Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Тепла підлога - то вчорашній день
19.12.2024р.

Як норвежці опалюють будинки та ходять вдома...

В Ірпені почали будувати перше в країні житло за 3D-технологією
05.12.2024р.

В Ірпені Київської області почали зводити перший у...

Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

3021
04.10.2016р. |
ПАТ «Івано-Франківськцемент»: ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕМЕНТ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОЗЧИНІВ ЦБР 300

ПАТ «Івано-Франківськцемент» – найсучасніше високотехнологічне підприємство,  укомплектоване найновішим обладнанням провідних світових виробників, яке у виробництві цементу використовує енергозберігаючу, високопродуктивну та екологічно безпечну технологію – «сухий спосіб». У асортименті підприємства –  14 видів цементу, які без обмежень можуть використовуватись для всіх видів будівельних робіт. 

Широке використання будівельних розчинів у технології сучасного будівництва зумовлює підвищення вимог до якості розчинових сумішей та показників якості затверділого будівельного розчину. На сьогодні для кам'яної кладки використовують переважно цементні або змішані розчини, які містять мінеральні пластифікуючі добавки (вапняне тісто), що вводяться з метою забезпечення необхідної зручновкладальності та водоутримувальної здатності розчинових сумішей. При проведенні мурувальних робіт необхідно виключити розшаровування, седиментацію, а також забезпечити однорідність кладки, достатню міцність та еластичність для попередження релаксацій напружень без тріщиноутворення. Водночас отримати високорухомі розчинові суміші у виробничих умовах є технологічно складно: вони потребують підвищених витрат цементу та води, що призводить до значного водовідділення та розшарування. Це означає, що будівельні розчини повинні мати високу функціональність, а їхня технологія потребує нового підходу до створення цементної матриці завдяки розробленню спеціальних цементів для будівельних розчинів.

ЦЕМЕНТ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОЗЧИНІВ ЦБР 300  -

СПЕЦІАЛЬНИЙ ЦЕМЕНТ ДЛЯ МУРУВАННЯ МАРКИ 300

      Відповідно до НАЦІОНАЛЬНОГО СТАНДАРТУ УКРАЇНИ ДСТУ Б EN 413-1:2015 ЦЕМЕНТ ДЛЯ МУРУВАННЯ – це тонкомелене гідравлічне в’яжуче заводського виробництва. Цемент для будівельних розчинів є продуктом сумісного помелу портландцементного клін­керу, активних мінеральних добавок, добавок-наповнювачів і добавки матеріалу, що містить сульфат кальцію. При замішуванні з піском і водою та без додаткових матеріалів він створює працездатний розчин, придатний для використання при виконанні штукатурних, оздоблювальних та мурувальних робіт.

Багатокомпонентність складів цементів для будівельних розчинівдає змогу ефективно управляти процесами структуроутворення цементної матриці розчину та отримувати композити з наперед заданими властивостями. При цьому ключову роль у будівельних розчинах відіграють мінеральні добавки, серед яких широко використовуються техногенні відходи: доменні гранульовані шлаки, зола-винесення ТЕС тощо. Водночас значне зниження енергоємності цементу і розчину досягається також за рахунок добавок природного походження. Введення до цементу активних мінеральних добавок та наповнювачів суттєво впливає як на технологічні фактори розчинової суміші, так і на міцність будівельних розчинів.

Для виготовлення цементу для будівельних розчинів типу ЦБР 300, який також сертифіковано в Євросоюзі та позначається як цемент класів EN 413-1 МС 12,5 Х                 (MC 22,5 X) (MASONRY CEMENT), ПАТ «Івано-Франківськцемент» використано портландцементний клінкер нормованого мінералогічного складу, а також активні мінеральні добавки: природну пуцолану, карбонатний мікронаповнювач. Для цього цементу характерні висока технологічність, пластичність і адгезія, що суттєво пришвидшує темпи будівництва та сприяє зниженню виробничих витрат на матеріали у процесі приготування мурувальних та штукатурних розчинів. Цемент ідеально підходить для опоряджувальних та штукатурних робіт, облаштування стяжок, укладання стін підвалів, а також основи при укладанні бруківки, використовується для сухих будівельних сумішей, спеціальних робіт, стабілізації ґрунту в будівництві доріг тощо.

Застосування цементу ЦБР 300 дає змогу економити кошти. Так, при однаковому  дозуванні ЦБР 300 займає в розчині більший об`єм, що зумовлено меншою питомою вагою натуральної пуцолани та вапняку порівняно з портландцементним клінкером. Цемент для будівельних розчинів має світлий колір, тому його доцільно застосовувати при оздоблювальних і штукатурних роботах. Використання цементу ЦБР 300 сприяє зменшенню втрати тепла через шви кладки внаслідок пониженої теплопровідності. При твердненні ЦБР 300 зменшується кількість кальцію гідроксиду, так як у процесі гідратації він максимально зв'язується натуральною пуцоланою в міцні гідратні утворення, що запобігає утворенню висолів. Цемент ЦБР 300 забезпечує високу стійкість до корозії та низьке тепловиділення при твердненні будівельних розчинів, його рекомендовано застосовувати у спекотну пору.

До переваг будівельних розчинів  на основі в’яжучого ЦБР 300, модифікованих повітровтягувальними добавками, слід віднести те, що такі розчини прості в застосуванні,  пластичні з тривалою (протягом 3-х годин) придатністю до використання; характеризуються підвищеною повітропроникністю, тріщиностійкістю, морозостійкістю.

 

Цемент для будівельних розчинів типу ЦБР 300 та класів EN 413-1 МС 12,5 Х      (МС 22,5 Х) – це економний, високотехнологічний, екологічний та інноваційний продукт у будівництві.  


ПАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ»  

тел./факс: +38 0342 58 37 03

Управління з продажу:

е-mаіl: market@ifcem.if.ua             

www.ifcem.if.ua

77422,  Івано-Франківська область,

Торговий дім ПАТ “Івано-Франківськцемент”  
Тисменицький р-н, с. Ямниця

                 

 

 

 

 

      

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • цемент31
  • високотехнологічний продукт
  • пластифікуючі добавки
  • розчинові суміші
  • ЦБР 300


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
06.05.2020р.

ЦВІЛЬ У ПОМЕШКАННІ – РЕАЛЬНІ ЗАГРОЗИ

Останніми роками широких масштабів набула проблема ураження покрівельних, стінових і підлогових конструкцій, укладених за багатошаровою технологією із застосуванням комплексу паро-, гідро- і теплоізоляційних матеріалів.

11.08.2017р.

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Утеплення окремих квартир з боку фасаду багатоповерхових житлових будинків, крім недовгострокового позитивного ефекту для мешканців цієї квартири, має низку істотних недоліків, що не дають можливості рекомендувати такий тип утеплення для масового застосування.

01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.