Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



Пошук
Пошук
09.08.2016р.

Яку альтанку спорудити у своєму саду

Для виготовлення сучасних альтанок застосовують величезну кількість різних матеріалів і технологій. Вибір залежить тільки від фінансових можливостей та естетичного смаку. Тим не менш, у кожного з видів є свої недоліки і переваги, тому є сенс зупинитися кожному з них докладніше.

 
09.08.2016р.

Щодо вартості будівельних матеріалів і не тільки

У багатьох складається думка, що нові будівельні та оздоблювальні матеріали - це досить дороге задоволення. Навіть якщо використовувати їх у перспективі вигідніше, то необхідно уже сьогодні витратити кощти на їх придбання. Правда, така думка не завжди є вірною, оскільки більша частина будівельних матеріалів загалом обходиться дешевше, ніж вартість "попередників".

 
05.08.2016р.

Сонячні колектори на основі природних теплоізолювальних структур

Сучасні сонячні повітряні колектори ефективно нагрівають повітря і цілком задовільно опалюють приміщення у весняну та осінню пору. Однак роль сонячних колекторів при осушуванні стін неопалюваних приміщень досі недооцінена. Адже взимку можна заощадити значну кількість дорогих викопних енергоносіїв, припинивши опалення незадіяних готельних чи навіть житлових приміщень. Повітряні колектори є простими і надійними пристроями, які час від часу потребують профілактики.

 
05.08.2016р.

Будинок з дерева – мрія кожного

Світові експерти зазначають, що cьогодні все більшої популярності набувають будинки із деревини. За статистикою, у США щорічно 500 000 родин купують дерев’яні будинки. Для порівняння, у Скандинавських країнах 90% будинків – дерев’яні найрізноманітніших конструкцій, адже деревина як природний матеріал створює найкомфортніші умови для проживання.

 
05.08.2016р.

Архітектура та енергоощадність

Завданням архітектури є втілення сучасних технічних рішень у гармонійних формах. Так у всі часи працювали видатні архітектори. Невідомо, чи збереглася ця тенденція нині за кордоном, але колись за австрійських часів львівські архітектори здійснювали нагляд над будівництвом спроектованих ними об’єктів. Тобто архітектор залишався генеральним підрядником будівництва аж до його завершення. Лише він ніс персональну відповідальність за інженерні, естетичні рішення і врешті-решт навіть за якість матеріалів та виконання робіт.

 
05.08.2016р.

Головне при облаштуванні підлоги

Як відомо, підлога складається не лише із зовнішнього покриття, яке виконує естетичні функції та є зносостійкою поверхнею, а й з послідовно укладених шарів різних матеріалів, які забезпечують надійну тепло-, волого- і звукоізоляцію.

 
05.08.2016р.

Щодо питання термомодернізації будівель

У 2006 р. були прийняті норми нового покоління – ДБН В.2.6-31:2006, де були не тільки підвищені вимоги до опору теплопередачі огороджувальних конструкцій, а і введений принцип проектування будинків за показниками енергоефективності. Питання ефективного використання енергоресурсів і економії енергії в сучасних умовах є проблемою національної безпеки, найважливішим стратегічним завданням для країни. За результатами розрахунків при повній реконструкції тільки багатоповерхових житлових будинків масової забудови 1960-1995 р.р. загальна економія енергоресурсів може скласти ~ 60 млн. МВт∙год.

 
02.08.2016р.

Ремонт пластикових вікон власноруч

Незважаючи на те, що сучасні вікна виготовляються з надійною фурнітурою, яка може гарантувати довгу безвідмовну роботу конструкції, вони, як і всі інші механізми, потребують періодичного обслуговування. Роботи з ремонту пластикових вікон не є складними. Найголовніше – знати, де розташовані основні вузли і мати необхідні інструменти.

 
29.07.2016р.

Як і чим утеплити стіни зсередини

Питання, чим утеплити стіни зсередини, хвилює багатьох жителів висотних будівель. Все-таки сучасна технологія утеплення стін пінопластом зовні, так ще з використанням промислового альпінізму, коштує дорого. З іншого боку, внутрішні роботи крадуть і без того дорогоцінні квадратні метри. Так що тут, як кажуть, палиця з двома кінцями, і вибирати, яким способом скористатися, доведеться вам. Ми ж зі свого боку в даному майстер-класі від сайту ict-congress.com.ua розповімо про технології утеплення стін зсередини своїми руками і проілюструємо її покроковими фотографіями, щоб ви змогли вибрати саме той спосіб, який вас більше влаштовує. Вирішувати доведеться тільки вам - заощадити гроші або квадратні метри.

 
27.07.2016р.

Как правильно выбрать окна?

Для каждого человека дом является особым местом — своеобразным убежищем, где можно побыть в покое после трудного рабочего дня и провести время с родными. Потому на обустройство собственного дома люди не жалеют ни сил, ни времени, ни денег. Одним из благ современного общества, которое не так давно считалось предметом роскоши, помогающими сделать дом уютнее, теплее и красивее являются пластиковые окна.

 

 




 
 

Останні новини
Останні новини
Тепла підлога - то вчорашній день
19.12.2024р.

Як норвежці опалюють будинки та ходять вдома...

В Ірпені почали будувати перше в країні житло за 3D-технологією
05.12.2024р.

В Ірпені Київської області почали зводити перший у...

Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Новини від RedTram
Новини від RedTram
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.