Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ванна

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
19.07.2016р.

Як правильно збирати та використовувати дощову воду

Якісна природна питна вода нині стає рідкістю, тому задля економії багато хто замислюється над тим, чи варто нею змивати нечистоти, мити машину або зрошувати садову ділянку. Водопровідна вода, яка відповідає споживчим нормам, украй необхідна лише для приготування їжі, миття посуду та особистої гігієни. Для будь-яких інших потреб припустиме використання дощової води.

 
12.07.2016р.

Як збудувати фахверковий будинок

Фахверк (Fachwerk — каркасна конструкція) — тип будівельної конструкції, у якій несучою основою слугує просторова секція з похилих (під різними кутами) балок, які зазвичай видно із зовнішнього боку будинку, які й надають будівлі характерного вигляду. А от простір між балками заповнюють глинобитними матеріалами, цеглою або деревом. Фахверк з’явився ще у XV столітті в Німеччині, і став дуже поширеним у Європі, зокрема, на півночі (від Британії до Польщі).

 
12.07.2016р.

Як позбутися тріщин на стелі

Протягом тривалого часу на стелі можуть з’явитися тріщини. Найчастіше це спостерігається на місці стику стельових плит. Від таких тріщин не так складно позбутися. І це можна зробити власноруч, своїми руками, без професіоналів. Розглянемо основні способи ремонту стелі, які допоможуть позбутися тріщи

 
07.07.2016р.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНЕ УТЕПЛЕННЯ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

Утеплення фасадів у багатоквартирному будинку, де багато мешканців, принесе замовнику цієї послуги енергоекономію, але водночас може нашкодити сусідам. Найпоширеніший метод енергозбереження – поміняти старі вікна й двері на енергозберігаючі та утеплити фасад. Частіше за все власник квартири утеплює свої квадратні метри, однак така «клаптикова модернізація» має технологічні недоліки.

 
07.07.2016р.

Як навчитися економити на опаленні та не замерзнути взимку?

Справжній український господар до зими починає готуватися ще влітку. Враховуючи сьогоднішню ситуацію у державі, коли ціни на комунальні послуги знову поповзли вверх, а плата за тепло з початком опалювального сезону просто вимете останні копійки з гаманців, цього року підготовку варто проводити як ніколи ретельно. Що робити, аби зберегти не лише сімейний бюджет, але й тепло в оселі, які невеличкі хитрощі варто застосувати та чи допоможе у економії коштів на опалення державна програма «Тепла оселя»?

 
01.07.2016р.

Що слід знати при виборі дерев’яних дверей

Дерево донині залишається одним із найпопулярніших матеріалів при виготовленні дверей. Це екологічно чистий продукт, який дарує нам сама природа. Деревина високої якості, правильно розпиляна, висушена і склеєна, – це гарантія того, що двері збережуть свої початкові властивості протягом десятиліть експлуатації без зміни форми, розмірів і не створять проблем при їх використанні.

 
01.07.2016р.

Особливості облаштування поверхневого водовідведення

Облаштування поверхневого водовідведення від будинку – один із необхідних елементів благоустрою. Без нього швидко руйнуватиметься будинок, калюжі і бруд будуть постійно на подвір’ї та ділянці, можливе також підтоплення підвалів й гаражів.

 
01.07.2016р.

Підсходовий простір: кілька ідей облаштування

Доцільність використання підсходового простору розуміє не кожен. Якщо за кордоном архітектор проектує будинок одразу із підсходовим простором, то в Україні власник згадує про нього лише у процесі експлуатації будинку. А підсходовий простір – це не лише дизайнерський прийом, але збільшення житлової площі та додаткові приміщення.

 
01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

 
01.07.2016р.

Виготовлення дитячих дерев'яних гойдалок

За вікном літо, й діти чимдуж рвуться до розваг, які їм забезпечує ця тепла пора року. Одна із улюблених літніх розваг – гойдалка.

 
29.06.2016р.

Від посадки до вирубки. Як садити та рубати ліс?

