Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

2931
21.12.2015р. |
Гіпсові підлоги, яка між ними різниця?

Щороку ринок пред’являє до будівельних матеріалів все більше вимог. Це стосується і наливних підлог, які в практиці сучасного будівництва вже довели свої переваги.

Вони повинні бути міцними, щоб служити надійною основою під гомогенні й інші покриття. Довговічними — щоб уникнути рекламацій. Екологічними — щоб вписатися в рамки нових екологічних стандартів. А окрім того, комфортними у роботі, щоб забезпечити максимальну економію часу та фінанси.

Цим умовам, як не можна краще відповідають гіпсові наливні підлоги. Незважаючи на програш по водостійкості, гіпсова в’яжуча основа на відміну від цементу, надає підлозі відсутність до усадки, високу адгезію до основи, і головну перевагу — стійкість до утворення тріщин.

Гіпсові наливні підлоги — продукт для будівельного ринку відносно новий. В силу цього існує думка, що принципово вони відрізняються тільки ціною із-за різного ступеня «розкрученості» марки. Однак це не так.

Сьогодні ринок пропонує два види гіпсових наливних підлог: на базі будівельного гіпсу (Г-5) і на основі високоміцного гіпсу (ГВВС). Чим вони відрізняються, в чому вигода і які переваги кожного?

СПЕРЕЧАННЯ ПРО МІЦНІСТЬ

Міцність на стиск підлог на будівельному гіпсі, пропонованих сьогодні на ринку, становить у середньому близько 10-15 МПа, що не дотягує до вимог ДБНУ, особливо у разі виготовлення стяжок. Монолітні стяжки з само-вирівнювальних складів на основі гіпсових в’яжучих повинні мати міцність на стиск не менше 20 МПа. Міцність ГВВС забезпечує нормований рівень і, якщо необхідно, дозволяє отримати більш високі значення міцності підлоги.

Багато виробників наливних підлог, які використовують будівельний гіпс, стверджують, що 10-15 МПа — це цілком достатньо під покриття для житлових і офісних приміщень, в яких прохідність не дуже висока. Але чи це так?

З одного боку, наливні підлоги з меншою міцністю пред’являють менше вимог до міцності основи, що зручно будівельникам у тому випадку, якщо якість основи викликає сумніви. Але! Сучасні гомогенні покриття вимагають міцних основ. Якщо покласти їх на недостатньо міцну поверхню, то при подальшій експлуатації, в залежності від навантажень, висока ймовірність того, що виникнуть дефекти на поверхні кінцевого покриття. А це означає втрату репутації виробників і будівельників (а в нинішній кризовій ситуації це втрата майбутніх продажів), а також з’являться витрати на переробку.

Висновок: підлоги на базі ГВВС гарантовано перевершують аналоги на будівельному гіпсі, забезпечуючи нормовану міцність, довговічність та експлуатаційну надійність.

КОЛИ ЧАС РАХУЄ ГРОШІ

Потреба води в будівельного гіпсу в 1,5 рази вища, ніж у високоміцного. Відповідно, підлоги на основі будівельного гіпсу мають зайву воду. Чим більше води в складі, тим більше часу потрібно, щоб вона випарувалася. Таким чином, влаштування наливної підлоги на базі будівельного гіпсу займе більше часу, ніж при влаштуванні підлоги, у складі якої є ГВВС. Звичайно, можна примусово висушити гіпсові підлоги за допомогою теплових гармат, однак це вимагатиме додаткових витрат часу й електроенергії.

Крім того, варто враховувати, що при підвищеному вмісті води, що властиво підлогам на базі Р-5, виникає ще одна складність — розшарування суміші. В результаті чого поверхня виходить неміцною.

Висновок: підлоги на основі високоміцного гіпсу оптимальні в тих випадках, коли строки будівництва стиснуті.

ЯКІСТЬ ПОВЕРХНІ: РЕАЛЬНИЙ ШЛЯХ ДО ЕКОНОМІЇ

Поверхня підлог на основі рядового будівельного гіпсу виходить пористою. До чого це призводить?

По-перше, потрібно більше витрат на ґрунтувальні матеріали для подальшого приклеювання покриттів. По-друге, наявність ГВВС у складі робить суміш більш рухомою, вона краще приймає горизонт, а готова поверхня відразу виходить однорідною і глянсовою.

Більш того, при використанні товсто-шарових видів наливних підлог, при влаштуванні стяжок на базі високоміцного гіпсу, не потрібно робити деформаційні шви і застосовувати фінішний шар наливної підлоги. Це, відповідно, економить фінанси (в середньому на 5-7% на один квадратний метр) і час (в середньому на 20% на 1 кв. метр).

Висновок: наливні підлоги на базі високоміцного гіпсу дають об’єктивну можливість заощадити час і гроші, забезпечуючи при цьому відмінну якість і довговічність поверхні.

БОНУСИ ЕКОЛОГІЧНОСТІ

Щоб наблизитися до технічних характеристик, які спочатку притаманні високоміцному гіпсу, в будівельний гіпс доводиться додавати велику кількість пластифікаторів. Який «підводний камінь» очікує будівельників в цьому випадку?

Хімічні добавки неминуче погіршують екологічність суміші і готової підлоги. У той час, як високоміцний гіпс — це екологічний матеріал, що робить його оптимальним варіантом для житлових приміщень і дає бонуси при застосуванні його на соціально значимих об’єктах: в школах, дитячих садках, у медичних установах тощо.

Висновок: в сучасних ринкових умовах, коли вимоги до екологічності матеріалів все більше посилюються, екологічні підлоги на основі високоміцного гіпсу забезпечать будівельникам додаткову конкурентну перевагу.

Таким чином, наливні підлоги на основі високоміцного гіпсу гарантують стабільність якості, економію часу і фінансових витрат, екологічність, безпеку для здоров’я будівельників і кінцевих користувачів.

http://rem-bud.in.ua/novini/gipsovi-pidlogi-yaka-mizh-nimi-riznicya.html

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • сучасне будівництво
  • гіпсова в'яжуча
  • будівельний гіпс
  • високоміцний гіпс
  • пластифікатори


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
19.11.2020р.

Актуальный ламинат: как оформить квартиру по последней интерьерной...

Ламинат уверенно держится в лидерах ТОП по популярности покрытий для пола. Такой спрос побуждает производителей постоянно соревноваться в инновациях, создании актуальных расцветок, текстур, совершенствовании существующих технологий. Какой цвет и фактура ламината наиболее популярны в 2020-21 годах? Читайте в нашем обзоре.

27.11.2018р.

Выбор комфортного пола для дома

Приняв решение начать ремонт, возникает вопрос о напольном покрытии. Чаще всего останавливается выбор на самых распространенных вариантах: линолеум, керамика и ковровое покрытие. Так поступает большинство людей, и мало кто интересуется характеристикой покрытий и их свойствами. То есть человек останавливает свой выбор на том к чему привык. А ведь материал покрытия пола играет немаловажную роль, особенно в жилом помещении. Стоит учитывать не только его износоустойчивость, но и безопасность.

05.03.2018р.

Ремонт ламината своими руками

В настоящее время одним из самых популярных напольных материалов является ламинат. Кроме привлекательного внешнего вида, этот материал имеет отличные прочностные характеристики, долговечен и прост в монтаже. Однако, как и любое напольное покрытие, нуждается в тщательном уходе и бережной эксплуатации.

При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.