Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

7547
11.05.2017р. |
Чому антимоскітні сітки незамінні

  Антимоскітні сітки – універсальний та недорогий захист приміщення від вуличного пилу і комах. Адже якщо комахи надокучають Вам вдома, то працювати чи  відпочивати у такій атмосфері майже не можливо. Про сон взагалі не варто нічого пояснювати. Майже кожен має досвід поганого сну через надокучливих комах. Антимоскітні сітки є незамінними та обов’язковими у сім’ях з маленькими дітьми. Окрім того, суттєвою перевагою антимоскітних сіток є те, що найчастіше їх виготовляють з екологічно чистої сировини, що не виділяє токсинів при нагріванні та взаємодії з водою. Сітки досить міцні, мають тривалий термін експлуатації, не вибагливі у догляді, прості у використанні.

 Є декілька видів антимоскітних сіток, які, до речі, можна придбати на сайті https://kovcheg-ua.com.

Серед них:

·       рамкові;

·       ролетного типу або рулонні;

·       антимоскітні сітки на двері;

·       розсувні сітки-плісе.

 


Рамкові москітні сітки

 

  Рамкові москітні сітки встановлюються не лише на пластикові вікна, але й на дерев'яні та алюмінієві. Величезною перевагою антимоскітних сіток є те, що вони мають різні види фурнітури. Таким чином не порушується цілісність конструкції вікна. Купити та встановити москітну сітку не складно – монтаж і збирання дуже прості на перший погляд, але тільки фахівець з досвідом зможе зберегти геометрію по периметру рамки, що відповідає за жорсткість профілю.

  Для виробництва москітних сіток обирають зазвичай високоякісний алюмінієвий профіль. Колір профілю – частіше білий або коричневий. Кожна комплектуюча має підвищену стійкість до ультрафіолету та погодних умов. Полотно сітки виготовляють зі скловолокна, вкритого прогумованою речовиною, в основі якої ПВХ. Завдяки цьому Ваше житло надійно захищене від шкідливих речовин, що можуть потрапити потоком повітря з вулиці. За стандартами розміри комірки сітки – 1 мм. Раму можна легко зняти і помити так само, як і встановити москітну сітку на місце.

   Сама сітка практично повторює розмір світлового прорізу, утримуючись у ньому на спеціальних поворотних кріпленнях з нержавіючої сталі. У комплект входить 4 таких кріплення, але, за бажанням, їх можна встановити 6 або 8. Термін експлуатації такої сітки –  від 5 до 8 років. При зношуванні кріплення можна легко замінити, таким чином продовживши термін їхньої експлуатації. Підібрати рамкові москітні сітки  при необхідності допоможуть спеціалісти на сайті https://kovcheg-ua.com/product/ramochnye.

  Завдяки простоті системи рамкові москітні сітки мають нижчу ціну порівняно з іншими типами захисту від комах. Придбати москітну сітку можна як для пластикового, так і для дерев'яного вікна. Кріпиться сітка за допомогою затискачів із заліза або кронштейнів з пластику. Такі сітки на вікна можна встановлювати на тривалий термін, однак рекомендовано знімати на зиму і зберігати у теплому і сухому місці.

 Рулонні москітні сітки

  Конструкція сітки схожа з тканинними ролетами, оскільки має короб, який за необхідності закриває полотно. На нижній край сітки прикріплена ручка або шнурок, за допомогою чого полотно розкривається чи згортається. Фіксується рулонна сітка внизу вікна або дверей, а відкривається горизонтально і вертикально. Коли сітка розгорнута, вона не перешкоджає закриванню вікна чи дверей, взимку її можна просто згорнути.

Переваги рулонних москітних сіток:

·       немає необхідності демонтувати сітку на зиму: у полотні є речовини, стійкі до низьких температур, які допоможуть зберегти Ваше придбання на довгі роки;

·       швидкий і легкий монтаж виробу;

·       комфорт у використанні завдяки високій якості конструкцій і «розумному» механізму.

Москітні сітки на двері

  Москітну сітку можна встановлювати на вхідні і балконні двері. До комплекту із сіткою входять петлі, засувки і ручки. Додатково є також горизонтальна перемичка, що надає конструкції більшої жорсткості. При бажанні до комплекту можна додати ручки з алюмінію і магнітну застібку.

   Найчастіше комахи потрапляють до помешкання через балконні двері, тому було розроблено спеціальні профілі під москітні сітки на балконні двері. Їх виготовляють із профілю прямокутного перерізу розмірами 40х15 мм. Такий профіль гнучкий та водночас дуже міцний. Щодо полотна, то воно має низку переваг: не вигоряє, не розривається, стійке до високих температур, має дуже дрібні комірки, що не пропускають комах, воно майже не помітне.

