Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

16332
01.05.2012р. |
Звукоізолююча панельна система «зипс»
Мабуть, ще ніколи проблема забезпечення звукоізоляції між приміщеннями житлових будинків не стояла так гостро. На те є декілька причин. По-перше, за останні 15 років в кожній квартирі і кожному домі з’явилося багато побутової техніки, що покращує якість життя її власників, але створює проблеми їх сусідам: комп’ютери, телевізори, пральні машини та системи кондиціонування. По-друге, якщо мова іде про житло високого класу, то до нього висувають більш високі вимоги, в тому числі і стосовно звукоізоляції, тоді як, матеріали, що застосовуються, лишились колишні. І нарешті, збільшений рівень інформованості споживачів про можливість успішно вирішувати проблеми звукоізоляції формує усвідомлену вимогу «Зробіть мені тихо!».

Розглянемо поширену конструкцію додаткової звукоізоляції, яка без суттєвих змін застосовується протягом останніх п’ятдесяти років. До стіни через дерев’яну обрешітку або металевий профіль жорстко, на шурупах або гвіздках, кріпляться гіпсокартонні листи (суха штукатурка) або листи ДСП.

Простір між листами та стіною заповнюється утеплювачем, котрий у найбільш сприятливому випадку є мінеральною ватою або скляною ватою, а в гіршому – пінопластом. Але справа тут навіть не у матеріалі для заповнення внутрішнього простору. Головний недолік такої конструкції у тому, що звукові вібрації передаються безпосередньо від стіни (стелі), що шумить, на листи гіпсокартону або ДСП через жорстку обрешітку або профіль. В результаті останній, лицьовий лист ГКЛ успішно випромінює звук у приміщення, що захищається, і ефект додаткової звукоізоляції стає незначним.

В такому світлі стає практично неважливо, який матеріал використовувати всередині конструкції – звук іде, що називається, «в обхід». Наявність жорстких зв'язків (так званих «звукових містків») на практиці обмежує звукоізолюючу здатність конструкції до 3-6 дБ, що дуже мало для досягнення акустичного комфорту.

Для усунення звукових містків в каркасних конструкціях застосовуються різні пружні матеріали і вузли, мета яких одна – виключити передачу звуку через кріплення, не погіршивши будівельну міцність і надійність огороджувальної конструкції.При цьому необхідно в кожній точці кріплення звукоізолюючого облицювання або підвісної стелі застосувати або віброізолюючу прокладку, або спеціальний вібровузол. У лабораторних умовах все виглядає просто і зрозуміло, а також демонструє хороший та стійкий результат. Поки справа не доходить до будмайданчика.

Там, в умовах низької технічної грамотності монтажників, постійного цейтноту і відсутності тотального контролю ефективні і дорогі віброкріплення вмонтовуються не там, не так, та і до того ж не тією стороною... В результаті засоби освоєні, «технології упроваджені», а результат виявляється такий самий – 3- 6 дБ додаткової ізоляції, що дуже мало. Дуже складні, такі, що складаються з безлічі вузлів і з'єднань конструкції можуть вирішувати поставлені завдання лише в руках або під пильним наглядом їх творців.

Бажання розробити готову до вживання конструкцію, що містить в собі всі необхідні елементи для здобуття хорошого акустичного ефекту у поєднанні з простотою монтажу і гарантією результату, привело до створення Звукоізолюючої Панельної Системи «ЗИПС», на яку в 1999 році був отриманий Патент на винахід РФ №2140498.

У даній конструкції були усунені основні причини зниження додаткової звукоізоляції, характерні для відомих типів каркасно-обшивних будівельних конструкцій. Впродовж подальших десяти років конструкція системи «ЗИПС» безперервно удосконалювалася.

Тепер детальніше про технічні особливості системи:

  1. У системі «ЗИПС» відсутній направляючий каркас. Панелями є сендвічі, що складаються з пазогребневих гіпсоволокнистих листів (ГВЛ) і шарів звукопоглинаючого матеріалу із скляних або мінеральних волокон.Жорсткість звукопоглинаючого шару підібрана таким чином, щоб забезпечити можливість безкаркасного монтажу за умови мінімального проходження вібрації через скелет звукопоглинаючого матеріалу на лицьову площину системи.
  2. Кріплення системи до поверхні (стіни або перекриття), що захищається, здійснюється лише через спеціальні віброізолюючі вузли, завдання яких – максимально знизити передачу звукових вібрацій від випромінюючої конструкції досендвіч-панелі.
  3. Для послаблення впливу звукових містків конструкція системи «ЗИПС» не має жорсткого контакту між торцями панелей в місцях їх сполучення з бічними стінами або перекриттями. Для цього по периметру використовується віброізолююча прокладка «Вибростек-М», яка укладається в два шари по 4 мм кожен.
  4. Сендвіч-панелі мають пазогребневий стик для виключення можливих щілин при монтажі. Після того, як сендвічі змонтовані на поверхні, що захищається, вони закриваються фінішним шаром ГКЛ. Цим забезпечується захист віброізолюючих вузлів від пошкодження при подальшій обробці і одночасно збільшується звукоізоляція за рахунок демпфування листами ГКЛ шару ГВЛ сендвіч-панелей на частотах хвилевого збігу.
На сьогоднішній день випускаються три модифікації панельної системи «ЗИПС», які відрізняються своєю товщиною і акустичною ефективністю:

«ЗИПС-Вектор» – звукоізолююча панельна система початкового рівня

Звукоізолююча панельна система початкового рівня «ЗИПС-Вектор» – ефективне вирішення проблеми додаткової звукоізоляції перекриттів і існуючих стін. З її допомогою вирішуються завдання звукоізоляції «побутового» шуму - мова, гавкіт собак, малопотужна теле-радіо апаратура і тому подібне (робочий діапазон системи – від 125 Гц).

Система «ЗИПС-Вектор» складається з двошарових сендвіч-панелей 40мм і фінішних облицювальних листів ГКЛ. Сендвіч-панель складається з комбінації «жорсткого» шару ГВЛ і «м'якого» шару штапельного скловолокна. Індекс додаткової ізоляції повітряного шуму системою «ЗИПС-Вектор» рівний ∆Rw=9-11 дБ.

«ЗИПС-Модуль» – звукоізолююча панельна система базового рівня

За допомогою даної панельної системи вирішуються більшість завдань по збільшенню звукоізоляції в житлових, а також суспільних приміщень з рівнями шуму середньої інтенсивності: магазинах, ресторанах, кафе і тому подібне (робочий діапазон системи – від 100 Гц).

Панельна звукоізолююча система «ЗИПС» складається з двошарових сендвіч-панелей завтовшки 70мм і фінішних облицювальних листів ГКЛ завтовшки 12,5 мм. Сендвіч-панель складається з комбінації «жорсткого» шару ГВЛ і «м'якого» шару мінерального волокна на базальтовій основі. Індекс додаткової ізоляції повітряного шуму системою «ЗИПС-Модуль» рівний ∆Rw=12-14 дБ.

«ЗИПС-Синема» – звукоізолююча панельна система високого рівня

Дана модифікація системи рідко використовується в житлових приміщеннях, за винятком домашніх кінотеатрів або студій. Основна сфера її застосування – це громадські приміщення, коли необхідно забезпечити нормативну звукоізоляцію в приміщеннях з рівнями шуму високої інтенсивності: кіноконцертних залах, дискотеках, боулінгах і ін. (робочий діапазон системи – від 80 Гц).

Панельна звукоізолююча система «ЗИПС-Синема» складається з двошарових сендвіч-панелей завтовшки 120 мм і фінішних облицювальних листів ГКЛ 12,5 мм. Сендвіч-панель складається з комбінації «жорсткого» шару ГВЛ і «м'якого» шару мінерального волокна на базальтовій основі. Індекс додаткової ізоляції повітряного шуму системою «ЗИПС-Синема» рівний ∆Rw=16-18 дБ.

Головною відмітною особливістю системи «ЗИПС» є те, що вона поставляється повністю готовою до використання. Система складається з сендвіч-панелей з інстальованими в них вузлами кріплення, набору спеціального кріплення, фінішних листів ГКЛ, прокладок і герметизуючого складу.

Успішний десятирічний досвід використання показав, що «ЗИПС» набагато простіше змонтувати «правильно», ніж «неправильно», гарантуючи при цьому собі або замовникові заявлений акустичний ефект. А він в системи чималий – при товщині всього 53 мм модифікація «ЗИПС-Вектор» забезпечує в середньому 10 дБ додаткової звукоізоляції. Для порівняння: збільшення товщини цегельної стіни з 120 до 250 мм дає приріст звукоізоляції лише на 6 дБ.


ТОВ «Акустичні Матеріали»
04073 Київ, вул. Куренівська, буд. 18, офіс 504
Тел.: +38 (044) 251-21-21,
Факс: +38 (044) 224-61-52
E-mail: kiev@acoustic.ru
www.shumanet.ua

Теги та ключові фрази
сендвіч панель для утеплення жилих будинків., ЗИПС цена укладки, система зипс, Панэльная система ЗИПС, монтаж зипс панелей цена киев, зипс модуль отзовы, сколько стоит монтировать зипс, звукоизоляция стен зипс синема киев отзывы, стоимость зипс-синема, панели зипс цена киев


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
06.05.2020р.

ЦВІЛЬ У ПОМЕШКАННІ – РЕАЛЬНІ ЗАГРОЗИ

Останніми роками широких масштабів набула проблема ураження покрівельних, стінових і підлогових конструкцій, укладених за багатошаровою технологією із застосуванням комплексу паро-, гідро- і теплоізоляційних матеріалів.

11.08.2017р.

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Утеплення окремих квартир з боку фасаду багатоповерхових житлових будинків, крім недовгострокового позитивного ефекту для мешканців цієї квартири, має низку істотних недоліків, що не дають можливості рекомендувати такий тип утеплення для масового застосування.

01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.