Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ізоляція теплова

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
14.01.2016р.

Домик, дом, коттедж или вилла?

Многие люди предпочитают жить в частном доме, а не в квартире многоэтажки, пусть даже просторной, пусть даже элитного класса. И это не удивительно, ведь жизнь в собственном доме куда приятнее, чем с соседями с каждой стороны. Возможность иметь участок земли возле собственного жилья, где смогут играть дети или же можно будет проводить пикники и большие семейные праздники, неоценима. Если кто-то с этим утверждением не согласен - этот человек, наверное, прожил всю жизнь в квартире и просто не понимает о чем идет речь. Но все, кто однажды оценил преимущества частного дома, уже не захотят вернуться в многоэтажку.

 
05.01.2016р.

Необхідність захисту будівельних конструкцій від вологи

Захист стін, цокольних та горищних перекриттів від вологи є однією з основних вимог теплого та енергоефективного житла. Окрім того,увсі конструкції будинку мають бути облаштовані таким чином, аби волога, яка в них з'явилася, могла якомога швидше випаруватися. При підвищеній вологості виникає відчуття теплового дискомфорту.

 
05.01.2016р.

Утеплення – важливий крок до енергозбереження Типові помилки при...

Нині багатошарові фасадні системи «мокрого» типу та вентильовані фасадні системи широко застосовують у реконструкції старих і будівництві нових об'єктів. Завдяки високим теплотехнічним характеристикам, звукоізоляційним властивостям, надійності й довговічності фасадні системи стали основним способом утеплення та оздоблення зовнішніх стін.

 
05.01.2016р.

Яку стелю обрати?

Сучасна будівельна галузь пропонує безліч матеріалів та способів оздоблення стелі. Сьогодні, як і колись, не втрачає популярності фарбування, однак все частіше замовники для обшивання стелі використовують гіпсокартон, натяжну та підвісну стелі.

 
28.12.2015р.

Ізоляційні матеріали на вибір: думки незалежного експерта

Зовнішнії огороджувальні конструкції (стіни, дах, перекриття, фундамент) не лише забезпечують міцність будинку, але й зменшують його тепловтрати. І дуже важливо, щоб у цих конструкціях не накопичувалась волога. Ефективність ізоляції залежить від того, як і де її встановлено і чи не порушено технологію монтажу

 
09.12.2015р.

Тепловитрати і нормативи

У холодну пору року, в першу чергу, опалюються кімнати, в яких живуть і працюють люди. Що холодніша погода, то більше доводиться обігрівати помешкання, тому що при зниженні температури повітря збільшуються тепловитрати через стіни, вікна й зовнішні огороджувальні конструкції. Тепловтрати через окремі зовнішні конструкції будинку дуже розрізнені та здебільшого залежать від теплоізоляційних якостей окремих конструкцій, а також їх розмірів.

 
20.11.2015р.

Будуємо з Вістовицької цегли

Будівництво – досить дорогий процес, тому не дивно, що забудовник прискіпливий у пошуках надійного та якісного матеріалу.. Та щоб не потрапити у ситуацію, коли «скупий платить двічі», варто знати, що саме можна втратити, зекономивши на важливому..

 
02.11.2015р.

ЯК РОЗРАХУВАТИ НАВАНТАЖЕННЯ НА ФУНДАМЕНТ?

Розрахунок навантаження на фундамент для будинку проводять на етапі проектування споруди. Мета цих розрахунків полягає у визначенні впливу навантажень на фундамент. Необхідно пам’ятати, що сумарне навантаження складається з постійних і тимчасових навантажень.

 
16.10.2015р.

Зменшення тепловтрат котеджів, утеплених природними матеріалами

Під час опалювального сезону бажано максимально використати надходження сонячної енергії. Відомо, що грубі настінні верстви з природних матеріалів – суміші костриці льону чи коноплі з вапном – добре накопичують і зберігають тепло. Таке накопичене тепло згодом слугує самостійним чинником ,здатним повністю чи частково затримати теплові потоки, які прямують зсередини будинку назовні. Тобто наявність чотирьох стін, утеплених природними матеріалами, три з яких нагріваються сонцем, є у зимову пору запорукою зменшення тепловтрат будинку

 
15.10.2015р.

Як зробити вигідним енергонезалежне будівництво, або Як побудувати...

