Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ванна

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
22.06.2016р.

Особливості облаштування сауни

Технології будівництва сауни у квартирі, заміському будинку або в окремій споруді на ділянці практично однакові. Процес спорудження включає в себе кілька етапів: облаштування підлоги, зведення каркаса з установленням дверей і, якщо передбачено, вікна, монтаж електропроводки, термоізоляцію та пароізоляцію стін і стелі, обшивання стін вагонкою, виготовлення та встановлення кам'янки, освітлювальних приладів і декоративної фурнітури.

 
22.06.2016р.

Споруджуємо колодязь правильно

Вода, набрана з колодязя, екологічно чиста, придатна для пиття і має свій неповторний смак. До того ж у разі вимкнення електроенергії воду з колодязя завжди можна набрати відром. Колодязь завдяки широкому діаметру шахти можна легко очистити від мулу, поміняти насос. Дехто віддає перевагу свердловині, але для неї такі ремонтні роботи неможливі

 
21.06.2016р.

Ми навчимо вас фарбувати правильно

Фарбування стін і стелі – найкращий та найшвидший спосіб оновити чи змінити інтер’єр. Якщо наважуєтеся на таке, то варто заздалегідь ознайомитися з особливостями та технікою малярської роботи. Фарбування не належить до технологічно складних процесів і спеціальної підготовки не потребує, тому з цією роботою може впоратися кожен бажаючий.

 
17.06.2016р.

Як боротися з надмірною вологістю

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

 
17.06.2016р.

Вирішення проблеми позеленіння покрівлі

Позеленіння захисного шару покрівлі та утворення моху відбувається внаслідок перезволоження певних її ділянок. Мох, грибок, тощо «процвітають» на дахах будинків у районах, які характеризуються великою кількістю опадів і високим рівнем вологості. Якщо високі дерева постійно кидають тінь на дах або частина покрівлі дивиться на північ, вона не отримує достатнього тепла і сонячного світла, для того, щоб роса та опади могли швидко випаровуватися. Отож головна причина позеленіння даху – вологість, яка створює сприятливе середовище для розвитку різноманітних мікроорганізмів.

 
17.06.2016р.

Уникайте помилок при спорудженні даху

Усі помилки при спорудженні даху можна розді¬лити на дві основні групи: помилки проектування; помилки будівництва. Оскільки будівельні помилки можна усунути на будівельному майданчику, то зосереджуватися на них детально немає сенсу.

 
17.06.2016р.

Реставруємо старі вікна

Роблячи у помешканні ремонт, часто включають до витрат заміну старих вікон новими, хоча при ретельному розгляді часто з’ясовується, що дерев'яні рами, які довго слугували, ще цілком придатні до експлуатації. Демонтувати старі конструкції та встановити нові простіше, ніж займатися відновленням, але набагато дорожче.

 
16.06.2016р.

Як доглядати за паркетом і паркетною дошкою

Регулярно доглядати за поверхнею паркету нескладно. Достатньо періодично прибирати пил і бруд, які накопичуються на поверхні, та здійснювати вологе прибирання. Періодичний догляд за дерев'яною підлогою дасть змогу зберегти властивості матеріалу на довгі роки. Для цього необхідно знати, як позбутися глибоких подряпин, щілин, плям та інших недоліків, які утворюються на поверхні під час експлуатації.

 
16.06.2016р.

Як правильно шпаклювати

Шпаклювання стін – процес досить трудомісткий. Від якісного виконання цих робіт залежить зовнішній вигляд помешкання. Нині на ринку широко представлені різні види сухих шпаклівок, виготовлені з використанням гіпсу або цементу. Слід пам'ятати, що сухі шпаклівки – це напівфабрикат, для використання їх необхідно приготувати – насипати в ємність, додавати воду і ретельно перемішувати до утворення однорідної маси за допомогою міксера.

 
09.06.2016р.

Чому котли краще за все купувати влітку? Переходимо на альтернативне...

З першого червня попит на твердопаливні котли в Україні збільшився практично на 10%. У липні ці показники швидше за все зростуть ще на 17-20% та до кінця серпня будуть триматися на одному рівні. Такі цифри свідчать про те, що в Україні розпочалася пора ремонтів, а отже, одним із найбільш затребуваних товарів стали твердопаливні котли. Чому так відбувається, коли краще за все купувати котел, де знайти кращий та як обрати потрібний – про це та багато іншого розповіли фахівці компанії «PALCHE», національного виробника твердопаливних котлів.

 
31.05.2016р.

Дерев'яні вікна і двері

Невід’ємною складовою затишного помешкання є якісні та доглянуті вікна і двері. Якщо першими ми користуємося доволі рідко, то другими – по кілька десятків разів на день. Та незважаючи на це, функції вікон і дверей у формуванні інтер’єру, екстер’єру і внутрішнього затишку однакові. Нині для виготовлення вікон і дверей застосовують різноманітні матеріали: деревину, метал, пластик та інші синтетичні матеріали. Зважаючи на низку факторів останнім часом обсяги використання синтетичних матеріалів у виробництві вікон і дверей стрімко зростають. Непоодинокими є випадки, коли дерев’яні вікна або двері викидають на смітник, а замість них встановлюють металопластикові. На жаль, споживач часто не розуміє, що у багатьох таких випадках, дерев’яний виріб потребує лише оновлення захисно-декоративного покриття і, можливо, «косметичного» ремонту.

