Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

9660
18.10.2011р. |
Будуємо взимку за технологією Термодом
Термодом — це система будівництва з монолітного бетону з використанням незнімної опалубки, виконаної у вигляді формованої деталі зі спіненого полістиролу. Згідно технології, стіни будинку зводяться з легких і порожнистих пінополістирольних блоків, в які заливається бетон. Такі блоки називаються термоблоками і є, по суті, незнімною опалубкою. Заповнені бетоном термоблоки утворюють монолітну стіну товщиною 150 мм, утеплену з двох сторін 50 мм пінополістирольною плитою.

Використання системи будівництва Термодом, яка існує в Україні з середини 90-х років минулого століття, на сьогоднішній день набуває все більш широкого розмаху і актуальності. Як відзначають фахівці компанії «Валькірія» переважна більшість підрядників і замовників вже володіють комплексною інформацією про переваги використання системи Термодом. Основними є — високі показники енергоефективності, надійності і довговічності, фінансова доступність будівництва та експлуатації житла.

Додатковою перевагою застосування даної технології є можливість будівництва практично цілий рік. Завдяки технічним особливостям монтажу будівництво Термодому допускається при температурі навколишнього середовища до -20˚С! Необхідно зазначити, що при температурі нижче -20˚С градусів будівельні роботи ведуться тільки в разі крайньої необхідності. Але наші зими відрізняються непостійністю температур, так що простоювати об'єкт, швидше за все, буде недовго. Якщо виконавці робіт будуть враховувати особливості зимового будівництва та дотримуватися певних рекомендацій, то морозні дні жодним чином не вплинуть на кінцевий результат.

Безумовно, будівництво в зимовий період має ряд особливостей. Так, наприклад, взимку скорочується попит на будівельні роботи, в цей період закономірно знижується і вартість робочої сили, і завантаженість будівельників, а також ціни на будматеріали. Тому будівництво взимку коштує іноді навіть дешевше ніж будівництво влітку. При облаштуванні фундаменту в холодну пору необхідно обов'язково прогрівати ґрунт, проте є і перевага — не треба побоюватися, що ґрунтові води затоплять котлован. Ефективним рішенням для фундаменту Термодому буде використання так званих «розбірних термоблоків» виробництва компанії «Валькірія». Ці блоки мають всі переваги стандартного термоблока, однак при цьому дозволяють регулювати ширину бетонного моноліту до 300 мм. Даного показника достатньо для створення стрічкового фундаменту при будівництві Термодому висотою до 5-ти поверхів, яка є максимально допустимою згідно з діючими в Україні будівельними нормами. При розробці ґрунту необхідно стежити головним чином за тим, щоб не проморозити основу, а бетон використовувати спеціальний, з противоморозними добавками, що дозволяють працювати при низьких температурах. Пропозиції подібних добавок на ринку задовольнять смаки будь-якого споживача.

При будівництві за технологією ТЕРМОДОМ, блоки служать свого роду термосом для бетону, тому можна не сумніватися в тому, що залитий в них бетон буде надійно захищений від морозів і набере свої характеристики так, як це було б і в літній час. Товарний бетон, завдяки хімічним реакціям, вже має температуру більше +20°C, тобто важливо швидко доставити його на об'єкт і оперативно залити. У разі приготування бетону безпосередньо на об'єкті в нього також необхідно додавати спеціальні противоморозні добавки. При необхідності, можна накрити термоблоки з залитим в них бетоном, пінопластом. Що стосується оздоблювальних робіт в неопалюваних приміщеннях, до них все-таки варто приступати з настанням теплої пори року. На той час якраз станеться повне осідання будівлі, і виконати обробку можна буде максимально якісно.

У холодну пору року важливо забезпечити будівельний майданчик теплими приміщеннями для будівельників і зберігання матеріалів та інструментів. Корисними будуть доступ до гарячої води і наявність на майданчику палива для різних технологічних потреб.

Після облаштування стін і перекриття фахівці компанії «Валькірія» рекомендують подбати про облаштування покрівельної конструкції. Головним завданням конструкції в зимовий період є створення перешкоди для проникнення опадів на перекриття. Якщо для стін Термодому опади не становлять серйозної небезпеки, так як пінополістирол в якісних термоблоках створює надійний бар'єр для вологи та промерзання, то для перекриття необхідний додатковий захист.

Таким чином, враховуючи вищеперелічені аспекти і ретельно спланувавши графік робіт, Ви зможете повноцінно скористатися перевагами системи будівництва енергоефективних будівель і споруд Термодом в зимовий період. Досить просто скасувати «зимову сплячку», і влітку, коли ваші сусіди будуть знаходитись в самому епіцентрі будівельних робіт, Ви вже відсвяткуєте новосілля.



Компанія «Валькірія»

Теги та ключові фрази
чи можна зберігати паркет в неопалюваному приміщенні зимою, утеплення термоблоки, програма для розрахунку фасадної плитки, компания зимний дом, Будинки з незнімної опалубки з пінополістиролу, технологія і послідовнісьть виконання термодому, львів фасад із полістиролу, построить термодом в запорожье, как ставить окна в термодоме, огорожі з моноліта


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
06.05.2020р.

ЦВІЛЬ У ПОМЕШКАННІ – РЕАЛЬНІ ЗАГРОЗИ

Останніми роками широких масштабів набула проблема ураження покрівельних, стінових і підлогових конструкцій, укладених за багатошаровою технологією із застосуванням комплексу паро-, гідро- і теплоізоляційних матеріалів.

11.08.2017р.

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Утеплення окремих квартир з боку фасаду багатоповерхових житлових будинків, крім недовгострокового позитивного ефекту для мешканців цієї квартири, має низку істотних недоліків, що не дають можливості рекомендувати такий тип утеплення для масового застосування.

01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.