Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
539 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ізоляція теплова

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
01.11.2011р.

Арка в інтер'єрі: елегантно і просто

Як архітектурний елемент арки прикрашали давні храми, палаци, будинки знаті і заможних людей. Сьогодні такі конструкції стали доступними кожному. І не варто нехтувати таким шансом – облаштувати у своєму приміщенні оригінальну арку, яка не лише візуально збільшить приміщення, а й відкриє його для наповнення світлом та простором. У чому ж полягають головні переваги арок та їх унікальні особливості?

 
24.10.2011р.

Деревина, що не горить

Деревина – практичний, універсальний будівельний матеріал, який використовували завжди. Проте він піддається впливу навколишнього середовища та інших факторів, які відіграють важливу роль в експлуатації. Саме тому виникає потреба в захисті конструкцій та виробів із деревини, який ґрунтується на застосуванні спеціальних хімічних засобів.

 
18.10.2011р.

Будуємо взимку за технологією Термодом

Термодом — це система будівництва з монолітного бетону з використанням незнімної опалубки, виконаної у вигляді формованої деталі зі спіненого полістиролу. Згідно технології, стіни будинку зводяться з легких і порожнистих пінополістирольних блоків, в які заливається бетон. Такі блоки називаються термоблоками і є, по суті, незнімною опалубкою. Заповнені бетоном термоблоки утворюють монолітну стіну товщиною 150 мм, утеплену з двох сторін 50 мм пінополістирольною плитою.

 
17.10.2011р.

Надмірна вологість та боротьба з нею

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

 
11.10.2011р.

Плінтусні обігрівачі

Плінтусні обігрівачі – це система опалення, при якій комфортна для людини температура (~20°С) досягається за рахунок особливої конструкції системи і її розміщення. «Теплий плінтус» встановлюють по периметру приміщення. Теплові промені, які виходять із системи, швидко нагрівають приміщення і підтримують постійну температуру по всьому його об'єму.

 
05.09.2011р.

Утеплення помешкання зсередини

Одна зі складових умов комфортного проживання - температура. Добре, коли помешкання взимку зберігає тепло, а влітку захищає від спеки. Іноді стін з каменю чи бетону недостатньо - вони не забезпечують теплоізоляції, яка б відповідала сучасним будівельним нормам і потребам.

 
03.08.2011р.

Як розділити міжкімнатний простір

Перегородка зі склоблоків на кухніПерегородки – це вертикальні захисні конструкції, які відокремлюють внутрішній простір будинку на приміщення, різні за функціональним призначенням: кабінет, бібліотеку, спальню, вітальню, кухню, туалет тощо. Міжкімнатні перегородки мають бути міцними, за можливості легкими, витримувати необхідні консольні навантаження (бути опорою для навісного устаткування), мати невелику товщину, а також відповідати санітарно-гігієнічним і протипожежним вимогам.

 
23.06.2011р.

Монтаж плівок і мембран під покрівлею 

Щоб надійно захистити будинок від вологи, важливо не тільки підібрати покрівельні та гідроізоляційні матеріали, а й правильно змонтувати покрівельний пиріг. Монтажу підпокрівельних плівок і мембран треба приділити не менше уваги, ніж покрівельним покриттям.

 
13.05.2011р.

Перекриття – дерев’яне чи залізобетонне

Залежно від призначення розрізняють кілька видів перекриття: цокольне, мансардне, міжповерхове і горищне.

 
11.05.2011р.

Як облаштувати отвір у несучій стіні

Несуча стіна «тримає» на собі перекриття і дах, тому просто так, не роблячи ніяких заходів для зміцнення конструкції, прорубувати в ній отвір не можна – завалиться будинок.

 
11.05.2011р.

Не такий страшний торф

Гвинтові пальові фундаменти – це новітня розробка, яку раніше використовували у воєнній промисловості для швидкого зведення мостів, високовольтних ліній, різних споруджень на нестійких, болотистих і промерзлих ґрунтах. Сьогодні технологія гвинтових паль дає змогу змонтувати фундамент у будь-якій місцевості.

 
11.05.2011р.

Монолітне чи каркасне будівництво?

Технологія монолітного будівництва припускає зведення будівель будь-яких розмірів, характеристик та призначень: виробничих і житлових, багатоповерхових чи невеликих приватних будинків.

 
11.05.2011р.

Захистіть фундамент від вологи

Запобігти появі води можна на етапі будівництва. Спочатку треба проаналізувати рівень ґрунтових вод і провести геотехнічне дослідження. А вже згодом проектувати фундамент і вирішувати, як його гідроізолювати.

 
11.05.2011р.

Яким має бути фундамент?

За способом обпирання на ґрунт фундаменти поділяють на стрічкові, стовпчасті, плитні та палеві; за технологією виготовлення: на залізобетонні збірні, монолітні та збірно-монолітні, для малоповерхових будівель – бутобетонні монолітні фундаменти.

 
11.05.2011р.

Цоколь – довговічний і недорогий

Цоколь – нижня частина стіни, яка прилягає або з'єднується з вимощенням. Його конструкція залежить від матеріалу стін: колод, дощок з дерев'яним каркасом, повнотілої або порожнистої, керамічної або силікатної цегли, блоків, вапняку, піщанику, черепашнику, туфу, шлакобетону тощо.

 
11.05.2011р.

Декоративна штукатурка

Від якості фасадних робіт значною мірою залежить зовнішній вигляд будь-якої будівлі — як на стадії будівництва, так і при її ремонті.

 
11.05.2011р.

Льох – кімната підземелля

Проектування і будівництво льоху супроводжується певними правилами, адже тут важливе все: і місце розташування, і розміри, й особливості прибудови. Льох можна розмістити під будівлями (верандою, сараєм, гаражем), прибудувати до капітальної стіни будинку або ж спроектувати як окрему конструкцію.

 
11.05.2011р.

Швидкісна опалубна система будівництва

Незнімна опалубка — це блоки або панелі з різних матеріалів, які монтують в єдину монолітно–опалубну конструкцію. Така технологія пришвидшує та спрощує будівництво завдяки об'єднанню кількох процесів в один технологічний цикл.

 
10.05.2011р.

Важливість енергоаудиту будівель

Перш ніж впроваджувати заходи з енергозбереження, слід оцінити їх ефективність та доцільність. Саме з цією метою проводять енергоаудит, оскільки не варто витрачати гроші на утеплення, якщо потенціал енергозбереження будинку вичерпаний. Є і друга крайність – коли значно дешевше побудувати житло заново, аніж латати фундамент, стіни і дах дірявого та вологого будинку.

 
28.04.2011р.

Основні етапи будівництва лазні

Фундамент сауни роблять стрічковим або стовпчастим. У глинистих і суглинних ґрунтах, які спучуються при промерзанні, підошву фундаменту розташовують на 10–25 см нижче від рівня промерзання ґрунту; в піщаних і гравелистих ґрунтах – на глибині не менше 0,5 м від планованої позначки. Кладуть фундамент на утрамбовану піщану подушку завтовшки не менше 15 см. Товщина стрічкового фундаменту залежить від конструкції лазні та коливається в межах 20–30 см.

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.