Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

11011
13.07.2017р. |
Майструємо перголу

Життя нині повне змін, нових тенденцій і модних віянь. Зараз у сфері оформлення прибудинкової території активно набирає популярності така інновація,як пергола.

Пергола – це навіс для створення затінку над проходом або терасою у спекотні сонячні дні. Запозичене це слово із італійської мови, що означає «навіс» або «прибудову». На початках перголи створювали із в’юнких зелених рослин, що перепліталися між собою. Для надання форми та додаткової міцності у таких перголах застосовували дерев’яні або кам’яні підпори. З плином часу вони еволюціонували в окрему, незалежну від зелених рослин споруду та із винятково функціонального перетворилися на функціонально-інтер’єрний елемент.

Перелік матеріалів, що застосовують для виготовлення пергол, дуже великий. Тим паче, матеріали можна комбінувати й поєднувати, наприклад, камінь із металом та склом. Якщо ж говорити про нинішню тенденцію, яка буде актуальною ще впродовж тривалого часу, то це – використання деревини. Не останню роль у формуванні такої тенденції відіграє природне походження деревини, її екологічність, неповторний зовнішній вигляд та. звичайно, чудові фізико-механічні характеристики матеріалу, які дають змогу швидко і просто спорудити не лише вишукану, а й міцну перголу будь-якої форми та конфігурації.

Та все ж таки у деревини є один недолік – вона чутлива до впливу атмосферних факторів і грибків. А оскільки пергола – споруда зовнішня, то використану для її виготовлення деревину слід якісно захистити. Для цього рекомендуємо ІМПРЕГНАТ і ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНИЙ ЛАКОБЕЙЦ ТМ VIDARON.

Але для початку перголу потрібно спорудити. Для цього визначаємо місце її встановлення, конфігурацію і габарити. За цими даними проектуємо перголу та розраховуємо розміри її конструктивних елементів. У найпростішому виконання це з’єднані між собою балками чотири стовпці, на які замість традиційного даху вкладені бруски із певним кроком. Краще обрати стійку до впливу атмосферних опадів деревину, наприклад, модрину або акацію.

Коли перголу споруджено, беремося до її захисту та декорування, яке розпочинаємо із шліфування. Усі дерев’яні елементи ретельно шліфуємо уздовж волокон деревини. Зернистість шліфшкурки підбираємо залежно від ступеня нерівності поверхні деревини, а на завершальному етапі шліфуємо зернистістю 220. Очищаємо споруду від пилюки та можливих забруднень. Якщо є жирні та засмолені місця, промиваємо їх очищеним бензином і даємо висохнути.

На першому етапі використовуємо безбарвний ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНИЙ ІМПРЕГНАТ. Цей засіб глибоко проникає у деревину та захищає її від грибка, синяви і комах. Наносимо імпрегнат пензлем уздовж волокон, втираючи його у деревину. Через 24 год, коли нанесений шар засобу висохне, виконуємо міжшарове шліфування шліф шкуркою зернистістю 320.

Очищаємо поверхню від шліфувальної пилюки і переходимо до завершального етапу – декорування. Тут використовуємо ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНИЙ ЛАКОБЕЙЦ TM VIDARON. Цей засіб є як безбарвним, так і 14-и готових до застосування кольорів, що дає змогу не лише зберегти природну красу деревини, а й надати їй потрібного забарвлення. Лакобейц стійкий до впливу атмосферних факторів і формує на деревині міцне й еластичне покриття. Останнє дуже важливо, адже внаслідок температурних та вологісних перепадів (особливо зі зміною пір року) дерев’яні деталі змінюють свої розміри, тож якщо покриття не є еластичним, то воно дуже швидко почне тріскати.

ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНИЙ ЛАКОБЕЙЦ можна наносити пензликом, валиком або методом розпилення. Головне тут – рівномірність нанесення. Щоб досягти найкращого декоративного ефекту та високого рівня захисту, на перголу слід нанести 2-3 шари лакобейцу. Наступні шари можна наносити не раніше, ніж через 12 год, коли цілком висохне попередній шар. Також перед нанесенням наступного шару необхідно обов’язково виконати міжшарове шліфування (так зване матування поверхні) та знепилення поверхні.

Після того, як захисно-декоративне покриття повністю набуде експлуатаційних характеристик (до 7-и днів), дерев’яній перголі не страшні жодні природні примхи, і вона завжди буде готова огорнути вас приємною прохолодою затінку у спекотні дні.

www.sniezka.ua 

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • конструкція з дерева
  • лакобейц


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
20.01.2022р.

Современное покрытие для пола должно быть прочным, долговечным, влагостойким, простым в монтаже, иметь невысокую цену и украшать любой интерьер. Кварц виниловый ламинат или СПС ламинат с замковым соединением — модная и популярная новинка на рынке Украины.

17.04.2023р.

Мистецтво вибору – паркетна дошка чи набірний паркет?

Як кажуть, у будь-якому жарті є частка жарту. Тому будь-хто, хто стикався з будівництвом нового будинку або робив ремонт у своїй квартирі, обов'язково ставив собі питання - який матеріал вибрати для покриття для підлоги: паркетну дошку або набірний паркет?

27.11.2018р.

Выбор комфортного пола для дома

Приняв решение начать ремонт, возникает вопрос о напольном покрытии. Чаще всего останавливается выбор на самых распространенных вариантах: линолеум, керамика и ковровое покрытие. Так поступает большинство людей, и мало кто интересуется характеристикой покрытий и их свойствами. То есть человек останавливает свой выбор на том к чему привык. А ведь материал покрытия пола играет немаловажную роль, особенно в жилом помещении. Стоит учитывать не только его износоустойчивость, но и безопасность.

18.07.2017р.

Ламінат проти паркету. Хто кого?

Фахівці рекомендують робити ремонт в приміщенні за певним алгоритмом. Якщо дотримуватися правил, то укладання підлоги має стати одним із завершальних етапів. Отже, у вас буде достатньо часу, аби остаточно визначитися, якому покриттю віддати перевагу: ламінату чи паркету.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.