Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Тепла підлога - то вчорашній день
19.12.2024р.

Як норвежці опалюють будинки та ходять вдома...

В Ірпені почали будувати перше в країні житло за 3D-технологією
05.12.2024р.

В Ірпені Київської області почали зводити перший у...

Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

12588
13.05.2013р. |
Питна вода: конкретні поради
Зрозуміло, що питна вода має відповідати ДСТУ, СанПіНам і т.п. Але є показники, які прийнято вважати не менш важливими, коли йдеться про питну воду. Це рН води та ОВП (окислювально-відновний потенціал), або «редокс»-потенціал.

Луги мають рН вище 7, кислоти нижче 7, а нейтральний рН дорівнює 7. Вважається, що людина, яка не страждає на захворювання системи травлення, має пити лужну воду. Це пов’язано з тим, що рН рідин нашого організму перебуває в межах 7,3 – 7,6. Це, до речі, показник якісної джерельної та криничної води.

ОВП є однією з найважливіших характеристик води і визначає ступінь активності електронів в окислювально-відновних реакціях. Вимірюється він у мілівольтах (мВ). Рідини нашого організму мають негативний потенціал – від -100 до -200 мВ. ОВП звичайної питної води (з-під крана, бутильованої тощо) практично завжди більший від нуля і перебуває в межах від +200 до +500 мВ. Що вищий показник ОВП води, то більше у ній вільних радикалів, речовин, які пошкоджують клітину. Сьогодні відомо багато захворювань, які спричинені надлишковою кислотністю організму і накопиченням у ньому кислотних відходів.

Для прикладу: материнське молоко: - 70 мВ; вода з природних джерел: від – 30 до +70 мВ; свіжовичавлений сік: від - 30 до +70 мВ, молоко пастеризоване: +150 мВ; чорний чай: +200 мВ; червоне вино: від +200 до +250 мВ, вода водогінна: від +220 до +380 мВ; пакетовані води і соки: від +210 до +400 мВ.

Отже, крім того, що вода має бути чистою в хімічному та бактеріологічному розумінні, бажано, щоб вона була слабо лужною і мала низький показник ОВП. Таку воду називається іонізованою, а в народі живою.

Де взяти якісну питну воду?

1. Якщо у вас є можливість пити воду безпосередньо з впорядкованого джерела, яке періодично перевіряється відповідними службами і де вода на поверхню виходить самостійно, без допомоги насосів, то це, звісно, найкращий вихід. Це, зокрема, стосується сільських мешканців.

Увага! Воду з джерела можна зберігати в прохолодному темному місці, влітку – не більше трьох діб, взимку – не більше тижня!

2. Якщо ви живете в місті або неподалік міста і користуєтеся водою зі свердловини, то вам необхідно мати фільтри. У містах передбачене попереднє очищення води, але її якість викликає сумніви.

Виділяють три основні проблеми питної води у містах:

  • Механічне забруднення. Вода, проходячи металевими старими трубами, несе зі собою механічний бруд, іржу тощо. З цією проблемою легко боротися за допомогою механічних фільтрів.
  • Хлорування води. Якщо вода хлорується, то це серйозна небезпека для здоров’я людини. Хлор і хлорорганічні сполуки вилучаються вугільними фільтрами.
  • Бактеріологічне забруднення. З бактеріями та мікроорганізмами у воді можна боротися за допомогою ультрафіолетових ламп або фільтрів, у яких використовуються мембранні технології – ультрафільтрація або зворотний осмос.
Отже, у містах бажано використовувати або фільтри, де поєднано кілька принципів фільтрації: механічний фільтр + вугільний (або інші комбінації, залежно від аналізу води), або системи зворотного осмосу. Великою перевагою таких систем є те, що після них воду можна пити без кип’ятіння. Недоліком є те, що мембранні технології закисляють воду. Хоча з води вилучаються практично всі домішки, в тому числі мікроелементи та мінерали, після мембрани вода подається на мінералізатор, де знову насичується необхідними мікроелементами.

Якщо ви живете в місті або неподалік від міста і користуєтеся свердловиною, то, на жаль, у вас немає іншого виходу, як фільтрувати воду за допомогою системи зворотного осмосу. Хімічні речовини з каналізаційних стоків, добрив, мийки машин, курятників, смітників, що роками накопичуються у ґрунтових водах, можуть потрапляти у вигляді аміаку, хлоридів, нітратів, нітритів, пестицидів і т.д. у питну воду, а ефективно вилучити їх можна лише за допомогою таких фільтрів.

Наша фірма поєднала сучасні водоочисні технології з найкращими світовими напрацюваннями в галузі іонізації води. Ми маємо можливість на першому етапі якісно очистити воду, довести її до необхідних показників, а після цього іонізувати, тобто підвищити рівень рН та знизити показники ОВП.

Ми розробили такі типи фільтрів, які відповідають потребам різних верств населення. Наприклад, для міських мешканців, що користуються водою з водогону, або для жителів міст, які користуються свердловинами, де обов’язково необхідно знесолити воду практично до нуля, а потім наситити необхідними мінералами та мікроелементами, і вже на останньому етапі відкоригувати рівень рН та ОВП, щоб максимально наблизити воду до параметрів, необхідних нашому організму.

Забродський Валерій
директор фірми ТОВ «НВП «Аквілон – техно»

Аквілон
www.akvilon.rv.ua

тел.: (067) 928-84-71
(095) 213-36-15

e-mail: akvilon.ua@mail.ru

Теги та ключові фрази
редокс потенціал джерельної води, параметри води в водогоні для осмоса, вилучення нітратів з води фільтри, санпин по воде украина определение редокс потенциала, поради щодо укладання бруківки, редокс минерализатор, вода водогінна вимоги дсту, www.budexpert.ua


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
22.06.2016р.

Споруджуємо колодязь правильно

Вода, набрана з колодязя, екологічно чиста, придатна для пиття і має свій неповторний смак. До того ж у разі вимкнення електроенергії воду з колодязя завжди можна набрати відром. Колодязь завдяки широкому діаметру шахти можна легко очистити від мулу, поміняти насос. Дехто віддає перевагу свердловині, але для неї такі ремонтні роботи неможливі

17.06.2016р.

Як боротися з надмірною вологістю

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

13.07.2015р.

Необхідність поверхневого водовідведення

Проектування будь-якого об’єкта обов’язково передбачає наявність водовідведення, яке захищає фундамент будівлі та зовнішнє покриття території від руйнівної сили води. До того ж правильно вибрана і скомпонована система відведення води слугує впродовж багатьох років. Незважаючи на очевидну доцільність установлення систем водовідведення, багато власників у процесі розробки проекту будинку не приділяють цьому належної уваги і намагаються зекономити. Суть проблеми – у самій культурі благоустрою. Змінити ситуацію намагаються виробники систем водовідведення, які доводять важливість систем водовідведення і постійно вдосконалюють свої технологічні рішення.

При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.