Все починається з посадки невеличких саджанців, а закінчується вирубкою лісу. Проте, аби перша і друга процедури пройшли успішно, робити їх варто за усіма правилами та за допомогою надійної техніки. Як саме безпомилково потрібно садити дерева, в яку пору року та день тижня варто розпочинати роботи, коли слід вирубувати ліс та якою технікою це краще робити? Про це та багато іншого розповіли фахівці компанії «Palche», національного виробника твердопаливних котлів деревообробних агрегатів, запчастин до імпортної сільськогосподарської техніки та механізмів для сільського, лісозаготівельного, комунального господарства.

 
22.06.2016р.

Особливості облаштування сауни

Технології будівництва сауни у квартирі, заміському будинку або в окремій споруді на ділянці практично однакові. Процес спорудження включає в себе кілька етапів: облаштування підлоги, зведення каркаса з установленням дверей і, якщо передбачено, вікна, монтаж електропроводки, термоізоляцію та пароізоляцію стін і стелі, обшивання стін вагонкою, виготовлення та встановлення кам'янки, освітлювальних приладів і декоративної фурнітури.

 
22.06.2016р.

Споруджуємо колодязь правильно

Вода, набрана з колодязя, екологічно чиста, придатна для пиття і має свій неповторний смак. До того ж у разі вимкнення електроенергії воду з колодязя завжди можна набрати відром. Колодязь завдяки широкому діаметру шахти можна легко очистити від мулу, поміняти насос. Дехто віддає перевагу свердловині, але для неї такі ремонтні роботи неможливі

 
21.06.2016р.

Ми навчимо вас фарбувати правильно

Фарбування стін і стелі – найкращий та найшвидший спосіб оновити чи змінити інтер’єр. Якщо наважуєтеся на таке, то варто заздалегідь ознайомитися з особливостями та технікою малярської роботи. Фарбування не належить до технологічно складних процесів і спеціальної підготовки не потребує, тому з цією роботою може впоратися кожен бажаючий.

 
17.06.2016р.

Як боротися з надмірною вологістю

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

 
17.06.2016р.

Вирішення проблеми позеленіння покрівлі

Позеленіння захисного шару покрівлі та утворення моху відбувається внаслідок перезволоження певних її ділянок. Мох, грибок, тощо «процвітають» на дахах будинків у районах, які характеризуються великою кількістю опадів і високим рівнем вологості. Якщо високі дерева постійно кидають тінь на дах або частина покрівлі дивиться на північ, вона не отримує достатнього тепла і сонячного світла, для того, щоб роса та опади могли швидко випаровуватися. Отож головна причина позеленіння даху – вологість, яка створює сприятливе середовище для розвитку різноманітних мікроорганізмів.

 
17.06.2016р.

Уникайте помилок при спорудженні даху

Усі помилки при спорудженні даху можна розді¬лити на дві основні групи: помилки проектування; помилки будівництва. Оскільки будівельні помилки можна усунути на будівельному майданчику, то зосереджуватися на них детально немає сенсу.

 
17.06.2016р.

Реставруємо старі вікна

Роблячи у помешканні ремонт, часто включають до витрат заміну старих вікон новими, хоча при ретельному розгляді часто з’ясовується, що дерев'яні рами, які довго слугували, ще цілком придатні до експлуатації. Демонтувати старі конструкції та встановити нові простіше, ніж займатися відновленням, але набагато дорожче.

 
16.06.2016р.

Як доглядати за паркетом і паркетною дошкою

Регулярно доглядати за поверхнею паркету нескладно. Достатньо періодично прибирати пил і бруд, які накопичуються на поверхні, та здійснювати вологе прибирання. Періодичний догляд за дерев'яною підлогою дасть змогу зберегти властивості матеріалу на довгі роки. Для цього необхідно знати, як позбутися глибоких подряпин, щілин, плям та інших недоліків, які утворюються на поверхні під час експлуатації.

 
16.06.2016р.

Як правильно шпаклювати

Шпаклювання стін – процес досить трудомісткий. Від якісного виконання цих робіт залежить зовнішній вигляд помешкання. Нині на ринку широко представлені різні види сухих шпаклівок, виготовлені з використанням гіпсу або цементу. Слід пам'ятати, що сухі шпаклівки – це напівфабрикат, для використання їх необхідно приготувати – насипати в ємність, додавати воду і ретельно перемішувати до утворення однорідної маси за допомогою міксера.

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.