Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ізоляція теплова

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
03.03.2017р.

НОВІ КОНСТРУКЦІЇ НА РИНКУ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЇ: НЕДЕШЕВО, АЛЕ ЯКІСНО І...

Сьогодні перед фахівцями будівельної галузі досить гостро постає питання зниження енерговитрат, оптимізації простору, розвитку екологічного будівництва. Для цього необхідно застосовувати нові матеріали і технології, знаходити нові конструктивні рішення. Все більше компаній йдуть від традиційних рішень та прагнуть запропонувати нові, креативні рішення. До таких компаній нині відносять Best Conctruction, яка є інноватоом на будівельному ринку.

 
14.02.2017р.

Рожевий колір в інтер'єрі – дизайн, сповнений кохання

Свято закоханих набуває неабиякої популярності в Україні. Проте хочеться, щоб і наші помешкання були сповненні кохання і любові впродовж усього року. Щоб створити унікальну ауру для романтики, варто додати в інтер'єр трішки рожевого кольору.

 
06.02.2017р.

Як виготовити цеглу власноруч

Для самостійного виготовлення цегли потрібно лише заготовити глину. Найпростіший спосіб – добувати самостійно, щоб не везти з кар’єру. Якщо, наприклад, на території садиби є глинисте урвище, яке згодом потрібно буде вирівняти, то воно може стати глинищем із великим запасом сировини. Також, коли ж на ділянці викопують глибоку криницю, сировини також буде вдосталь.

 
19.01.2017р.

Вирішуємо проблеми сирого підвалу

Вода в підвалі завдає чималої шкоди будівлі – підмиває фундамент, при випаровуванні проникає у розташовані вище приміщення і порушує їхній мікроклімат. У підвал можуть проникати ґрунтові води, дощова вода і вода, що утворилася в результаті танення снігу, волога з водопровідних та каналізаційних труб, які протікають. Стаття зацікавить тих, хто щороку веде боротьбу з водою в підвалах чи цокольних поверхах заміських будинків.

 
14.12.2016р.

Термомодернізація квартири у Львові на вулиці Канівській

В середині минулого 2015 року була здійснена термомодернізація двокімнатної квартири, яка розміщена на першому поверсі невеликого двоповерхового особняка. У процесі термомодернізації були утеплені підлога, зовнішні стіни, замінені вікна на енергоощадні пластикові

 
02.12.2016р.

Гіпсокартон вирівняє ваші стіни

Використовуючи гіпсокартон для вирівнювання стін. можна заощадити час та матеріали, які би знадобилися при традиційному шпаклюванні стін.

 
02.11.2016р.

ЯК ЗНЯТИ СТАРУ ШПАКЛІВКУ

Ремонтні роботи – водночас приємне й клопітке заняття. З одного боку, це відчуття оновлення квартири й душевний підйом. А з іншого – гори сміття і купа «брудної» роботи. Найважчим для будь-якого косметичного ремонту є підготовчий етап, коли доводиться позбавлятися від старої фарби і шпаклівки під нею.

 
02.11.2016р.

Штукатурення стін власноруч

Незважаючи на прогресивні технології у ремонті квартир, штукатурка була і є основним та незамінним способом обробки поверхонь. Сама по собі штукатурка, це — нанесення штукатурних сумішей на непідготовлені поверхні. На сьогодні виділяють два способи нанесення штукатурки: ручний і механізований.

 
13.10.2016р.

Гідроізоляція фундаменту

Волога у ґрунті є завжди: це і ґрунтові води, і фільтраційна вода, і вологість самого ґрунту. Усе це впливає на фундамент, який потребує захисту. І зробити це можна двома способами: облаштувавши дренаж або гідроізоляцію фундаменту. Дренажна система відводить воду від будівлі, а гідроізоляція не дає змоги волозі проникати у фундамент. При високому рівні ґрунтових вод і низькому коефіцієнті фільтрації ґрунтів можна застосовувати і комбінований метод.

 
05.10.2016р.

Необхідність та доцільність гідроізоляції

Захист стін, цокольних та горищних перекриттів від вологи є однією із основних вимог теплого,комфортного та енергоефективного житла. Окрім того, усі конструкції будинку мають бути облаштовані таким чином, аби волога, яка в них з'явилася, могла якомога швидше випаруватися, адже при підвищеній вологості виникає відчуття теплового дискомфорту.

 
05.10.2016р.

Остерігайтеся помилок при утепленні фасаду

Що потрібно знати про утеплення фасаду будинку до того, як розпочати роботи? Все геніальне просте. Наприклад, термос, який зберігає температуру залитої в нього рідини, незважаючи на температуру навколишнього середовища. Вся річ – в ідеальній теплоізоляції, якою огорнута його колба. Те ж саме стосується утеплення житлового будинку, завдяки якому споруда стає подібною на термос. Вигода від цього очевидна: підтримання комфортної температури у приміщенні, скорочення витрат на опалення, зниження тепловтрат, продовження терміну експлуатації будинку загалом. Однак, щоб досягти ефекту термоса, потрібно грамотно виконати роботу з утеплення будинку, уникаючи цілої низки помилок. .

