Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ізоляція теплова

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
17.06.2016р.

Як боротися з надмірною вологістю

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

 
16.06.2016р.

Як правильно шпаклювати

Шпаклювання стін – процес досить трудомісткий. Від якісного виконання цих робіт залежить зовнішній вигляд помешкання. Нині на ринку широко представлені різні види сухих шпаклівок, виготовлені з використанням гіпсу або цементу. Слід пам'ятати, що сухі шпаклівки – це напівфабрикат, для використання їх необхідно приготувати – насипати в ємність, додавати воду і ретельно перемішувати до утворення однорідної маси за допомогою міксера.

 
17.05.2016р.

Як правильно облаштувати арку з гіпсокартону

Арка – один із найдавніших архітектурних елементів. З давніх часів арку використовували як несучу конструкцію при будівництві храмів, палаців, зведенні мостів, облаштуванні віконних і дверних отворів. У ті часи основним матеріалом, з якого зводили арки, були камінь і цегла. Їхня несуча здатність дуже висока, але вони громіздкі та важкі. Нині сучасний ринок пропонує такі матеріали, які дають можливість виготовляти легкі фігурні конструкції, включаючи й арки. Такі арки дуже швидко набули популярності і багато дизайнерів почали використовувати їх для оформлення приміщень, але вже не як несучі конструкції.

 
15.04.2016р.

Гвинтовий фундамент у сучасному будівництві

Сьогодні гвинтові палі є чудовою альтернативою традиційному бетонному фундаменту та можуть успішно конкурувати з ним щодо якості, економічної та екологічної вигоди. а технологія набуває все більшої популярності у сучасному будівництві. Про використання фундаментних паль у сучасному будівництві нам розповів Святослав ГАВРИШКЕВИЧ, представник компанії "Унікальні технології

 
15.04.2016р.

Компанія CRH в Україні випустила цемент під єдиним брендом

Міжнародна компанія CRH (Cement Roadstone Holding), яка є одним із світових лідерів у галузі виробництва різноманітних будівельних матеріалів, з 15 березня розпочала випуск своєї продукції під єдиним брендом CRH.

 
15.04.2016р.

Оновлення дерев'яних огорож

Після зимових снігів і сльотливих перших весняних днів дерев’яна огорожа втратила привабливий зовнішній вигляд: покриття потріскало й почало лущитися, місцями з’явилися темні плями та цвіль. Лише кілька років тому ця нова огорожа викликала почуття гордості, а тепер на неї боляче дивитися. Що ж робити ? Вихід один – відновити огорожу скориставшись продукцією ТМ VIDARON.

 
16.03.2016р.

Двухуровневая квартира в Киеве - выгодная покупка

В каждом крупном городе и мегаполисе большое распространение приобрели многоэтажные дома и небоскребы. Это решило проблему расселения жителей во многих густонаселенных странах. Но следом за появлением многоквартирных домов возникла проблема недостатка жилплощади в квартирах и невыгодных планировок (особенно в странах СНГ).

 
02.03.2016р.

Ізоляційні матеріали на вибір: думки незалежного експерта

Зовнішнії огороджувальні конструкції (стіни, дах, перекриття, фундамент) не лише забезпечують міцність будинку, але й зменшують його тепловтрати. І дуже важливо, щоб у цих конструкціях не накопичувалась волога. Ефективність ізоляції залежить від того, як і де її встановлено і чи не порушено технологію монтажу. Збільшення повітропроникності будинку (інфільтрації) призводить до зростання конвективних потоків повітря і утворення конденсату в огороджувальних конструкціях. Як конвекція, так і конденсація суттєво зменшують ефективність ізоляції, тому доцільнішим є використання у конструкціях однорідного напи- люваного, а не плитного ізоляційного матеріалу. Утворені при напилюванні щільні однорідні структури знижують тепловтрати і конденсацію вологи.

 
24.02.2016р.

Будуйте разом з LEIER!

Заснована у Австрії торгова марка LEIER – це європейський досвід на ринку будівельних матеріалів, перевірений багатьма поколіннями. Вже понад 50 років компанія LEIER завойовує довіру клієнтів у більше, ніж 6 європейських країнах. Наші матеріали виготовляються на понад 30 виробничих заводах Австрії, Угорщини, Польщі, Словаччини, Румунії та Хорватії. Більше 2 000 працівників налічують тільки виробничі підрозділи холдингу LEIER.

 
11.02.2016р.

Використання сонячних надходжень для опалення

У цій статті мова йтиме про використання сонячних надходжень для опалення школи інтернату. Адже діти – наше майбутнє, і ми, дорослі, маємо вкладати в їхній розвиток максимум можливого. Але є очевидні можливості, які ігноруються. Наприклад, наявність в загальноосвітніх школах столярних та слюсарних майстерень. За умови наявності кваліфікованих викладачів ці майстерні можуть стати осередками розвитку сонячної енергетики села чи міста. Адже є досить прості технології виготовлення сонячних водяних та повітряних колекторів, ефективних у наших кліматичних умовах.

