Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстраціюПартнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

8751
13.07.2010р. |
Популярність металопластикових вікон
Металопластикові вікна, або як їх ще називають, вікна ПВХ переживають нині справжній бум. Їх встановлюють у господарських, виробничих будівлях різного призначення, приватних будинках і котеджах.
Загалом на ринку багато пропозицій таких вікон. Відповідно, до вибору вікна слід підходити з усією відповідальністю, вивчивши пропозиції та обравши такого виробника, який би задовольнив усі ваші вимоги. Є вікна дешевші, є дорожчі.  Дуже привабливим виглядає дешевший продукт, на якому можна заощадити кошти, але проблема в іншому – аби не помилитись у виборі та не мати з такими вікнами проб-лем, бо, як відомо, скупий платить двічі.


Разом з учасниками круглого столу ми висвітлимо нинішню ситуацію на ринку вікон, розповімо про основні критерії вибору, особливості конструкції та монтажу металопластикових вікон.
– Отож, якою є ситуація на ринку металопластикових вікон і як вона змінилася за останні півроку?
– Загалом, як відзначив Роман Куга, спостерігається тенденція до спаду виробництва та продажу, обумовленого складною економічною ситуацією. Але цю проб-
лему фахівці ДП «Екран ВК», зокрема, вирішують за допомогою акцій, яких останнім часом побільшало, а також враховують потреби споживача (енергозбереження, екологія), пропонуючи енергозбережні склопакети і дерев’яні вікна. Андрій Савчук вважає, що суттєво змінилася ситуація у по-стачанні профілю, зокрема, зменшилася кількість марок серед лідерів ринку вікон і змінилася поведінка самого споживача. Дуже помітною є цінова конкуренція. Покупця нині цікавить якість продукту, сервіс і уважне ставлення до себе. Основними «гравцями» на ринку будуть ті, хто використовує ефективні рекламоносії, відповідну систему економії витрат, пов’язану з оптимізацією бізнес-процесів, і пропонує високоякісну продукцію за розумними цінами.   
На думку Вадима Лаганіна, нині люди спокушаються низькою ціною, не розуміючи, що за цим криється. Споживач насправді не знає, яким нормам і стандартам має відповідати вікно. Цю ситуацію часто використовують несумлінні виробники. Слід відзначити також, що, на відміну від ситуації десятилітньої давності, коли виробників вікон було мало, а бажаючих придбати вікна – багато, нинішня суттєво змінилася – пропозиція суттєво перевищує попит.

металопластикові

В умовах кризи, при різкому зменшенні обсягів будівництва та ремонтів і величезному бажанні зекономити  кошти, як відзначив Сергій Калмиков, яскраво виражені тенденції пошуку найдешевших варіантів скління.
Багато віконних фірм припинили своє існування, а ті, що залишилися на ринку, змушені до краю знижувати вартість продукції. На жаль, сьогодні головна конкурентна перевага – ціна. Але це згодом відгукнеться замовникові проблемами, адже основне зниження ціни відбувається за рахунок економії на матеріалах і комплектуючих, чого замовник вікон не бачить і не знає, як і не знає про ті «сюрпризи», які його очікують у процесі експлуатації такої продукції.
– Які, на вашу думку, фірми виживуть у нинішній ситуації?
– Роман Куга вважає, що кількість дилерів відчутно зменшиться, тому що вони не зможуть забезпечити відповідну цінову політику, принаймні, нині. На ринку залишиться кілька великих виробників із відповідним досвідом і ресурсною базою. Такої ж думки Андрій Савчук, який, зокрема, продовжив, що кількість виробників зменшиться однозначно, але це стосуватиметься не лише середніх і малих підприємств. На ринку залишаться такі, що мають високоефективну і мобільну структуру продажу. За такими підприємствами лідерство.
Враховуючи багаторічний європейський досвід, на думку Вадима Лаганіна, у нас так само як і в Європі, переважатимуть невеликі підприємства (сімейного типу), які обслуговуватимуть регіон, а також залишиться незначна кількість великих системних фірм з чіткою мережею своїх представництв.
– Чи є проблеми у веденні віконного бізнесу, що потрібно для його по-кращення? Які можливі шляхи удосконалення?
– Вадим Лаганін вважає, що на сьогодні нормативна база взагалі відсутня. Державні будівельні норми, створені на базі старих, а точніше, повна їхня копія, не регламентують якісних показників вікон. Компанією «Рехау» у світлі нормативної бази створено лабораторію, де проводять випробування на водо- і паропроникність вікна. Разом з Інститутом будівельної фізики створено альбом монтажних рішень для усіх типів конструкції вікон з точки зору теплофізики, що є додатковим сервісом компанії. Це дає можливість зрозуміти, куди і як іти далі.
– Як вибирати вікно, що при цьому враховувати, на що звертати увагу? Що є головним у конструкції самого вікна?
– Коли мова йде про металопластикове вікно, то тут слід, у першу чергу, враховувати стабільність  якості сировини на хімічному рівні та самого виробничого процесу, – вважає Сергій Калмиков. Враховуючи, що вікна встановлюють на багато років, то це питання для споживача є первинним. У металопластиковому вікні профіль ПВХ слугує формувальником повітряних камер, кількість яких і ви-значає ступінь теплопровідності рам і стулок. Праце-здатність вікна та його здатність протистояти механічним і вітровим навантаженням визначається, в першу чергу, металевим підсилювачем, що є (якщо взагалі є) усередині профілю, і якістю фурнітури. Тому головну увагу варто приділити цим компонентам вікна. Перевірити наявність металу, відповідність його товщини нормам у складеному вікні практично неможливо, і тут замовник повністю залежить від сумлінності виробника. Дуже часто, з метою здешевлення, виробники ставлять «полегшену» фурнітуру, яка не виконує своїх функцій. До зменшення витрат виробника призводить і використання дешевого (часто неякісного) ущільнювача та скла. У ТОВ «Модерн ХХІ» покупцям радять завітати на виробництво, аби на свої очі побачити, який метал встановлюють у вікна, якої марки ущільнювач, чи укомплектована повністю фурнітура, й тільки після цього ухвалюють рішення щодо замовлення вікон, – сказав на завершення Сергій Калмиков.
– Надзвичайно важливим моментом є також вміння менеджера компанії, –
додав Вадим Лаганін, –
кваліфіковано порадити і пояснити замовнику, визначивши, насамперед, його потреби, а отже, яке саме вікно йому потрібне. Адже для кожного типу приміщення є відповідний тип вікна і такі ж вимоги.
– Яким чином недбайливі фірми здешевлюють металопластикові вікна? За рахунок чого це відбувається?
– На це питання розширену відповідь дав директор  ТОВ «Модерн ХХІ» Сергій Калмиков, який детально зупинився на основних моментах і чинниках.

