Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



Пошук
Пошук
19.08.2016р.

Наскільки важливий енергоаудит будівель

Зростання ціни газу, вугілля, електроенергії стало незворотним явищем. Протидіяти цьому можна лише зниженням тепловтрат будинку. Доброю новиною є величезний потенціал енергозбереження будинків в Україні. Тому сам процес скорочення тепловтрат є економічно вигідним.

 
17.08.2016р.

Які дрова краще використовувати українським господарям для опалення...

Сосна, ялина, смерека, модрина, дуб, бук, граб, липа та багато інших – за останніми підрахунками, у лісах України налічується до 200 видів різноманітних дерев і чагарників. Тому, перш ніж починати готуватися до зими та йти за дровами, варто розібратися, які саме найкраще підходять для топки, що горить вкрай довго та що має кращу віддачу. Чим дрова варто рубати та який твердопаливний котел обрати для їх топки. Про це розповіли експерти компанії «Palche», національного виробника твердопаливних котлів, деревообробних агрегатів, запчастин та механізмів.

 
09.08.2016р.

Етапи ремонту квартири – послідовність робіт

Народна мудрість недарма порівнює процес ремонту з пожежею: господарям точно також ніде жити, у них з’являється маса незручностей, значних витрат, а також постійна необхідність прийняття важливих рішень. До глобальних змін необхідно готуватися не лише фінансово, але й психологічно. Щоб звести до мінімуму ймовірність стресів і оптимізувати витрати грошей і часу, добре знати основні етапи ремонту квартири, незалежно від того, чи плануєте ви зробити ремонт своїми руками або довіритися фахівцям

 
09.08.2016р.

Яку альтанку спорудити у своєму саду

Для виготовлення сучасних альтанок застосовують величезну кількість різних матеріалів і технологій. Вибір залежить тільки від фінансових можливостей та естетичного смаку. Тим не менш, у кожного з видів є свої недоліки і переваги, тому є сенс зупинитися кожному з них докладніше.

 
09.08.2016р.

Щодо вартості будівельних матеріалів і не тільки

У багатьох складається думка, що нові будівельні та оздоблювальні матеріали - це досить дороге задоволення. Навіть якщо використовувати їх у перспективі вигідніше, то необхідно уже сьогодні витратити кощти на їх придбання. Правда, така думка не завжди є вірною, оскільки більша частина будівельних матеріалів загалом обходиться дешевше, ніж вартість "попередників".

 
05.08.2016р.

Сонячні колектори на основі природних теплоізолювальних структур

Сучасні сонячні повітряні колектори ефективно нагрівають повітря і цілком задовільно опалюють приміщення у весняну та осінню пору. Однак роль сонячних колекторів при осушуванні стін неопалюваних приміщень досі недооцінена. Адже взимку можна заощадити значну кількість дорогих викопних енергоносіїв, припинивши опалення незадіяних готельних чи навіть житлових приміщень. Повітряні колектори є простими і надійними пристроями, які час від часу потребують профілактики.

 
05.08.2016р.

Будинок з дерева – мрія кожного

Світові експерти зазначають, що cьогодні все більшої популярності набувають будинки із деревини. За статистикою, у США щорічно 500 000 родин купують дерев’яні будинки. Для порівняння, у Скандинавських країнах 90% будинків – дерев’яні найрізноманітніших конструкцій, адже деревина як природний матеріал створює найкомфортніші умови для проживання.

 
05.08.2016р.

Архітектура та енергоощадність

Завданням архітектури є втілення сучасних технічних рішень у гармонійних формах. Так у всі часи працювали видатні архітектори. Невідомо, чи збереглася ця тенденція нині за кордоном, але колись за австрійських часів львівські архітектори здійснювали нагляд над будівництвом спроектованих ними об’єктів. Тобто архітектор залишався генеральним підрядником будівництва аж до його завершення. Лише він ніс персональну відповідальність за інженерні, естетичні рішення і врешті-решт навіть за якість матеріалів та виконання робіт.

 
05.08.2016р.

Головне при облаштуванні підлоги

Як відомо, підлога складається не лише із зовнішнього покриття, яке виконує естетичні функції та є зносостійкою поверхнею, а й з послідовно укладених шарів різних матеріалів, які забезпечують надійну тепло-, волого- і звукоізоляцію.

 
05.08.2016р.

Щодо питання термомодернізації будівель

У 2006 р. були прийняті норми нового покоління – ДБН В.2.6-31:2006, де були не тільки підвищені вимоги до опору теплопередачі огороджувальних конструкцій, а і введений принцип проектування будинків за показниками енергоефективності. Питання ефективного використання енергоресурсів і економії енергії в сучасних умовах є проблемою національної безпеки, найважливішим стратегічним завданням для країни. За результатами розрахунків при повній реконструкції тільки багатоповерхових житлових будинків масової забудови 1960-1995 р.р. загальна економія енергоресурсів може скласти ~ 60 млн. МВт∙год.

 

 




 
 

Останні новини
Останні новини
Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

Новини від RedTram
Новини від RedTram
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.