 
28.01.2016р.

Как утепляют хрущевки в Варшаве, или Термомодернизация по-польски

В Европе уже давно принимают во внимание вопросы энергоэффективности: дома потребляют меньше электроэнергии, на улицах все чаще можно встретить электромобили, многие частные домохозяйства переходят на использование энергии солнца и ветра. И несмотря на продолжительность таких переходных процессов (реформы могут длиться десятилетиями) и необходимости огромных денежных вливаний – в конечном итоге такая работа приносит положительный результат.

 
14.01.2016р.

Домик, дом, коттедж или вилла?

Многие люди предпочитают жить в частном доме, а не в квартире многоэтажки, пусть даже просторной, пусть даже элитного класса. И это не удивительно, ведь жизнь в собственном доме куда приятнее, чем с соседями с каждой стороны. Возможность иметь участок земли возле собственного жилья, где смогут играть дети или же можно будет проводить пикники и большие семейные праздники, неоценима. Если кто-то с этим утверждением не согласен - этот человек, наверное, прожил всю жизнь в квартире и просто не понимает о чем идет речь. Но все, кто однажды оценил преимущества частного дома, уже не захотят вернуться в многоэтажку.

 
05.01.2016р.

Необхідність захисту будівельних конструкцій від вологи

Захист стін, цокольних та горищних перекриттів від вологи є однією з основних вимог теплого та енергоефективного житла. Окрім того,увсі конструкції будинку мають бути облаштовані таким чином, аби волога, яка в них з'явилася, могла якомога швидше випаруватися. При підвищеній вологості виникає відчуття теплового дискомфорту.

 
05.01.2016р.

Утеплення – важливий крок до енергозбереження Типові помилки при...

Нині багатошарові фасадні системи «мокрого» типу та вентильовані фасадні системи широко застосовують у реконструкції старих і будівництві нових об'єктів. Завдяки високим теплотехнічним характеристикам, звукоізоляційним властивостям, надійності й довговічності фасадні системи стали основним способом утеплення та оздоблення зовнішніх стін.

 
05.01.2016р.

Яку стелю обрати?

Сучасна будівельна галузь пропонує безліч матеріалів та способів оздоблення стелі. Сьогодні, як і колись, не втрачає популярності фарбування, однак все частіше замовники для обшивання стелі використовують гіпсокартон, натяжну та підвісну стелі.

 
28.12.2015р.

Ізоляційні матеріали на вибір: думки незалежного експерта

Зовнішнії огороджувальні конструкції (стіни, дах, перекриття, фундамент) не лише забезпечують міцність будинку, але й зменшують його тепловтрати. І дуже важливо, щоб у цих конструкціях не накопичувалась волога. Ефективність ізоляції залежить від того, як і де її встановлено і чи не порушено технологію монтажу

 
09.12.2015р.

Тепловитрати і нормативи

У холодну пору року, в першу чергу, опалюються кімнати, в яких живуть і працюють люди. Що холодніша погода, то більше доводиться обігрівати помешкання, тому що при зниженні температури повітря збільшуються тепловитрати через стіни, вікна й зовнішні огороджувальні конструкції. Тепловтрати через окремі зовнішні конструкції будинку дуже розрізнені та здебільшого залежать від теплоізоляційних якостей окремих конструкцій, а також їх розмірів.

 
20.11.2015р.

Будуємо з Вістовицької цегли

Будівництво – досить дорогий процес, тому не дивно, що забудовник прискіпливий у пошуках надійного та якісного матеріалу.. Та щоб не потрапити у ситуацію, коли «скупий платить двічі», варто знати, що саме можна втратити, зекономивши на важливому..

 
02.11.2015р.

ЯК РОЗРАХУВАТИ НАВАНТАЖЕННЯ НА ФУНДАМЕНТ?

Розрахунок навантаження на фундамент для будинку проводять на етапі проектування споруди. Мета цих розрахунків полягає у визначенні впливу навантажень на фундамент. Необхідно пам’ятати, що сумарне навантаження складається з постійних і тимчасових навантажень.

 
16.10.2015р.

Зменшення тепловтрат котеджів, утеплених природними матеріалами

Під час опалювального сезону бажано максимально використати надходження сонячної енергії. Відомо, що грубі настінні верстви з природних матеріалів – суміші костриці льону чи коноплі з вапном – добре накопичують і зберігають тепло. Таке накопичене тепло згодом слугує самостійним чинником ,здатним повністю чи частково затримати теплові потоки, які прямують зсередини будинку назовні. Тобто наявність чотирьох стін, утеплених природними матеріалами, три з яких нагріваються сонцем, є у зимову пору запорукою зменшення тепловтрат будинку

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.