Найістотніша частина вартості вікна ПВХ –  вартість самого пластику. Відповідно – треба використовувати такий профіль, у якому пластику якомога менше і в якому він якомога дешевший. Цього можна домогтися трьома шляхами:  використовувати у профілі вставки із вторинної сировини (або просто домішувати її у пластик); зменшити площу поперечного перерізу профілю; зменшити товщину стінок профілю. Усі три способи досить законні – є навіть сертифікати відповідності (які, до речі, нічого не повідомляють про межі застосування такої економії). А от продати стандартний «повнорозмірний» профіль, а потім непомітно замінити його на «економічний» – незаконно, але досить просто і безпечно. Металопластикові вікна мають у своїй назві слово «метал», адже металеве армування вставляють усередину пластикового профілю і прикручують до нього. Завдяки металу вікно здатне витримувати механічні та вітрові навантаження. При цьому товщину металу розраховують за спеціальною методикою, згідно з якою вона не може бути меншою 1,5 мм. Звідси – аж п’ять способів непомітно заощадити: встановити «чорний» метал замість оцинкованого; знизити тов-щину металу до 1,2–0,6 мм; зменшити площу поперечного перерізу металу; не застосовувти метал взагалі; заощадити на шурупах, прикручуючи метал тільки на кінцях профілю. Усі п’ять варіантів – грубе порушення технології. Немалу част-ку у вартості вікна займає і склопакет. І справа навіть не в тому, щоб переконати замовника встановити дешевий 24-міліметровий пакет, а в тому, що б взяти з нього гроші як за «супер-пакет», а виготовити його: з неполірованого скла; без первинної герметизації; на дешевому, низькоякісному герметику; без вологопо-глинача; з тонким шаром вторинного герметика.

металопластикові
Можна також «непомітно» підмінити замовлені матеріали на інші – на ви-гляд такі ж, але дешевші: замість енергозбережного встановити звичайне скло; замість аргону використати повітря; не ставити внутрішнє скло. Не менш «примх-лива» частина вікна, яка дуже впливає на його технічні характеристики, –  фур-
нітура (завіси та механізм зачинення). І тут можна не розрахувати вагу стулки; поставити вікно з неповним  комплектом запорів; із пластиковими силовими елементами замість металевих; заощадити на шурупах, якими кріплять фурнітуру. І взагалі – взяти дешевшу фурнітуру, а також ущільнювачі.
– Де замовляти вікна? За якими критеріями вибирати фірму-виробника?
– На думку наших учасників, замовник лише виграє від того, якщо звернеться до відомої на ринку віконних конструкцій фірми-виробника чи за рекомендацією знайомих, які задоволені встановленими вікнами. Слід зазначити, що імідж кожної фірми створюють її працівники і, зокрема, менеджери, продавці-консультанти, які є запорукою успішного продажу.

