Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ванна

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
21.08.2015р.

Українці масово переходять на електричне опалення!Ви готові...

Давайте порівняємо витрати на опалення середньостатистичного неутепленого будинку площею 100 м.кв. за новими тарифами. Для порівняння візьмемо традиційне газове опалення і опалення електричним електродним котлом «ION». Для опалення газом такого будинку при середньому ККД газового котла 70 % знадобиться 3682м3 газу за опалювальний період.

 
20.08.2015р.

«Пасивний будинок» – інноваційна технологія в енергоефективному...

Альтернативні джерела енергії разом з новою технологією «пасивного будинку» дають величезні можливості у сфері енергозбереження. Концепція «пасивного будинку» представляє собою комплексний підхід до економічного, екологічно чистого та енергозберігаючого будівництва об’єктів різного призначення (від приватних котеджів до громадських будівель).

 
11.08.2015р.

Будуємо по-європейськи – енергозберігаюче житло тепер у Західному...

Продовжуючи свою діяльність з розвитку та популяризації революційної для українського будівничого сегменту каркасної технології, промислово-будівельний холдинг «Санрайз Груп» відкрив власне представництво у цьому напрямку під брендом ЄвроХауз.

 
19.07.2015р.

Системи герметизації для майстрів і компаній-переробників

Повітро- та вітронепроникність мають вирішальне значення для забезпечення ефективної теплоізоляції. Через місця нещільності — так звані місця витоку — у зовнішніх конструкціях будівлі тепле повітря із приміщення неконтрольовано виходить назовні та заміщується холодним зовнішнім повітрям. Ці холодні маси необхідно знову нагрівати за допомогою опалювальної системи.

 
13.07.2015р.

Облицювання керамічною плиткою

Облицювання плиткою – чудовий спосіб забезпечити надійність і водонепроникність підлоги та стін. Плитку використовують віддавна і вона не втратила своїх позицій навіть після появи сучасних матеріалів завдяки багатьом перевагам

 
13.07.2015р.

Необхідність поверхневого водовідведення

Проектування будь-якого об’єкта обов’язково передбачає наявність водовідведення, яке захищає фундамент будівлі та зовнішнє покриття території від руйнівної сили води. До того ж правильно вибрана і скомпонована система відведення води слугує впродовж багатьох років. Незважаючи на очевидну доцільність установлення систем водовідведення, багато власників у процесі розробки проекту будинку не приділяють цьому належної уваги і намагаються зекономити. Суть проблеми – у самій культурі благоустрою. Змінити ситуацію намагаються виробники систем водовідведення, які доводять важливість систем водовідведення і постійно вдосконалюють свої технологічні рішення.

 
09.07.2015р.

Ремонтуємо дах з металочерепиці

Ремонт металочерепиці іноді необхідний через неправильне спорудження вузлів покрівлі або недотримання необхідних технологій монтажу. Для ремонту металочерепиці досить замінити пошкоджений лист металочерепиці, а якщо він був подряпаний, то пошкоджене місце достатньо зафарбувати відповідною за кольором фарбою.

 
09.07.2015р.

ЯК ЗМІЦНИТИ ФУНДАМЕНТ ДОВКОЛА БУДИНКУ

Зміцнення фундаменту – це капітальний ремонт будинку, який може передбачати зміну його конструкції. Передумовами для цього є насамперед виникнення тріщин або розламів у стінах, а також перепланування споруди з надбудовою. Якщо фундамент у незадовільному стані, то ухвалюють рішення – зруйнувати будинок повністю і будувати заново або ж рятувати фундамент

 
08.07.2015р.

Яким має бути фундамент у будинку

Плануючи спорудження будинку, дуже важливо відповідально і грамотно підійти до вибору типу фундаменту, тому що це один із найважливіших конструктивних елементів споруди. Помилка, закладена на початку будівництва, неправильно спроектований фундамент, економія будівельного матеріалу, зазвичай, ведуть до серйозних негативних наслідків при експлуатації будинку. Виникають такі проблеми, як перекоси фундаменту, перевитрата матеріалів, вертикальні й горизонтальні деформації, нерівномірне осідання, тріщини у несучих конструкціях. Від надійності фундаменту великою мірою залежать міцність і довговічність споруди.

 
08.07.2015р.

