Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

6843
13.05.2011р. |
Захисні ролети
Види і переваги
Зовнішній вигляд, функції та ціна рольставнів залежать від кількох факторів: від матеріалу, з якого вони зроблені, від розмірів деталей (зокрема, ширини профілів), від маси полотна і від способу керування.
Зазвичай рольставні, точніше, самі профілі, з яких складається полотно, роблять з алюмінію або металу. Алюміній м'який, але у сплаві з кремнієм і магнієм він стає досить міцним. Металеві ролети значно міцніші, але їх треба ретельно оберігати від подряпин, адже метал може поржавіти. Вони значно дорожчі за алюмінієві та потребують ідеального монтажу. Найменший перекіс конструкції при установленні спричинить навантаження на профілі. А це вплине на легкість відкривання й закривання.

Способи користування

Спосіб керування ролетами залежить від маси полотна. Існує два способи керування ─ механічне й автоматичне. Механічне керування призначене для легкої алюмінієвої конструкції вагою до 15 кг. Принцип роботи нескладний.
Коробку зі стрічкою встановлюють усередині приміщення поруч із вікном. Щоб закрити або відкрити рольставні, стрічку треба вийняти з коробки й потягнути на себе.

Для важких конструкцій призначене редукторне (тросове) керування. Стрічку в цьому випадку замінює міцний трос. Керуючий механізм, як і у випадку зі стрічковим варіантом, установлюють у приміщенні. Різниця в тому, що рольставні піднімаються-опускаються за допомогою ручки, вмонтованої в коробку для троса. Обертаючи ручку редуктора (широкий зубчастий циліндр, у який вставляють і намотують трос), ви змушуєте рухатися конструкцію.
Карданне керування призначене для ролет вагою до 35 кг. Як у попередніх випадках, коробка, в якій міститься система керування, розташовується біля вікна всередині приміщення. Рольставні надають руху, обертаючи ручку. Але, на відміну від тросового керування, цей механізм складніший. До редуктора приєднується кардан (тонкий довгий металевий стрижень). Кардан з'єднує ручку, розташовану внизу, і редуктор, розташований зверху. Він приводить полотно в рух.
Існує два види керування автоматичною конструкцією: кнопкове й дистанційне. Кнопкове керування простіше та дешевше. Зовні кнопка керування нагадує вимикач, і вона так само, як вимикач, кріпиться до стіни. Натиснувши кнопку, можна опустити або підняти рольставні. При бажанні кнопку оснащують фіксатором. Досить просто доторкнутися до вимикача, щоби конструкція поїхала вниз або вгору.
Дистанційне керування ─ найкращий і найзручніший спосіб керування рольставнями. Але він і найдорожчий. Ролетами керують за допомогою пульту, що нагадує пульт телевізора. Важливо не забути підключити всі ролетні системи до центру керування.
Автоматичне керування може бути оснащене датчиком. Датчик – це пристрій, який приймає сигнали. Його встановлюють на системи з автоматичним керуванням і задають програму. Залежно від цієї програми він буде подавати сигнали й опускати ролети у певний час доби.
Монтувати захисні ролети можна чотирма способами, які залежать від місця монтажу короба: повністю зовні (наприклад, вітрини), комбіноване розміщення коробом назовні, комбіноване розміщення коробом усередину і розміщення короба всередині стіни. Останній спосіб монтажу найефективніший, тому дістатися до елементів управління захисних ролет можна тільки демонтувавши стіну. Але про таку систему слід задуматися, будуючи дім чи офіс. Цей спосіб монтування потребує спеціальної ніші у стіні.
Ролети з внутрішнім коробом називають енергозбережними. Ключові вузли внутрішньої системи максимально захищені від стороннього втручання. Міцна, розташована під кутом 20º панель вбудованого короба дає змогу проводити будь-які ремонтні роботи.
Якщо дім уже збудований, захисні ролети закріплюють з двох боків вікна, а короб кріплять над ним. Ця схема підходить для всіх типів приводів, але найбільше вразлива з погляду безпеки.

Захисні ролети











Левицький Володимир, спеціаліст магазину „Вікна і двері” (м. Львів):
Захисні ролети кріпляться автоматичним, механічним і замковим способом.
Найдорожчий механізм ─ автоматичний, найдешевший ─ механічний. Середня ціна алюмінієвих систем 400 гривень за один квадратний метр. Значно дорожчі металеві аналоги, та вони цілком виправдовують вартість. Їх замовляють великі підприємства. У наших умовах ролети – це, в першу чергу, захист від вандалізму. Для злодія це хоч і додаткова перешкода, але незначна. За кордоном ролети популярні у спальних районах. За їхньою допомогою мешканці захищають свої домівки від сонячних променів. У їхніх будинках передбачене місце для того аби приховати ролетний короб. У нас подібне можливе лише в новобудовах, за бажанням власника. Українці рідко монтують рольставні у квартирах, частіше в офісах і магазинах.
Яручик Юлія, споживач:
Нещодавно ми з батьками вирішили встановити захисні ролети. Таке рішення було зумовлене необхідністю захисту вікон і покращення комфорту в оселі. Обрали не надто дорогий варіант ─ алюмінієві профілі з механічним керуванням. Колір вибрали один зі стандартних ─ коричневий. З моменту монтажу ролет пройшло небагато часу, але ми стигли оцінити позитивні зміни. У будинку ми почуваємо себе комфортніше і безпечніше. Наш дім тепер закритий для цікавих очей і захищений від злодіїв. Не жаліємо про те, що зекономили і не обрали автоматику. Адже різниця в ціні значна, а будинок не настільки великий, щоб не можна було опустити ролети окремо.


Наталя Істоміна
Теги та ключові фрази
як пидключити ролокасети, Гаражні захисні ролети ціна, Рулети для окон, як підключити ролети, ролети метал для дому отзиви, дешевые металевi ролеты на окна, автоматичні ролети схема, ворота ролокасет схема, дешеві рулети на окна, ролет металевий механічний купити
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
07.12.2020р.

В процессе обустройства собственного жилья, очень важно помнить и о помещениях в вашем доме с особым назначением. Вы уже наверное догадались, что речь о ванной комнате и санузле. Данные помещения отличается повышенной влажностью и температурой. двери для ванной следует выбирать учитывая много факторов, в том числе стоит помнить о том, что данное помещение довольно часто используют, поэтому дверное полотно будут часто задействовать.

31.03.2020р.

Як підібрати вхідні та міжкімнатні двері по дизайну

Наскільки важливими в інтер’єрі вашого помешкання є двері? Просто зараз оцініть, чи подобається вам їхній вигляд, чи підкреслюють вони настрій, який панує у тій чи іншій кімнаті, чи достатньо вони функціональні та практичні. Якщо ваша оцінка вам не сподобалася, а, уявивши кімнату без дверей, ви подумали, що так вона матиме кращий вигляд, не поспішайте повністю відмовитися від них (особливо, якщо це вхід у житло). Вам просто потрібні інші двері.

25.10.2018р.

Папа Карло или Пан Ясень – какие межкомнатные двери лучше

Межкомнатные двери – важная конструктивная часть интерьера. Полотна способны не только дополнять стилистику, но и выделяться из общей гаммы, становясь ярким акцентом в комнате. Выбирая двери в помещение, хочется, чтобы они были не только стильными, но и долговечными.

11.10.2018р.

Ворота Hörmann на страже имущества украинцев

В 1999 г. в Украине появилось представительство известного немецкого концерна Hörmann. Тогда застройщики и владельцы недвижимости узнали, что такое безупречное качество и продуманный дизайн.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.