Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?
БудЕксперт від 23.11.2013 Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері |
БудЕксперт від 09.11.2013 Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога |
БудЕксперт від 26.10.2013 Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори |
БудЕксперт від 12.10.2013 Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету |
БудЕксперт від 28.09.2013 Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою |
БудЕксперт від 21.09.2013 Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли |
Дах - Покрівельні матеріали Укладання металочерепиці, утеплення |
Дах - дерев'яна конструкція Обробка деревини, покрівельний пиріг |
Цегла як будівельний матеріал Виробництво, технічні характеристики |
Ринок камінів Паливо для камінів, обслуговування, дизайн |
Металопластикові вікна Виробництво, вибір, експлуатація |
Бруківка Виробництво, укладання, дизайн |
Сонячні колектори Принцип дії, монтаж, обслуговування |
Як встановити басейн власноруч і лише за годину? Встановлення та догляд |
Двері – візитна картка помешкання Встановлення та догляд |
Утеплення будинку пінопластом Експлуатація та догляд |
Утеплення будівель Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів |
Каналізація приватного будинку Опис, вимоги, монтаж |
Автоматичні гаражні ворота Типи, конструкція, автоматика воріт |
Електроінструменти Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти |
Кахельна плитка Перевірка якості, укладка, догляд |
Розумний будинок Проектування системи, управління, безпека |
Фільтри для води Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна |
Водовідведення та зберігання води Труби, баки для води |
Мансардні вікна Конструкція, аксесуари, користування |
Натяжні стелі Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд |
Вибір душової кабіни Тип кабін, встановлення, догляд |
Вибір каміна Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування |
В Ірпені Київської області почали зводити перший у...
ВІМ-технології (будівельне інформаційне...
За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...
Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...
Меблі
Обов’язково обміркуйте розміщення меблів. Від цього залежатиме як цілісність дизайну, так і функціональність кухні.
Ось вам кілька порад:
Щодо фасадів кухні, то найпопулярнішими залишаються фасади з МDF. Вони вирізняються високою міцністю і вологостійкістю. Найдешевшими є фасади зі звичайної плитної ламінованої ДСП, постформінгу, софтформінгу. Найдорожчі – з дерева - найгарніші, міцні, довговічні й надійні за умови дотримання правильної технології їх виготовлення.
Колір і світло
Якщо ваша кухня маленька і досить темна, пофарбуйте її у світлий колір або виберіть світлі шпалери, а також підсильте потужність верхнього освітлення. На кухні слід уникати яскраво-червоних, темно-синіх і, взагалі, насичених тонів, краще віддати перевагу пастельним відтінкам. Білосніжний колір, надто різкий для інших кімнат, тут буде дуже ефективний, оскільки він створює відчуття простору. Відповідно до правил Фен-Шуй, якщо ви хочете активувати якусь зону на кухні, використовуючи колір, краще робити це, не змінюючи забарвлення меблів або шпалер, а за допомогою невеликих предметів. Наприклад, на півдні можна активувати елемент Вогню, поставивши там червоний глечик чи тостер. Елемент Води, розташований на півночі і котрий сприяє духовному розвиткові, можна активувати, помістивши там якийсь чорний предмет або аксесуар. Водночас, дизайнери не радять зловживати на кухні червоними та фіолетовими кольорами – вони пригнічують та провокують агресію.
Якщо ви прихильник яскравих кольорів, проте боїтеся, що вони втомлюватимуть ваших гостей, варто скористатися ще однією хитрістю дизайну: будь-які яскраві фасади можна «розвести», якщо повісити на кухні штори пастельного кольору, а також використовуючи м'які тони столу, стільців і стільниці.
Освітлення на кухні повинно бути яскравим, але не різким. Необхідно передбачити комплексне підсвічування кухні. Можливо, у вашому проекті буде передбачене верхнє підсвічування (на карнизі), а також нижнє (лампи облаштовані між нижніми столами та верхніми шафами).
Де розташувати кухню?