На сьогодні ці два питання є надзвичайно актуальними і хвилюють кожного власника помешкання. І якщо виходити з практики експлуатації будинків, таких факторів мінімум три. Звичайно, якщо ми маємо на увазі не просто виживання, а комфортне й зручне проживання. І якщо ми хоча б один з цих факторів не застосуємо, тоді ми або взагалі не отримаємо результату, або він буде дуже відрізнятися від поставленої мети.

 
20.08.2015р.

«Пасивний будинок» – інноваційна технологія в енергоефективному...

Альтернативні джерела енергії разом з новою технологією «пасивного будинку» дають величезні можливості у сфері енергозбереження. Концепція «пасивного будинку» представляє собою комплексний підхід до економічного, екологічно чистого та енергозберігаючого будівництва об’єктів різного призначення (від приватних котеджів до громадських будівель).

 
19.07.2015р.

Системи герметизації для майстрів і компаній-переробників

Повітро- та вітронепроникність мають вирішальне значення для забезпечення ефективної теплоізоляції. Через місця нещільності — так звані місця витоку — у зовнішніх конструкціях будівлі тепле повітря із приміщення неконтрольовано виходить назовні та заміщується холодним зовнішнім повітрям. Ці холодні маси необхідно знову нагрівати за допомогою опалювальної системи.

 
13.07.2015р.

Облицювання керамічною плиткою

Облицювання плиткою – чудовий спосіб забезпечити надійність і водонепроникність підлоги та стін. Плитку використовують віддавна і вона не втратила своїх позицій навіть після появи сучасних матеріалів завдяки багатьом перевагам

 
09.07.2015р.

ЯК ЗМІЦНИТИ ФУНДАМЕНТ ДОВКОЛА БУДИНКУ

Зміцнення фундаменту – це капітальний ремонт будинку, який може передбачати зміну його конструкції. Передумовами для цього є насамперед виникнення тріщин або розламів у стінах, а також перепланування споруди з надбудовою. Якщо фундамент у незадовільному стані, то ухвалюють рішення – зруйнувати будинок повністю і будувати заново або ж рятувати фундамент

 
03.07.2015р.

Рівномірний розподіл тепла у помешканні

Опалювання — це штучне обігрівання приміщення з метою відшкодування тепловтрат і підтримки сприятливого рівня температури, який відповідає умовам теплового комфорту. При цьому важливо, в який спосіб та які системи опалювання розподілятимуть теплоенергію у помешканні. Багато хто все частіше замислюється над цим, оскільки нині економічне обігрівання помешкання стає все більш актуальним через постійне зростання цін на енергоносії.

 
03.07.2015р.

Облаштовуємо арку з гіпсокартону

Інтер'єр квартири складається практично з одних лише кутів. І якщо в офісі або установі строгість кутів доречна, то у квартирі хочеться якоїсь «м'якості». Є варіант, який суттєво виправить ситуацію: у прорізах стін можна заокруглити верхні кути, облаштувавши арку, і тим самим змінити стандартну прямокутну геометрію квартири.

 
25.06.2015р.

Цвіль у ванній кімнаті

Ванна кімната, яка на перший погляд видається чистою, є місцем де найбільше мікроорганізмів у помешканні. Це пов’язано з постійною підвищеною вологістю і температурою, які є найсприятливішими умовами для розвитку мікробів та цвілі.

 
24.06.2015р.

Вологозахист будинку – комплексний підхід

Захист стін, цокольних горищних перекриттів від вологи є однією з основних вимог теплого житла. Крім того, всі конструкції будинку мають бути облаштовані таким чином, аби волога, яка в них з'явилася, могла якомога швидше випаруватися. При підвищеній вологості створюється відчуття теплового дискомфорту.

 
24.06.2015р.

Остерігайтеся помилок при утепленні фасаду

Нині багатошарові фасадні системи «мокрого» типу та вентильовані фасадні системи почали широко застосовувати у реконструкції старих і будівництві нових об'єктів. Завдяки високим теплотехнічним характеристикам, звукоізоляційним властивостям, надійності й довговічності фасадні системи стали основним способом утеплення та оздоблення зовнішніх стін.

 
22.06.2015р.

Будуємо легко Труднощі, які спіткають вас під час спорудження...

Аби побудувати власний будинок, потрібні не місяць і не два. Процес будівництва може розтягнутися до року і більше – залежно від масштабів споруди та організації праці. Не менш важливими є фактори фаховості проектантів та будівельників, як, зрештою, і ваші фінансові можливості. Певна річ, немає будівництва без проблем. Але цих труднощів можна уникнути, якщо підійти до справи підготованими. «Будексперт» спробує вам у цьому допомогти.

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.