 
20.05.2016р.

Трапеза під відкритим небом

З початком весняно-літнього періоду дедалі більше людей віддають перевагу відпочинкові під відкритим небом. Хтось обирає затишне місце на природі, інші – влаштовують справжню трапезу на дачі або подвір’ї заміського будинку.

 
19.05.2016р.

Плануєте купити котел на дровах? 4 речі, які ви обов’язково повинні...

Опалювальний сезон в Україні лише нещодавно завершився, а вітчизняні господарі уже почали думати про те, як обігріти оселю наступної зими. Через різке подорожчання газу більшість українців ще минулого року зважили всі «За» та «Проти» і перейшли на альтернативні види палива, які не лише гроші економлять, але й будинок краще зігрівають. За прогнозами фахівців, цього року майже 40% мешканців нашої держави планують замінити свій котел на твердопаливний. Тож, як це краще зробити, на що в першу чергу звернути увагу, та на яку ціну варто орієнтуватися - про це та багато іншого розкажуть фахівці компанії «PALCHE», національного виробника твердопаливних котлів.

 
17.05.2016р.

Як правильно облаштувати арку з гіпсокартону

Арка – один із найдавніших архітектурних елементів. З давніх часів арку використовували як несучу конструкцію при будівництві храмів, палаців, зведенні мостів, облаштуванні віконних і дверних отворів. У ті часи основним матеріалом, з якого зводили арки, були камінь і цегла. Їхня несуча здатність дуже висока, але вони громіздкі та важкі. Нині сучасний ринок пропонує такі матеріали, які дають можливість виготовляти легкі фігурні конструкції, включаючи й арки. Такі арки дуже швидко набули популярності і багато дизайнерів почали використовувати їх для оформлення приміщень, але вже не як несучі конструкції.

 
12.05.2016р.

Утепление и звукоизоляция от компании Люкс Окна

Как известно, самая большая потеря тепла в домах и квартирах происходит через стены и окна. Если окно, и стекло и рама, некачественное, то помещении будет холодно даже при качественном отоплении. Кроме того, качественные металлопластиковые окна обеспечивают высокий уровень звукоизоляции. Особенно этот эффект оценят жители домов, находящихся вблизи дорог общего пользования. Придя вечером домой, вы сможете качественно отдохнуть, так как уличный шум больше не будет вас беспокоить. И это далеко не все причины для замены старых окон на новые.

 
10.05.2016р.

«Тепла» ініціатива держави, або Чому в Україні газові котли масово...

Все, що робить життя українців складнішим та дорожчим, змушує їх вчитися заощаджувати. На жаль, такого влучного вислову серед українських прислів'їв немає, але в реальному житті воно має шанс на існування. Стрімке зростання цін на блакитне паливо нарешті зробило чудо – громадяни масово почали відмовлятися від газу та переходити на альтернативні види палива.

 
06.05.2016р.

Унікальний еко-острівок біля Львова

Львів – місто локації відразу декількох екологічних лих: Грибовицьке сміттєзвалище, очисні споруди, стара каналізація у центрі, відсутність сміттєпереробного заводу, наявність величезної кількості не еко-транспорту – і це ще не все. Право на чисте повітря і гарний запах місто виборює вже не перший рік, втім світла в кінці тунелю майже не видно. Та насправді краплини чистої води у цьому океані таки є і одна із таких еко-надій Львова – це завод із переробки ртутних ламп, що розташований у селі Мурованому біля міста.

 
28.04.2016р.

Навчальний курс Партнерської програми з розвитку та поширення...

Метою Партнерської Програми є поширення в Україні та за її межами пропонованих ПП «Топ-Бетон» технологій, реалізацію витратних матеріалів та спецінструменту. Для цього тим, хто хоче набути певного досвіду, навчитися чи удосконалити свої знання та вміння ми пропонуємо Навчальний курс за трьома напрямками діяльності

 
26.04.2016р.

Ми знаємо нову дату виставки Warsaw Build 2016

Організатори Міжнародної виставки «Будівництво та інтер'єр» оголосили нову дату її проведення у цьому році. Warsaw Build 2016 проходитиме з 16 по 18 листопада 2016 року у столиці Польщі – Варшаві з 16 по 18 листопада 2016 року.

 
15.04.2016р.

Гвинтовий фундамент у сучасному будівництві

Сьогодні гвинтові палі є чудовою альтернативою традиційному бетонному фундаменту та можуть успішно конкурувати з ним щодо якості, економічної та екологічної вигоди. а технологія набуває все більшої популярності у сучасному будівництві. Про використання фундаментних паль у сучасному будівництві нам розповів Святослав ГАВРИШКЕВИЧ, представник компанії "Унікальні технології

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.