Є три види дверних москітних сіток: рулонна, рамкова на петлях і розсувна сітка-плісе. Рулонна москітна сітка на двері складається із сіткового полотна, короба, де розташовано механізм згортання, бокових напрямних, які кріпляться до зовнішньої частини дверей. Такий виріб на зиму не обов'язково знімати, досить просто скрутити захисний барабан.

Дверна москітна сітка на петлях зовні нагадує другі двері, які відкриваються в інший бік. При закритті така стулка фіксується магнітом або засувкою.

Третій вид дверних сіток — розсувні-плісе, найбільш вишуканий варіант, адже їх зручному функціоналу немає рівних, а якщо до цього ще додати вітрові навантаження – тоді вони взагалі поза конкуренцією.

Розсувні москітні сітки

 За своєю подобою вони схожі на вертикальні жалюзі. Сітка складається за принципом "гармошки", що робить її непомітною, а у відкритому вигляді надає додаткової жорсткості. Деякі види сітчастого полотна виготовлені із світловідображувальних матеріалів, що дуже зручно, зокрема, у сонячні дні. До речі, за посиланням https://kovcheg-ua.com/product/razdvizhnye-setki-plisse/ можна обрати найкращий варіант для Вашої оселі.

Переваги розсувних москітних сіток-плісе:

• практичність, компактність і зручність у використанні;

• різні варіанти монтажу;

• москітна сітка-плісе чудово «вирішує» проблеми з деформаціями, що виникли, наприклад, від сильного вітру або інших зовнішніх впливів;

• індивідуальність розмірів сітки дає змогу встановлювати її на прорізи будь-якого розміру і нестандартної форми.

  І на останок варто додати, що якісним захистом Вашою оселі чи майна можуть стати захисні ролети. Це один із найбільш універсальних і практичних способів захисту. У складеному вигляді така конструкція майже не помітна, займає мінімум місця, не псує зовнішній вигляд. Одним із важливих аспектів також є те, що захисні ролети неможливо підняти із зовнішньої сторони завдяки захисній системі від вертикального відкриття. Взимку ролети зберігають тепло у приміщенні, а влітку прохолода не виходить назовні, і приміщення не нагрівається. Захисні ролети – популярний спосіб захисту приміщень, шкіл, приватних будинків, дитячих садів, кафе і багатьох інших закладів у інших країнах.

  Переваги захисних ролетів важко переоцінити, однак самому можна зробити не правильний вибір перед їх придбанням і монтажем. Таким завданням повинні займатися фахівці. Приміром, неправильна установка захисних ролетів з дистанційним управлінням сприяє недовготривалому терміну експлуатації усієї конструкції та збоям у роботі. Тому краще довірити цю справу фахівцям, що зможуть вберегти Вас від таких помилок і підкажуть, на що варто звернути увагу при виборі захисних ролетів.

Контакти:


м. Київ, вул.. Героїв Оборони, 10, оф.5

+38 (044) 258-34-63

+38 (067) 506-32-41

sitekovcheg@gmail.com

Теги та ключові фрази
москітні сітки плюси
Більше статей за тегами
  • сітки
  • антимоскітні сітки
  • рамкові сітки
  • розсувні сітки-плісе


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
21.06.2019р.

Інноваційна розробка від бренду Velux — мансардні вікна с дистанційним...

Виробник VELUX нещодавно запропонував покупцям принципово новий тип продукції — віконні системи серії VELUX INTEGRA с дистанційним управлінням. Мансардні вікна серії INTEGRA стануть оптимальним рішенням для тих, хто прагне максимального комфорту.

22.01.2019р.

Установка окон в зимнее время — преимущества и недостатки

Установка окон в помещении — мероприятие ответственное. В дальнейшем от этого зависит комфорт и расходы на энергоносители. И дело не только в качестве продукции. На конечный результат влияет и профессионализм монтажников. Они должны правильно установить оконную конструкцию, устранить все щели и мостики холода, через которые возможны тепловые потери. Тогда окно на все сто будет выполнять свое предназначение.

18.05.2017р.

Как выбрать компанию для замены пластикового окна?

Даже при незначительной финансовой выгоде, например, акционной цене, человек склонен отдать предпочтение более доступному товару. Подобные уловки продавцы дорогой продукции готовят для своих клиентов, экономя на качестве изделий. Но добросовестные производители оконных конструкций могут сделать уникальное для рынка столицы и Украины предложение без потери уровня качества конечного продукта.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.