Фірма «Рехау», зокрема, має свій навчальний центр, який пропонує різнопланове навчання продавців, монтажників тощо. А на фірмі «Екран» організовано систему опитування замовників після монтажу. «Рехау» має гарячу лінію, на яку завжди можна зателефонувати та отримати кваліфікова-
ну консультацію. Дбайливе ставлення до клієнта є свідченням відповідного рівня компанії-виробника. Такі компанії виробляють високоякісну продукцію та надають кваліфіковані послуги.  Слід також брати до уваги строк гарантії на виріб, досвід роботи компанії на ринку та її стабільність.
– Чи використовують виробники нові технології у виробництві віконних конструкцій?    
– Якість профільної системи, як і фурнітури, по-стійно зростає. Скажімо, додаються додаткові елементи комфорту, які забезпечують високу щільність та протишумність.
На фірмі «Екран», зокрема, енергозберігальне скло. За дослідженнями «Рехау», нова система профілів «Генсо» з високим коефіцієнтом теплоізоляції  дає змогу заощаджувати до 70% електроенергії. Функційність віконної конструкції залежить від правильного монтажу.
– Найчастіші помилки при монтажі.
– На думку керівника монтажної бригади ДП «Екран ВК» Романа Куги, основні помилки такі: запінювання вікна без попереднього змочування стіни; недостатня кількість точок кріплення (кріплення треба здійснювати на анкерні пластини і турбошурупи); невикористання монтажниками підпірних планок по периметру вікна. Отож, якщо фірма не зацікавлена без кінця їздити до клієнта, котрий у неї на гарантії, то монтажу слід приділяти велику увагу.
– Чи є вірним твер-дження, що ера вікон ПВХ минає?
– Жоден з учасників «круглого столу» не поділяє такої думки. Навпаки, частка вікон ПВХ зростає, адже металопластикове вік-
но доступне за ціною, швидке у виконанні, легке у до-гляді, екологічно чисте, про що свідчать сертифікати (ці вікна дозволено встановлювати у дитячих закладах, лікарнях). Крім того, вікна ПВХ мають тривалий термін експлуатації. До речі, на одній з виставок у Києві демонстрували привезене з-за кордону металопластикове вікно 50-річної давності! Отже, аргументів
на користь металопластикових вікон чимало. Важли-
во – відповідально підійти до вибору фірми-виробника, а все решта виконають фа-хівці у даній галузі. 
Дякуємо ТОВ «Модерн XXI» за надану допомогу.

За матеріалами газети "БудЕксперт"
www.budekspert.com.ua

Теги та ключові фрази
Монтаж вїкон з турбо шурупами, Монтаж вікон на турбо шурупи, затемнити металопластикові вікна, почом,зарас,вікна,пластікові, продажв еро вікон вбогодухові, Як монтують пластикові вікна за кордоном в ютубі, кріплення вікон на турбошурупи, на що кріпити профіль вікна турбошуруп чи пластини, чи ставлдять пластикові вікна за кордоном, Ціна турбо шурупи до пластікових вікон.


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
07.12.2020р.

В процессе обустройства собственного жилья, очень важно помнить и о помещениях в вашем доме с особым назначением. Вы уже наверное догадались, что речь о ванной комнате и санузле. Данные помещения отличается повышенной влажностью и температурой. двери для ванной следует выбирать учитывая много факторов, в том числе стоит помнить о том, что данное помещение довольно часто используют, поэтому дверное полотно будут часто задействовать.

31.03.2020р.

Як підібрати вхідні та міжкімнатні двері по дизайну

Наскільки важливими в інтер’єрі вашого помешкання є двері? Просто зараз оцініть, чи подобається вам їхній вигляд, чи підкреслюють вони настрій, який панує у тій чи іншій кімнаті, чи достатньо вони функціональні та практичні. Якщо ваша оцінка вам не сподобалася, а, уявивши кімнату без дверей, ви подумали, що так вона матиме кращий вигляд, не поспішайте повністю відмовитися від них (особливо, якщо це вхід у житло). Вам просто потрібні інші двері.

25.10.2018р.

Папа Карло или Пан Ясень – какие межкомнатные двери лучше

Межкомнатные двери – важная конструктивная часть интерьера. Полотна способны не только дополнять стилистику, но и выделяться из общей гаммы, становясь ярким акцентом в комнате. Выбирая двери в помещение, хочется, чтобы они были не только стильными, но и долговечными.

11.10.2018р.

Ворота Hörmann на страже имущества украинцев

В 1999 г. в Украине появилось представительство известного немецкого концерна Hörmann. Тогда застройщики и владельцы недвижимости узнали, что такое безупречное качество и продуманный дизайн.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.