Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

11805
29.06.2010р. |
Вікно в дитячій кімнаті

Зазвичай дитяча кімната поєднує в собі функції спальні, вітальні, місця для навчання й ігор. Тому вікна в ній мають бути теплими, тихими і безпечними.

Безпека

Вікно – не тільки джерело світла, свіжого повітря й інформації про події у великому світі, а й зона підвищеної небезпеки. Найбільше батьки хвилюються, аби дитина не відкрила вікна та не випала назовні. Сучасні віконні конструкції дають змогу уникнути цього. вікно
Приміром, віконні блоки можна обладнати спеціальними «дитячими» замками, які дитина не зможе самостійно відкрити. Дитячі замки бувають різних типів і, як правило, їхній вибір обумовлює режим користування віконними стулками. Для поворотно-відкидних стулок частого використання фахівці рекомендують установлювати в нижній частині вікна дитячий замок-блокатор повороту стулки, який водночас дає змогу відкривати стулку в режимі провітрювання. Дитячий замок постійно закритий на ключ, його відкривають (розблоковують) лише за необхідності, а ключ зберігають у недоступному для дітей місці. Для поворотних стулок із помірним режимом експлуатації (на-
приклад, із відкриванням лише для миття вікон) використовують ручку із закриванням на ключ.
Також в асортименті –
бюджетні рішення: декоративні розетки-заглушки, які встановлюють замість ручок, що дають змогу відкривати стулку вікна за допомогою спеціальної знімної ручки (продається окремо), закрутки без фіксації ключем, установлювані так високо, що дитина не зможе дотягтися.
При цьому конструкцію віконного блока для дитячої кімнати можна вибрати таким чином, аби стулка була тільки відкидною і відкривалася лише зверху.
При замовленні вікон можна передбачити і протимоскітні сітки на магнітах, які не створюють перешкоди для повітрообміну, але абсолютно непроникні для всіх видів комах і тополиного пуху. Якщо дитяча кімната виходить на сонячний бік, то варто подумати про комплектацію вікон регульованими жалюзі. До речі, вони можуть бути вбудованими й розташовуватися між склом, поза досяжністю для дитини. До того ж у цьому випадку на ламелях (пластинах жалюзі) не буде збиратися пил.

Тепло, затишок

Одна з найважливіших умов збереження здоров’я дитини – тепло в приміщенні. Традиційний дерев’яний віконний профіль має низку переваг – привабливий зовнішній вигляд, постійний повітрообмін. Якісні дерев’яні вікна, наприклад, із клеєного бруса, можуть забезпечити і хороший теплозахист. Але цей профіль примхливий: його треба періодично фарбувати та лакувати, інакше дерево буде деформуватися уже через рік-два. Аби надовго вберегти профіль від кліматичних впливів, виробники дерев’яних вікон застосовують різні просочення, а це не може не позначитися на екологічності готового виробу.вікно
Сучасний ринок пропонує також і пластикові вікна (ПВХ). До їхніх переваг можна віднести хорошу тепло- і звукоізоляцію. Такі вікна добре витримують і суворі холоди, і спеку, і різкі перепади температур. Окрім того, вони не накопичують пилу і не потребують особливого догляду –
достатньо іноді протерти їх ганчіркою.
Якість пластикових вікон багато в чому залежить від віконного профілю. Це конструкція, яка складається з кількох повітряних камер, розподілених перегородками із ПВХ. Її морозостійкість залежить від товщини й кількості повітряних камер. Оптимальним варіантом для дитячої кімнати буде вікно із три- або п’ятикамерним профілем.
Аби повністю не відкривати вікно для провітрювання, можна встановити унікальну систему вентиляції – щілинний провітрювач, який дає змогу утримувати стулку відритою лише на кілька міліметрів. Це забезпечує необхідний приплив повітря, але не створює протягів.

 

Захист скла

Усі малята полюбляють дивитися у вікно, тому і до віконних блоків дитячих установ і дитячих кімнат висувають високі вимоги стосовно безпеки.
вікноВіконні прорізи у дитячому садку за можливості треба робити великими. Це забезпечує проникнення сонячного світла, необхідного для малюків, для їхніх ігор і занять.
Побачивши щось за вікном, дитина може почати радісно бити по склу. Вберегти його від розколювання можна за допомогою захисної плівки для пластикових вікон: навіть якщо маля розбило скло, плівка утримає на собі уламки, не даючи їм розлетітися в різні боки. Нарешті, для повної впевненості в безпеці свого маляти замість звичайних склопакетів можна замовити противандальні зі склом, яке не розбивається.

Дизайн

Дитяча в жодному разі не має бути одноманітною. Однак у цьому питанні думки дизайнерів кардинально розходяться. Одна група фахівців вважає, що дизайн вікон у дитячому садку або дитячій кімнаті бажано виконувати в яскравих кольорах. Особливо підійдуть яскраві веселі тони: червоний, синій, зелений або під дерево. Такі кольорові вікна виготовляють із використанням технології ламінації (як правило, компанії-виробники пропонують кілька десятків різних варіантів кольору вікон з ПВХ).
Із цією думкою категорично не згодна інша група дизайнерів, яка вважає, що рами вікон бажано робити нейтральних відтінків. Смак дитини може згодом змінитися, а міняти вікна, на відміну від перефарбовування стін, – дороге задоволення.
Але головне при вибо-рі вікон у дитячу кімнату пам’ятати, що кімната, оформлена правильно і з любов’ю, допоможе маляті відчути, що в нього є свій безпечний куточок. І не забувайте, що інтер’єр приміщення накладає яскравий відбиток на все подальше життя дитини, впливає на становлення характеру й розвиток її особистості.

За матеріалами газети "БудЕксперт"
www.budekspert.com.ua

Теги та ключові фрази
викно в дитячий, дитячі кімнати з сидінням під вікном, вiкно, vikno, оформлення малої кімнати з одним окном, ³, вікно в кімнаті, мансардны кымнати, оформлення вікна у дитячій, провітрювач у деревяне вікно


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
07.12.2020р.

В процессе обустройства собственного жилья, очень важно помнить и о помещениях в вашем доме с особым назначением. Вы уже наверное догадались, что речь о ванной комнате и санузле. Данные помещения отличается повышенной влажностью и температурой. двери для ванной следует выбирать учитывая много факторов, в том числе стоит помнить о том, что данное помещение довольно часто используют, поэтому дверное полотно будут часто задействовать.

31.03.2020р.

Як підібрати вхідні та міжкімнатні двері по дизайну

Наскільки важливими в інтер’єрі вашого помешкання є двері? Просто зараз оцініть, чи подобається вам їхній вигляд, чи підкреслюють вони настрій, який панує у тій чи іншій кімнаті, чи достатньо вони функціональні та практичні. Якщо ваша оцінка вам не сподобалася, а, уявивши кімнату без дверей, ви подумали, що так вона матиме кращий вигляд, не поспішайте повністю відмовитися від них (особливо, якщо це вхід у житло). Вам просто потрібні інші двері.

25.10.2018р.

Папа Карло или Пан Ясень – какие межкомнатные двери лучше

Межкомнатные двери – важная конструктивная часть интерьера. Полотна способны не только дополнять стилистику, но и выделяться из общей гаммы, становясь ярким акцентом в комнате. Выбирая двери в помещение, хочется, чтобы они были не только стильными, но и долговечными.

11.10.2018р.

Ворота Hörmann на страже имущества украинцев

В 1999 г. в Украине появилось представительство известного немецкого концерна Hörmann. Тогда застройщики и владельцы недвижимости узнали, что такое безупречное качество и продуманный дизайн.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.