових методів і технологій.

02.06.2022р.

Будівництво за 60 днів: в Україні зводитимуть експрес-будинки для тих,...

Академія будівництва України планує реалізацію проєкту швидкого зведення житла у форматі восьмиквартирних будинків для українців, які втратили житло.

24.04.2019р.

Модная дача за 10 дней – это реальность

Дачные домики, оставшиеся в наследство от дедушек, постепенно приходят в негодность. Маленькие, неудобные, построенные по старым технологиям и вжатые в жесткие правила советских нормативов, они давно ничего, кроме раздражения и постоянных расходов на ремонт, не вызывают. Юниконт модуль предлагает радикальное решение – абсолютно новая дача по персональному проекту всего за 10 дней.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.