Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



Пошук
Пошук
01.07.2016р.

Особливості облаштування поверхневого водовідведення

Облаштування поверхневого водовідведення від будинку – один із необхідних елементів благоустрою. Без нього швидко руйнуватиметься будинок, калюжі і бруд будуть постійно на подвір’ї та ділянці, можливе також підтоплення підвалів й гаражів.

 
01.07.2016р.

Підсходовий простір: кілька ідей облаштування

Доцільність використання підсходового простору розуміє не кожен. Якщо за кордоном архітектор проектує будинок одразу із підсходовим простором, то в Україні власник згадує про нього лише у процесі експлуатації будинку. А підсходовий простір – це не лише дизайнерський прийом, але збільшення житлової площі та додаткові приміщення.

 
01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

 
01.07.2016р.

Виготовлення дитячих дерев'яних гойдалок

За вікном літо, й діти чимдуж рвуться до розваг, які їм забезпечує ця тепла пора року. Одна із улюблених літніх розваг – гойдалка.

 
29.06.2016р.

Від посадки до вирубки. Як садити та рубати ліс?

Все починається з посадки невеличких саджанців, а закінчується вирубкою лісу. Проте, аби перша і друга процедури пройшли успішно, робити їх варто за усіма правилами та за допомогою надійної техніки. Як саме безпомилково потрібно садити дерева, в яку пору року та день тижня варто розпочинати роботи, коли слід вирубувати ліс та якою технікою це краще робити? Про це та багато іншого розповіли фахівці компанії «Palche», національного виробника твердопаливних котлів деревообробних агрегатів, запчастин до імпортної сільськогосподарської техніки та механізмів для сільського, лісозаготівельного, комунального господарства.

 
22.06.2016р.

Особливості облаштування сауни

Технології будівництва сауни у квартирі, заміському будинку або в окремій споруді на ділянці практично однакові. Процес спорудження включає в себе кілька етапів: облаштування підлоги, зведення каркаса з установленням дверей і, якщо передбачено, вікна, монтаж електропроводки, термоізоляцію та пароізоляцію стін і стелі, обшивання стін вагонкою, виготовлення та встановлення кам'янки, освітлювальних приладів і декоративної фурнітури.

 
22.06.2016р.

Споруджуємо колодязь правильно

Вода, набрана з колодязя, екологічно чиста, придатна для пиття і має свій неповторний смак. До того ж у разі вимкнення електроенергії воду з колодязя завжди можна набрати відром. Колодязь завдяки широкому діаметру шахти можна легко очистити від мулу, поміняти насос. Дехто віддає перевагу свердловині, але для неї такі ремонтні роботи неможливі

 
21.06.2016р.

Ми навчимо вас фарбувати правильно

Фарбування стін і стелі – найкращий та найшвидший спосіб оновити чи змінити інтер’єр. Якщо наважуєтеся на таке, то варто заздалегідь ознайомитися з особливостями та технікою малярської роботи. Фарбування не належить до технологічно складних процесів і спеціальної підготовки не потребує, тому з цією роботою може впоратися кожен бажаючий.

 
17.06.2016р.

Як боротися з надмірною вологістю

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

 
17.06.2016р.

Вирішення проблеми позеленіння покрівлі

Позеленіння захисного шару покрівлі та утворення моху відбувається внаслідок перезволоження певних її ділянок. Мох, грибок, тощо «процвітають» на дахах будинків у районах, які характеризуються великою кількістю опадів і високим рівнем вологості. Якщо високі дерева постійно кидають тінь на дах або частина покрівлі дивиться на північ, вона не отримує достатнього тепла і сонячного світла, для того, щоб роса та опади могли швидко випаровуватися. Отож головна причина позеленіння даху – вологість, яка створює сприятливе середовище для розвитку різноманітних мікроорганізмів.

 

 




 
 

Останні новини
Останні новини
Тепла підлога - то вчорашній день
19.12.2024р.

Як норвежці опалюють будинки та ходять вдома...

В Ірпені почали будувати перше в країні житло за 3D-технологією
05.12.2024р.

В Ірпені Київської області почали зводити перший у...

Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Новини від RedTram
Новини від RedTram
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.