Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



Пошук
Пошук
27.10.2011р.

Камін – неперевершена класика

У кожного слово «камін» викликає лише позитивні асоціації, пов'язані з теплом, затишком, домашнім комфортом, романтикою. Камін (із латинської – «вогнище») за конструкцією є спрощеним підвидом усім відомої печі, яку використовували для приготування їжі, обігрівання й навіть відпочинку. При виборі каміна варто знати багато важливих факторів, від яких залежить його правильна робота, довговічність і термін експлуатації, а саме: конструкцію каміна, види і стилі камінів, а також матеріали, які використовують для їх виготовлення.

 
24.10.2011р.

Деревина, що не горить

Деревина – практичний, універсальний будівельний матеріал, який використовували завжди. Проте він піддається впливу навколишнього середовища та інших факторів, які відіграють важливу роль в експлуатації. Саме тому виникає потреба в захисті конструкцій та виробів із деревини, який ґрунтується на застосуванні спеціальних хімічних засобів.

 
19.10.2011р.

Як заощадити на ремонті квартири

Хто буде робити ремонт у вашій квартирі, двох думок бути не може: спеціалісти, спеціалісти і ще раз фахівці! Звичайно, деякі дрібниці на кшталт клеєння шпалер і заміни плінтусів можна осилити і самим, при наявності умілих і більш-менш досвідчених рук. А от улаштування нових електричних точок (іншими словами, розеток), укладання кахлю і вже тим більше вирівнювання стін доведеться довірити майстрам.

 
18.10.2011р.

Будуємо взимку за технологією Термодом

Термодом — це система будівництва з монолітного бетону з використанням незнімної опалубки, виконаної у вигляді формованої деталі зі спіненого полістиролу. Згідно технології, стіни будинку зводяться з легких і порожнистих пінополістирольних блоків, в які заливається бетон. Такі блоки називаються термоблоками і є, по суті, незнімною опалубкою. Заповнені бетоном термоблоки утворюють монолітну стіну товщиною 150 мм, утеплену з двох сторін 50 мм пінополістирольною плитою.

 
17.10.2011р.

Надмірна вологість та боротьба з нею

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

 
13.10.2011р.

Терморегулятори: комфортна температура у приміщенні

Головне завдання будь-якої системи опалення – забезпечити в опалюваному приміщенні комфортну температуру повітря. Ця температура може бути різною залежно від призначення приміщення, але однією з обов'язкових умов є її незмінність протягом дня.

 
11.10.2011р.

Плінтусні обігрівачі

Плінтусні обігрівачі – це система опалення, при якій комфортна для людини температура (~20°С) досягається за рахунок особливої конструкції системи і її розміщення. «Теплий плінтус» встановлюють по периметру приміщення. Теплові промені, які виходять із системи, швидко нагрівають приміщення і підтримують постійну температуру по всьому його об'єму.

 
06.10.2011р.

Підвіконня ззовні будинку

Зовнішнє підвіконня захищає частини фасаду будинку від руйнування, відводячи дощову воду. Проте, на жаль, навіть підвіконня найвищої якості не виконає своїх функцій, якщо змонтувати його неправильно.

 
03.10.2011р.

Догляд та оновлення дерев’яної підлоги з різним покриттям

Періодичний догляд за дерев'яною підлогою дасть змогу зберегти властивості матеріалу на довгі роки. Для цього потрібно знати, як позбутися глибоких подряпин, щілин, плям та інших недоліків дерев’яної підлоги. Для захисту і зміцнення дерев'яної підлоги найчастіше використовують лаки, оливи та просочувальні розчини. Для оновлення – її шліфують, ґрунтують та покривають новим шаром захисного покриття.

 
29.09.2011р.

Увага! Пил у домі

Як відомо, пил безперервно утворюється внаслідок старіння та руйнування предметів домашнього інтер'єру, нещільність конструкцій будинку, розташування помешкання поблизу промислових і транспортних об’єктів тощо. У процесі життєдіяльності ми щодня вдихаємо приблизно 12–15 тисяч літрів повітря, а з ним — 5 мільярдів дрібних часток пилу. Піднявшись у повітря, алергени пилу довго не осідають, а при вдиханні потрапляють в організм людини. Саме через це постійно зростає кількість людей із алергією на побутовий пил.

 

 




 
 

Останні новини
Останні новини
Тепла підлога - то вчорашній день
19.12.2024р.

Як норвежці опалюють будинки та ходять вдома...

В Ірпені почали будувати перше в країні житло за 3D-технологією
05.12.2024р.

В Ірпені Київської області почали зводити перший у...

Україна торік експортувала понад 1 мільйон тонн цементу
31.05.2024р.

За 2023 рік з України було експортовано понад 1,2 млн...

Скільки коштує квадратний метр відбудови
31.05.2024р.

Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв...

Новини від RedTram
Новини від RedTram
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.