Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Тепла підлога - то вчорашній день
19.12.2024р.

Як норвежці опалюють будинки та ходять вдома...

В Ірпені почали будувати перше в країні житло за 3D-технологією
05.12.2024р.

В Ірпені Київської області почали зводити перший у...

Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

1876
20.07.2018р. |
Сонячні електростанції по «Зеленому тарифу»: чи варто її встановлювати?
Ще кілька років тому, сонячні електростанції для українців були наздійсненною казкою, що могли встановлюватись у США, Швеції, Німеччині, проте тільки не у нас. Але зараз, станом на 2018 рік, можна з впевненістю сказати, що галузь сонячної енергетики в Україні справді процвітає. Станом на 1-й квартал 2018 року, кількість сонячних електростанцій на дахах і конструкціях приватних будинків сягає вже більше 3000 штук.

Про переваги сонячної електростанції можна багато говорити: це і автономність електроживлення, і екологічність, і альтернативність. Проте ще одною, дуже важливою перевагою, що стимулює встановлювати сонячні електростанції, є отримання прибутку. Саме так, встановивши сонячну електростанцію, Ви зможете не просто споживати електроенергію з неї, а і продавати надлишок державі по дуже високому тарифу – 0,18 Євроцентів за кіловат. Даний «Зелений тариф» є інструментом державної політики зі стимулювання та розвитку альтернативних джерел, котрі приходять на зміну морально застарілим, екологічно шкідливим ТЕС та АЕС.

За цим законом, власник приватного будинку, має змогу встановити в себе на даху або подвір’ї сонячну електростанцію, потужністю до 30 кВт та підключити її до мережі. У випадку сонячного дня, станція генеруватиме електроенергію і живитиме нею будинок. Проте, коли Ваше споживання буде нижчим за генерацію, надлишки даної електроенергії «скидатимуться» в загальну мережу. У випадку нестачі електроенергії від панелей, будинок братиме у звичному режимі струм з мережі. При чому, купуватиме електроенергію власник за звичайним тарифом, а продаватиме за підвищеним. Кількість скинутої і купленої електроенергії рахуватиме двосторонній лічильник. В результаті, за різницю між спожитою і купленою електроенергією, держава кожного місяця нараховує кошти на рахунок власника. Як результат, окупність такої станції становить близько 5-6 років, причому, чим більшою є потужність станції, тим швидшим є термін її окупності.

Даний «зелений тариф» прив’язаний до євроцента, а тому інфляція і знецінення йому не страшні. Крім того, при підключенні даного тарифу, Ви підписуєте договір з ОблЕнерго до 2030 року, що означає гарантію Вашої окупності і прибутковості станції.

Прийнявши рішення придбати сонячну електростанцію, постає організаційне питання покупки та встановлення і підключення її до даної державної програми. В цьому Вам може допомогти компанія «Правильне електроживлення». Дана компанія спеціалізується на електротехнічних товарах і системах та виконує повний цикл робіт, починаючи від продажу обладнання, закінчуючи підключенням і юридичним оформленням тарифу. Також вона надає високу гарантію на свою продукцію, роботи та гарантує підключення даної програми.

Перевагою співпраці з даною компанією є:

 

  1. Експертні консультації у інженера, котрий є спеціалістом по всьому обладнанню, принципу його роботи і нюансами, які можуть виникнути в процесі його експлуатації. У випадку виникнення проблем та помилок з обладнанням, цей фактор як ніколи відіграє важливу роль. Крім того, це дозволить підібрати найоптимальніший варіант обладнання, виходячи з Ваших потреб та особливостей Вашого об’єкту.
  2. Широкий асортимент продукції, як серед сонячних панелей, так і інверторів. Там представлена продукція як Китайського, так і Європейського виробництва.
  3. Безкоштовна 3D візуалізація Вашого об’єкту для підібрання найкращого варіанту розміщення станції.
  4. Якісний монтаж професійними монтажниками з великим досвідом та практикою. Цей фактор гарантує високу надійність конструкції та його гарантію.
  5. «Підмінний фонд» інверторів. Ця функція дозволяє у випадку поломки інвертора, на протязі 48 годин змінити Ваш інвертор, котрий ремонтуватиметься на наш, щоб на час ремонту не втрачати прибутки від генерації станції.
  6. Надання всіх необхідних документів для безпроблемного підключення «Зеленого тарифу» та наявність всіх сертифікатів на обладнання.
  7. Безкоштовна доставка по всій Україні.
  8. Юридичне оформлення тарифу за Вас юристами компанії та 100%-ва гарантія підключення даної програми для Вас.
Компанія «Правильне електроживлення» встановила вже більше 300-та сонячних електростанцій та підключила до «зеленого тарифу». Зважаючи на це, можна з впевненістю сказати: «зелений» тариф в Україні працює! Більше того, він приносить реальні гроші, своїм власникам сонячних електростанцій .
Теги та ключові фрази



Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
18.08.2020р.

В условиях постоянного роста цен на коммунальные услуги вопросы экономии стоят остро. Расскажем, что можно сделать для сокращения затрат на отопление в зимнее время года.

29.09.2022р.

Чи потрібно робити проект по опаленню перед будівництвом?

Для створення комфортних мікрокліматичних умов в холодний період року, необхідно, передбачати систему опалення в будь-якому будинку. Перед початком будівництва виникає питання опалення будинку та вибору системи опалення. Для комфортного функціонування будинку необхідно виконати проект системи опалення.

05.11.2020р.

Оновлюємо вигляд батарей

Є «народна прикмета»: пожовкле листя вкрило алеї – пора оновлювати батареї. І справді – кращої нагоди може вже й не бути. Якщо на радіаторі хоча б трохи десь проступила іржа, відлущилася фарба, потріскалося чи пожовтіло покриття – не баріться й перефарбуйте його негайно.

04.05.2020р.

Экономное и комфортное отопление: как выбрать

Сегодня частный дом можно обогреть различными способами. Среди них наиболее выделяются с применением твердотопливных котлов и тепловых насосов. В данном обзоре мы попробуем подробнее рассмотреть какой из данных вариантов отопления частного дома является более эффективным. Какой из двух возможных вариантов окажется экономичнее? Если вы еще не решили, какой из них предпочесть, давайте сравним их особенности. Чтобы сделать правильный выбор, необходимо учесть достоинства и недостатки каждого из вариантов. Для принятия правильного решения необходимо учесть цену покупки, эксплуатационные расходы, удобство эксплуатации и многие другие факторы.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.