 
04.10.2016р.

ПАТ «Івано-Франківськцемент»: ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕМЕНТ ДЛЯ...

ПАТ «Івано-Франківськцемент» – найсучасніше високотехнологічне підприємство, укомплектоване найновішим обладнанням провідних світових виробників, яке у виробництві цементу використовує енергозберігаючу, високопродуктивну та екологічно безпечну технологію – «сухий спосіб». У асортименті підприємства – 14 видів цементу, які без обмежень можуть використовуватись для всіх видів будівельних робіт.

 
02.09.2016р.

Накопичення тепла у будинку

Сучасний енергоощадний будинок не тільки витрачає менше тепла, але і, якщо є відповідне обладнання, забезпечує надходження енергій сонця, води, повітря, ґрунту. Для засвоєння цих енергій огороджувальними конструкціями будинку доцільно використовувати недорогі матеріали, що вирізняються високою теплоємністю і масою (ізоляційні дереволокнисті плити, мелений газетний папір (ековату), композитні матеріали на основі глини, піску, соломи, очерету, коноплі тощо).

 
05.08.2016р.

Будинок з дерева – мрія кожного

Світові експерти зазначають, що cьогодні все більшої популярності набувають будинки із деревини. За статистикою, у США щорічно 500 000 родин купують дерев’яні будинки. Для порівняння, у Скандинавських країнах 90% будинків – дерев’яні найрізноманітніших конструкцій, адже деревина як природний матеріал створює найкомфортніші умови для проживання.

 
05.08.2016р.

Архітектура та енергоощадність

Завданням архітектури є втілення сучасних технічних рішень у гармонійних формах. Так у всі часи працювали видатні архітектори. Невідомо, чи збереглася ця тенденція нині за кордоном, але колись за австрійських часів львівські архітектори здійснювали нагляд над будівництвом спроектованих ними об’єктів. Тобто архітектор залишався генеральним підрядником будівництва аж до його завершення. Лише він ніс персональну відповідальність за інженерні, естетичні рішення і врешті-решт навіть за якість матеріалів та виконання робіт.

 
05.08.2016р.

Щодо питання термомодернізації будівель

У 2006 р. були прийняті норми нового покоління – ДБН В.2.6-31:2006, де були не тільки підвищені вимоги до опору теплопередачі огороджувальних конструкцій, а і введений принцип проектування будинків за показниками енергоефективності. Питання ефективного використання енергоресурсів і економії енергії в сучасних умовах є проблемою національної безпеки, найважливішим стратегічним завданням для країни. За результатами розрахунків при повній реконструкції тільки багатоповерхових житлових будинків масової забудови 1960-1995 р.р. загальна економія енергоресурсів може скласти ~ 60 млн. МВт∙год.

 
29.07.2016р.

Як і чим утеплити стіни зсередини

Питання, чим утеплити стіни зсередини, хвилює багатьох жителів висотних будівель. Все-таки сучасна технологія утеплення стін пінопластом зовні, так ще з використанням промислового альпінізму, коштує дорого. З іншого боку, внутрішні роботи крадуть і без того дорогоцінні квадратні метри. Так що тут, як кажуть, палиця з двома кінцями, і вибирати, яким способом скористатися, доведеться вам. Ми ж зі свого боку в даному майстер-класі від сайту ict-congress.com.ua розповімо про технології утеплення стін зсередини своїми руками і проілюструємо її покроковими фотографіями, щоб ви змогли вибрати саме той спосіб, який вас більше влаштовує. Вирішувати доведеться тільки вам - заощадити гроші або квадратні метри.

 
12.07.2016р.

Як збудувати фахверковий будинок

Фахверк (Fachwerk — каркасна конструкція) — тип будівельної конструкції, у якій несучою основою слугує просторова секція з похилих (під різними кутами) балок, які зазвичай видно із зовнішнього боку будинку, які й надають будівлі характерного вигляду. А от простір між балками заповнюють глинобитними матеріалами, цеглою або деревом. Фахверк з’явився ще у XV столітті в Німеччині, і став дуже поширеним у Європі, зокрема, на півночі (від Британії до Польщі).

 
01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

 
21.06.2016р.

Ми навчимо вас фарбувати правильно

Фарбування стін і стелі – найкращий та найшвидший спосіб оновити чи змінити інтер’єр. Якщо наважуєтеся на таке, то варто заздалегідь ознайомитися з особливостями та технікою малярської роботи. Фарбування не належить до технологічно складних процесів і спеціальної підготовки не потребує, тому з цією роботою може впоратися кожен бажаючий.

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.