Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ізоляція теплова

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
18.10.2011р.

Будуємо взимку за технологією Термодом

Термодом — це система будівництва з монолітного бетону з використанням незнімної опалубки, виконаної у вигляді формованої деталі зі спіненого полістиролу. Згідно технології, стіни будинку зводяться з легких і порожнистих пінополістирольних блоків, в які заливається бетон. Такі блоки називаються термоблоками і є, по суті, незнімною опалубкою. Заповнені бетоном термоблоки утворюють монолітну стіну товщиною 150 мм, утеплену з двох сторін 50 мм пінополістирольною плитою.

 
17.10.2011р.

Надмірна вологість та боротьба з нею

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

 
11.10.2011р.

Плінтусні обігрівачі

Плінтусні обігрівачі – це система опалення, при якій комфортна для людини температура (~20°С) досягається за рахунок особливої конструкції системи і її розміщення. «Теплий плінтус» встановлюють по периметру приміщення. Теплові промені, які виходять із системи, швидко нагрівають приміщення і підтримують постійну температуру по всьому його об'єму.

 
05.09.2011р.

Утеплення помешкання зсередини

Одна зі складових умов комфортного проживання - температура. Добре, коли помешкання взимку зберігає тепло, а влітку захищає від спеки. Іноді стін з каменю чи бетону недостатньо - вони не забезпечують теплоізоляції, яка б відповідала сучасним будівельним нормам і потребам.

 
03.08.2011р.

Як розділити міжкімнатний простір

Перегородка зі склоблоків на кухніПерегородки – це вертикальні захисні конструкції, які відокремлюють внутрішній простір будинку на приміщення, різні за функціональним призначенням: кабінет, бібліотеку, спальню, вітальню, кухню, туалет тощо. Міжкімнатні перегородки мають бути міцними, за можливості легкими, витримувати необхідні консольні навантаження (бути опорою для навісного устаткування), мати невелику товщину, а також відповідати санітарно-гігієнічним і протипожежним вимогам.

 
23.06.2011р.

Монтаж плівок і мембран під покрівлею 

Щоб надійно захистити будинок від вологи, важливо не тільки підібрати покрівельні та гідроізоляційні матеріали, а й правильно змонтувати покрівельний пиріг. Монтажу підпокрівельних плівок і мембран треба приділити не менше уваги, ніж покрівельним покриттям.

 
13.05.2011р.

Перекриття – дерев’яне чи залізобетонне

Залежно від призначення розрізняють кілька видів перекриття: цокольне, мансардне, міжповерхове і горищне.

 
11.05.2011р.

Як облаштувати отвір у несучій стіні

Несуча стіна «тримає» на собі перекриття і дах, тому просто так, не роблячи ніяких заходів для зміцнення конструкції, прорубувати в ній отвір не можна – завалиться будинок.

 
11.05.2011р.

Не такий страшний торф

Гвинтові пальові фундаменти – це новітня розробка, яку раніше використовували у воєнній промисловості для швидкого зведення мостів, високовольтних ліній, різних споруджень на нестійких, болотистих і промерзлих ґрунтах. Сьогодні технологія гвинтових паль дає змогу змонтувати фундамент у будь-якій місцевості.

 
11.05.2011р.

Монолітне чи каркасне будівництво?

Технологія монолітного будівництва припускає зведення будівель будь-яких розмірів, характеристик та призначень: виробничих і житлових, багатоповерхових чи невеликих приватних будинків.

 
11.05.2011р.

Захистіть фундамент від вологи

Запобігти появі води можна на етапі будівництва. Спочатку треба проаналізувати рівень ґрунтових вод і провести геотехнічне дослідження. А вже згодом проектувати фундамент і вирішувати, як його гідроізолювати.

 
11.05.2011р.

Яким має бути фундамент?

За способом обпирання на ґрунт фундаменти поділяють на стрічкові, стовпчасті, плитні та палеві; за технологією виготовлення: на залізобетонні збірні, монолітні та збірно-монолітні, для малоповерхових будівель – бутобетонні монолітні фундаменти.

 
11.05.2011р.

Цоколь – довговічний і недорогий

Цоколь – нижня частина стіни, яка прилягає або з'єднується з вимощенням. Його конструкція залежить від матеріалу стін: колод, дощок з дерев'яним каркасом, повнотілої або порожнистої, керамічної або силікатної цегли, блоків, вапняку, піщанику, черепашнику, туфу, шлакобетону тощо.

 
11.05.2011р.

Декоративна штукатурка

Від якості фасадних робіт значною мірою залежить зовнішній вигляд будь-якої будівлі — як на стадії будівництва, так і при її ремонті.

 
11.05.2011р.

Льох – кімната підземелля

Проектування і будівництво льоху супроводжується певними правилами, адже тут важливе все: і місце розташування, і розміри, й особливості прибудови. Льох можна розмістити під будівлями (верандою, сараєм, гаражем), прибудувати до капітальної стіни будинку або ж спроектувати як окрему конструкцію.

 
11.05.2011р.

Швидкісна опалубна система будівництва

Незнімна опалубка — це блоки або панелі з різних матеріалів, які монтують в єдину монолітно–опалубну конструкцію. Така технологія пришвидшує та спрощує будівництво завдяки об'єднанню кількох процесів в один технологічний цикл.

 
10.05.2011р.

Важливість енергоаудиту будівель

Перш ніж впроваджувати заходи з енергозбереження, слід оцінити їх ефективність та доцільність. Саме з цією метою проводять енергоаудит, оскільки не варто витрачати гроші на утеплення, якщо потенціал енергозбереження будинку вичерпаний. Є і друга крайність – коли значно дешевше побудувати житло заново, аніж латати фундамент, стіни і дах дірявого та вологого будинку.

 
28.04.2011р.

Основні етапи будівництва лазні

Фундамент сауни роблять стрічковим або стовпчастим. У глинистих і суглинних ґрунтах, які спучуються при промерзанні, підошву фундаменту розташовують на 10–25 см нижче від рівня промерзання ґрунту; в піщаних і гравелистих ґрунтах – на глибині не менше 0,5 м від планованої позначки. Кладуть фундамент на утрамбовану піщану подушку завтовшки не менше 15 см. Товщина стрічкового фундаменту залежить від конструкції лазні та коливається в межах 20–30 см.

 
27.10.2010р.

Кладка з природного каменю

Кладку з природного каменю виконують за тими ж правилами, що і з штучного. Вона вимагає такої ж системи перев'язки, як і при цегляній кладці. Слід уникати розташування шва над швом, але дрібні вертикальні шви краще розташовувати один над одним

 
25.10.2010р.

Сколько стоит утеплить многоэтажный дом?

К 2014 году правительство планирует повысить энергоэффективность экономики на 20%. Один из способов экономии - утепление многоэтажек. Ведь по подсчетам специалистов до 70% потери тепловой энергии происходит именно в многоквартирных домах. Для эффективного решения организационных вопросов необходимо создать ОСМД, что позволяет принимать решения большинством голосов

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.