У Китаї вважають, що вигляд кухні відображає добробут родини. Зрештою, це саме те місце у будинку, яке є найпопулярнішим та найбільш використовуваним. Саме тому кухня повинна бути зручною, максимально просторою, світлою та мати всі необхідні зручності для приготування їжі. До планування цієї кімнати не варто підходити легковажно. Слід продумати все – від розташування меблів до кількості стільців та кольору стін.
Для складання проекту кухні, треба перш за все для себе визначитися з відповідями на багато питань, пов'язаних із кухонним приміщенням, його функціями і компонуванням. Чи буде кухня використовуватися лише як місце для приготування їжі або там буде й обідня зона? Скільки людей одночасно перебуватиме на кухні? Чи потрібно запланувати місце для годування домашніх тварин? Яка техніка буде на кухні? Яке розміщення мийки для вас зручніше? Яка висота нижніх і верхніх шафок (антресолей) для вас прийнятна? Продумайте, як будуть відкриватися фасади. Якщо ваша фантазія не може намалювати проект – моделюйте за допомогою підручних засобів і предметів, намалюйте контури на підлозі, стінах. Уявіть себе у стінах власної кухні.
Окрім того, радять не ігнорувати правилами Фен-Шуй. Так, на думку багатьох експертів, облаштованість кухні повинна базуватися на правилі трикутника, тобто холодильник, плита й раковина повинні утворювати кути трикутника. Не рекомендують розташовувати плиту біля холодильника або раковини, оскільки це призводить до накопичення негативної енергії і може сприяти надмірній дратівливості, сімейним сваркам. Роль посередника між Водою і Вогнем виконує елемент Дерево, тому можна використати його символи, наприклад, настінний або підлогову плитку зеленуватих відтінків чи орнамент тієї ж колірної гами.
Якщо на кухні розташовані двері, які ведуть в іншу кімнату, слід передбачити відокремлення проходу, аби ізолювати кухню від небажаного втручання. Окрім того, при плануванні кухні варто врахувати професійні поради:
Згідно з прийнятими у сфері купівлі-продажу нерухомості параметрами, маленька кухня – це приміщення, площа якого менша 8 кв. м., а також кухні з нераціональним плануванням – вузькі, багатокутні з неправильними кутами, Г-подібні, прохідні. Проблема малої площі кухні та бажання розмістити на ній максимальну кількість предметів та меблів – звичні для більшості з нас. Проте є багато способів візуально збільшити простір малої кухні та оптимально використати кожен сантиметр площі.
Наталя БРОДСЬКА
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Современное покрытие для пола должно быть прочным, долговечным, влагостойким, простым в монтаже, иметь невысокую цену и украшать любой интерьер. Кварц виниловый ламинат или СПС ламинат с замковым соединением — модная и популярная новинка на рынке Украины.
Мистецтво вибору – паркетна дошка чи набірний паркет?
Як кажуть, у будь-якому жарті є частка жарту. Тому будь-хто, хто стикався з будівництвом нового будинку або робив ремонт у своїй квартирі, обов'язково ставив собі питання - який матеріал вибрати для покриття для підлоги: паркетну дошку або набірний паркет?
Выбор комфортного пола для дома
Приняв решение начать ремонт, возникает вопрос о напольном покрытии. Чаще всего останавливается выбор на самых распространенных вариантах: линолеум, керамика и ковровое покрытие. Так поступает большинство людей, и мало кто интересуется характеристикой покрытий и их свойствами. То есть человек останавливает свой выбор на том к чему привык. А ведь материал покрытия пола играет немаловажную роль, особенно в жилом помещении. Стоит учитывать не только его износоустойчивость, но и безопасность.
Ламінат проти паркету. Хто кого?
Фахівці рекомендують робити ремонт в приміщенні за певним алгоритмом. Якщо дотримуватися правил, то укладання підлоги має стати одним із завершальних етапів. Отже, у вас буде достатньо часу, аби остаточно визначитися, якому покриттю віддати перевагу: ламінату чи паркету.