Збираємо та використовуємо дощову воду

Через зменшення світових запасів прісної води у багатьох країнах все частіше вдаються до використання дощової води з господарчою метою. Якісна природна питна вода нині стає все більшою рідкістю, тому заради економії багато хто замислюється над тим, чи варто нею змивати нечистоти, мити машину або поливати садову ділянку.

 
06.07.2015р.

Встановлення душової кабіни та піддону

Потреба в удосконаленні інтер'єру зростає щороку. Ванна кімната – не виняток, вона теж має відповідати новим тенденціям моди. Дедалі більше людей нині вважають за краще замість старих ванн встановлювати сучасні душові кабіни.

 
06.07.2015р.

Акваріум в інтер’єрі

Якщо ви захочете надати своєму інтер’єру трішки стильної ексклюзивності, подумайте про встановлення у помешканні акваріума. Адже це не лише екзотичний підводний міні-острів в оселі, але й ефективний засіб від безсоння та зняття стресів.

 
03.07.2015р.

Рівномірний розподіл тепла у помешканні

Опалювання — це штучне обігрівання приміщення з метою відшкодування тепловтрат і підтримки сприятливого рівня температури, який відповідає умовам теплового комфорту. При цьому важливо, в який спосіб та які системи опалювання розподілятимуть теплоенергію у помешканні. Багато хто все частіше замислюється над цим, оскільки нині економічне обігрівання помешкання стає все більш актуальним через постійне зростання цін на енергоносії.

 
03.07.2015р.

Облаштовуємо арку з гіпсокартону

Інтер'єр квартири складається практично з одних лише кутів. І якщо в офісі або установі строгість кутів доречна, то у квартирі хочеться якоїсь «м'якості». Є варіант, який суттєво виправить ситуацію: у прорізах стін можна заокруглити верхні кути, облаштувавши арку, і тим самим змінити стандартну прямокутну геометрію квартири.

 
02.07.2015р.

Недорогий проект – не означає гірший

Архітектура без надмірностей – так у наш час називають проекти недорогих бюджетних будинків. Незважаючи на невелику площу, вони економічні, зручні та практичні. Крім цього, саме в такому будинку найкраще помітні підвищення рівня життя, зміни, у використанні вільного часу, динаміка розвитку сім’ї.

 
02.07.2015р.

Подбайте про вентиляцію у помешканні

Ефективна система вентиляції має відповідати певним вимогам, тому недооцінка впливу повітрообміну на стан комфортного середовища в житлових приміщеннях призводить до негативних наслідків, і, в першу чергу, до погіршення самопочуття мешканців.

 
25.06.2015р.

Кухня-студія – мрія втілена у життя

Ще десять років тому архітектори і будівельники, споруджуючи житлові будинки, не замислювалися про те, які незручності доставляє кухня маленьких розмірів. Таке враження, що проектувальники зовсім не брали до уваги те, що кухня – це, насамперед, місце, де готують їжу. А для цього необхідно, щоб у приміщенні було все під рукою: посуд, обладнання, меблі, комунікації. Адже навіть з урахуванням вітальні у квартирі кухня все одно залишається одним із найулюбленіших місць для спілкування не тільки членів сім'ї, а й близьких друзів.

 
25.06.2015р.

Цвіль у ванній кімнаті

Ванна кімната, яка на перший погляд видається чистою, є місцем де найбільше мікроорганізмів у помешканні. Це пов’язано з постійною підвищеною вологістю і температурою, які є найсприятливішими умовами для розвитку мікробів та цвілі.

 
24.06.2015р.

Вологозахист будинку – комплексний підхід

Захист стін, цокольних горищних перекриттів від вологи є однією з основних вимог теплого житла. Крім того, всі конструкції будинку мають бути облаштовані таким чином, аби волога, яка в них з'явилася, могла якомога швидше випаруватися. При підвищеній вологості створюється відчуття теплового дискомфорту.

 
24.06.2015р.

Остерігайтеся помилок при утепленні фасаду

Нині багатошарові фасадні системи «мокрого» типу та вентильовані фасадні системи почали широко застосовувати у реконструкції старих і будівництві нових об'єктів. Завдяки високим теплотехнічним характеристикам, звукоізоляційним властивостям, надійності й довговічності фасадні системи стали основним способом утеплення та оздоблення зовнішніх стін.

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.